Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość


Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

JAKI UROCZUTKI >w< *kradnie i nie oddaje*
Wincyj, Nevie, wincyj. Wcale nie jest krzywy~
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Krzywe, serio? To się uśmiałem. XDD
Well, tym małym, uroczym chibi zamiotłeś. W nim została zawarta cała esencja tego, dlaczego Al będzie traktował go w taki, a nie inny sposób.~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Dude, coraz lepiej ci idzie rysowanie, jestem pod wrażeniem. Te chibi jest idealne. Tak jakbyś wpisał sobie "chibi deidara" w google. Mega uroczy. Kjutaśny Leith.~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Dzięki Wam za miłe słowa. <3 Choć ja i tak widzę, że to oko jest cholernie krzywe. XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

♥ OWWWWW... To jest idealnie urocze. Przez ten rysunek na pewno podniósł mi się poziom cukru. Kcem więcej.
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

EJ, ej! TYLKO NIE BURAK.
I co? Miałem rację. Dobrze zrobiłeś, że zamieściłeś tu pracę. Jak wspominałem prywatnie...  Rysowanie przychodzi co coraz lepiej i - póki na tym nie poprzestaniesz - będzie szło coraz lepiej. Lei wygląda mega uroczo, jego łapki i włosy mnie urzekły. Totalnie. W ogóle rysowanie chibi staje się już powoli twoją plakietką. Są świetne. Aż przypomina mi się okres kiedy sam - na samym początku - rysowałem ich multum. Czekam aż pojawi się tam Nayden. >D I proszę o więcej, panie kocie. Nadal będę cię nagabywać, bo z tobą niestety nie idzie inaczej.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Shay napisał:EJ, ej! TYLKO NIE BURAK.
I co? Miałem rację. Dobrze zrobiłeś, że zamieściłeś tu pracę. Jak wspominałem prywatnie...  Rysowanie przychodzi co coraz lepiej i - póki na tym nie poprzestaniesz -  będzie szło coraz lepiej. Lei wygląda mega uroczo, jego łapki i włosy mnie urzekły. Totalnie. W ogóle rysowanie chibi staje się już powoli twoją plakietką. Są świetne. Aż przypomina mi się okres kiedy sam - na samym początku - rysowałem ich multum. Czekam aż pojawi się tam Nayden. >D I proszę o więcej, panie kocie. Nadal będę cię nagabywać, bo z tobą niestety nie idzie inaczej.

Kop go lepiej w ten koci tyłek na zachętę, bo jest na co popatrzeć, a Ciebie posłucha najszybciej, panie Buraku. *parsk*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Shane napisał:Dude, coraz lepiej ci idzie rysowanie, jestem pod wrażeniem. Te chibi jest idealne. Tak jakbyś wpisał sobie "chibi deidara" w google. Mega uroczy. Kjutaśny Leith.~
Otóż to. Ten Leith jest perfect - tak powinno się rysować chibi, moi drodzy artyści.╰(⊡-⊡)و✎⮹

I Neel, tyle marudzisz na to rysowanie, a tu się okazuje, że zmierzasz w dobrym kierunku. Teraz nic tylko czekać na kolejne szkice, a przecież nad jakimiś aktualnie pracujesz. Teraz tylko czekać aż je wykończysz i WRESZCIE NAM POKAŻESZ.
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Dzięki Wam.
Dawno nic nie dodawałem, więc...
WALENTYNKOWO (SHAY X NEEL) — anatomia jest zerżnięta z internetu, ale nadal kwiczy i ma się bardzo źle. To tylko szkic, bo nie bardzo szło mi rysowanie. Ale przysięgam, że to kiedyś ewoluuje w porządny lineart, a nawet spróbuję to pokolorować. Tak. To moje pierwsze ciała, wcześniej żadnych nie rysowałem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Mnie się podoba, wyszło nieźle. Jak na walentynkowe nastroje przystało, dam ci to na zachętę i mniejsze marudzenie, bo jest naprawdę dobrze: ♥
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

DDDDDD: To jest cudowne. Serio, nieważne, że "anatomia zerżnięta z internetu", dokończ koniecznie.
PS. FAJNA DUPCIA.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach