Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Muzyka


Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pisanie 16.02.17 21:49  •  30 Day Song Challenge Empty 30 Day Song Challenge
Zasady są bardzo proste. Poniżej znajduje się lista trzydziestu dni oraz dopisków na dany dzień. Ty kopiujesz dzień, wklejasz pod odpowiedni dzień wybraną przed siebie piosenkę i zamieszczasz jakiś komentarz. That's all. Prawda, e banalne?
Pokażcie swoje gusta muzyczne! A co.

Spoiler:


To na początek ja zacznę.

Dzień 01 - Piosenka, która wywołuje na twoich ustach uśmiech.

Limahl - Never Ending Story
To jedna z tych piosenek, które zakorzeniły się głęboko w moim serduchu. "Niekończąca się opowieść" to film mojego dzieciństwa, który dobrze wspominam (no oprócz sceny z koniem.... moje kokoro v.v). Niemniej dużą rolę odgrywają tutaj sentymenty i miłość do filmu. Co nakłada się na piosenkę, przy której zawsze robi się cieplutko na serduchu.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.02.17 16:17  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
To ja będę kontynuował.

Dzień 02 - Piosenka, której znasz cały tekst na pamięć.


Nie pamiętam w sumie kiedy go znalazłem i w czym. Zazwyczaj odnajduje utwory "z" czegoś. Czy to listy utworów, czy to soundtrack filmów, czy to nawet credits z gier. I choć nie pamiętam skąd znam ten utwór, pamiętam go. Praktycznie każde słowo, rytm, nawet jak dawno już go nie słuchałem. Nawet dla przypomnienia go sobie włączyłem, i wciąż bez problemu znam cały tekst.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.02.17 17:12  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 02 - Piosenka, której znasz cały tekst na pamięć.

Rise Against - Prayer Of The Refugee
Trafiam na nią przypadkowo i tak zaczęłam swoją przygodę z Rise Against. I pokochałam ten zespół. PotR wałkowałam swego czasu non stop, aż przyłapałam się na tym, że nucę. Sama nie wiem w jaki sposób nauczyłam się tekstu, po prostu, sam wszedł mi w głowę i od tamtej pory jak ją słyszę - zawsze śpiewam.


Hex, ale chodzi o to, że skoro podejmujesz się czelendżu, to musisz zacząć od 1 dnia :v
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.02.17 18:38  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
Well, my bad, myślałem że to jedna osoba jeden, druga dwa, et cetera

Poprawię więc się.
Dzień 01 - Piosenka, która wywołuje na twoich ustach uśmiech.


Pamiętam, jak pierwszy raz usłyszałem ten utwór. Chyba sprawdzałem inne utwory tego zespołu, bo gdzieś zasłyszałem jeden i takie "hm, może pokopać za czymś więcej". Gdy tylko usłyszałem ten skoczny rytm, zacząłem nucić do utworu i podrygiwać. Tak, wiem że tekst nie jest może aż tak wesoły, ale nie zmienia to faktu, że przynosi mi na twarz uśmiech. A to się liczy, ne?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.02.17 19:45  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 01 - Piosenka, która wywołuje na twoich ustach uśmiech.

W sumie to Meg słucham już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno trafiłem na Tennessee. Uwielbiam tekst tej piosenki, bo mnie naprawdę śmieszy i to głównie on wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Ale zawsze gdy słyszę ten utwór przed oczami mam jego teledysk, który jest równie zabawny. Strzelanie z pistoletów NERF, no kurde.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.02.17 11:41  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dobra, ja też.

Dzień 01 - Piosenka, która wywołuje na twoich ustach uśmiech.

To jedna z tych piosenek, których nie zapomni się do końca życia. Mam nadzieję. Przede wszystkim tekstu i przesłania, które bardzo mocno kojarzą mi się z takim okresem mojego życia, którego jednocześnie najchętniej pozbyłabym się z pamięci, ale z drugiej strony... nigdy nie chciałabym o nim zapomnieć. Kojarzy mi się z osobą, której już przy mnie nie ma i właściwie ze wszystkim, co razem zdążyliśmy przeżyć, nie do końca w pełni dobrego, niekoniecznie odpowiedzialnego, ale są to takie wspomnienia, które sprawiają, że na samą myśl o nich uśmiecham się do siebie jak wariatka. Także no, to z pewnością ta.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.02.17 12:22  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 03 - Piosenka, która cię rozśmiesza.



Pamiętam, że w czasie gdy usłyszałem ten utwór, zainteresowałem się trochę Alestormem. Zespół ma fajną niszę "pirackiego" metalu, która mi osobiście bardzo się spodobała. Grzebałem, grzebałem, aż w końcu wpadłem na ten tytuł. Pamiętałem ten utwór w oryginalnym wykonaniu i miałem takie "ech, nie sądzę, by był c-", szybko zjadłem swoje słowa. Byłem chyba akurat sam, więc przez dobrą godzinę, z bananem na twarzy, śpiewałem razem z utworem. Wciąż mnie bawi, a spora część strof jest naprawdę zabawna, gdy zrozumiemy sens utworu. Ma kaca, ale chce pić dalej.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.02.17 12:27  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 02 - Piosenka, której znasz cały tekst na pamięć.

Jedna z moich ulubionych piosenek, ulubionego zespołu, więc to pewnie dlatego znam jej cały tekst na pamięć. Czasami zapętlam sobie niektóre utwory, by tylko nauczyć się ich tekstu. Z tym było podobnie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.02.17 8:42  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 03 - Piosenka, która cię rozśmiesza.

Tutaj miałem problem z dobraniem piosenki, bo przeglądając swoją playlistę i utwory z telefonu nie byłem w stanie znaleźć żadnego utworu, który miałby śmieszny tekst. Chyba po prostu nie słucham takich piosenek. Uznałem, że wstawię tu Grimes - Kill V. Maim, chociaż tekst tego utworu wcale zabawny nie jest. Głównie chodzi mi o głos Claire i o teledysk, bo to one mnie rozśmieszają. Mogłem tu wstawić to samo co w punkcie pierwszym, ale no, nie chcę się powtarzać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.02.17 9:06  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 02 - Piosenka, której znasz cały tekst na pamięć.

Ojciec mi ją śpiewał jak byłam mała, śpiewał mi ją przez pół dzieciństwa, a potem to ja śpiewałam ją kolejnym. Znam calutki tekst i mam do niej sentyment.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.02.17 9:38  •  30 Day Song Challenge Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 04 - Piosenka, która kojarzy ci się z czymś smutnym.


Miałem kilku kandydatów na to miejsce, ale ostatecznie skończyłem na tym utworze. Lubię go, lecz za każdym razem jak się wsłuchuje i dam mu się porwać, samemu zaczynam być wciągnięty w ten klimat lamentu. Jest... Dobry. I być może dlatego tak łatwo mogę dać mu się wciągnąć.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Muzyka

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach