Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Muzyka


Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pisanie 27.02.17 16:52  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 12 - Piosenka, do której masz słabość.


W dużej mierze mógłbym tu wstawić większość utworów z albumu Famous Monsters czy American Psycho. Mam straszną słabość do utworów Misfits z tych płyt, gdy śpiewał ten artysta. To stary zespół, ale cholernie lubię jego brzmienie. Nie lubię tylko innych wokalistów, poza tym jednym, jaki śpiewał w tych dwóch albumach. Dunno. Ten utwór był pierwszym, jaki w ogóle pokazał mi ten zespół, więc uznajmy, że dam go.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.02.17 20:33  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 03 - Piosenka, która cię rozśmiesza.

The Coconut Song
... no. Generalnie nie wiem jak to skomentować- Myślałam nad czymś trochę bardziej poważnym, ale w pamięci kołatało mi się tylko to...'
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.02.17 1:19  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 07 - Piosenka, którą uwielbiasz.

Kojarzy mi się z koncertem rok temu w Warszawie, po którym bardzo ją polubiłam, więc generalnie mogłabym jej słuchać non stop. Nie wiem, tak na mnie wpływa, że mam ochotę biegać po ścianach.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.03.17 19:55  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Znów wstawiam dwa utwory, a co. B|

Dzień 12 - Piosenka, do której masz słabość.

Nienawidzę tej kategorii, bo jest podobna do "piosenka, którą uwielbiasz". Wstawiam tu po prostu kolejną piosenkę, od której nie mogę się uwolnić, bo jest świetna. Dziękuję za uwagę.

Dzień 13 - Piosenka, którą bardzo często nucisz.

Ostatnia zdarza mi się nucić właśnie to.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.17 16:45  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 14 - Twoja ulubiona piosenka z jakiegoś filmu.

Z „We Are Your Friends”.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.17 18:01  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
... Przegapiłem.
3.
DNI?!
NIE MA!

Więc lecą trzy utwory

Dzień 13 - Piosenka, którą bardzo często nucisz.


Miałem problem ze zdecydowaniem się tutaj, bo żaden utwór nie zapada mi głęboko w pamięć. To, co ostatnio słuchałem i szczególnie wpadło mi w ucho, zdarza mi się potem to nucić. Teraz jest to ten utwór. Koniec historii.

Dzień 14 - Twoja ulubiona piosenka z jakiegoś filmu.


Pamiętam ten film jak przez mgłę. Wiem, że sam film był w dużej mierze oparty na albumie muzycznym. Lubię Tenacious D i ten utwór.
Zmieszałem wszystkie te 3 elementy ze sobą i o to moja decyzja. Beat it : |

Dzień 15 - Piosenka, którą lubisz, a która totalnie nie pasuje do ciebie.


To nie Rickroll, ani trochę. Legitnie lubię tą piosenkę. Pisząc to właśnie kiwam się na boki i cicho podśpiewuje słowa tego utworu. Metalem i rockiem człowiek nie żyje, czasem trzeba się zrelaksować.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.03.17 20:45  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 08 - Piosenka twojego dzieciństwa.

Baaardzo mi się kojarzy. Zwłaszcza z kuzynem, który mi śpiewał życiowe rapsy do poduszki, kiedy nie mogłam zasnąć.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.03.17 19:03  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 16 - Piosenka polskiego artysty, która ci się podoba.


No to wracamy do metalu, heh, długo to nie trwało. Osobiście całkiem lubię utwory huntera, a album Imperium na ten moment trzyma najwięcej moich ulubieńców. Nie mogłem się zdecydować między tym, a Imperium Uboju, lecz ten utwór ma ciekawszą stronę liryczną, i dlatego go wybrałem. No i fajnie brzmi, to ważny powód.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.03.17 19:18  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 15 - Piosenka, którą lubisz, a która totalnie nie pasuje do ciebie.


Ja... ja nie słucham tego typu muzyki. B|
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.17 11:47  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 16 - Piosenka polskiego artysty, która ci się podoba.

Nie słucham polskiej muzyki, więc miałem trudność z wyborem piosenki, która mi się podoba. Wtedy przypomniałem sobie o Alei Gwiazd.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.17 21:54  •  30 Day Song Challenge - Page 4 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 09 - Piosenka, która sprawia, że masz ochotę tańczyć. Albo chociaż gibać się.

Bo tak.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Muzyka

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach