Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Muzyka


Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pisanie 09.03.17 19:37  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 21 - Piosenka, która idealnie opisałaby twoje życie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.17 16:20  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 22 - Piosenka, która twoim zdaniem nigdy nie powinna powstać.


To przez ten duet, który moim zdaniem w ogóle do siebie nie pasuje.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.17 16:55  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Znów dzień do tyłu

Dzień 22 - Piosenka, która twoim zdaniem nigdy nie powinna powstać.



Nigdy nie powinienem na to wpaść. Nigdy. Przeżyłbym bez tego utworu... Nie mówię że jest zły. Jest dobry. I nie dla mnie. I nie chcę go słuchać.
Ale właśnie to robię

Dzień 23 - Piosenka, która wywołuje w tobie złość.



Nie posiadam faktycznie utworu, który mnie "wkurza", ale jeśli chcę poczuć się "agresywny", lub wkurzony, albo chociaż wejść w taki nastrój - ten utwór to jeden z najlepszych w tym kierunku, jak i wiele innych Slipknota.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.17 23:38  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 13 - Piosenka, którą bardzo często nucisz.

Jedynie zwrotkę Sii. Nie wiem, nucę ją kiedy zmywam naczynia. Jak sobie tak krzyknę O DŻIZAS na końcu, od razu lepiej mi się szoruje. Ale tak poza tym wszystko ze mną w porządku.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.17 13:10  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 23 - Piosenka, która wywołuje w tobie złość.


Podobnie jak Len nie mam utworu, który wywołuje we mnie złość... bo kto normalny złości się przez piosenki. Wrzucam tu jedynie utwór, którego zawsze słucham podczas pisania bardziej agresywnych wątków, o. Skrycie kocham się w tym wokaliście.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.17 13:55  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 24 - Bardzo dobry, twoim zdaniem, cover jakiejś piosenki.


Nie powinienem dawać zespołu więcej niż raz, ale w tym wypadku nie jestem zdolny się temu oprzeć. Ten utwór do dziś jest jednym z moich ulubionych, a w dodatku to świetnie wykonany cover, jaki całkowicie zmienia wydźwięk tego utworu, nadając mu energii. Jak dla mnie - lepszy niż oryginał.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.17 16:39  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 14 - Twoja ulubiona piosenka z jakiegoś filmu.

Właściwie to nie piosenka, ale... uwielbiam. I tyle.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.03.17 8:09  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 24 - Bardzo dobry, twoim zdaniem, cover jakiejś piosenki.

Tu musiał się pojawić występ Cody Frost z Voice'a, no musiał. Uwielbiam, kocham i mógłbym to sobie zapętlić, by słuchać tego w nieskończoność.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.03.17 11:17  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 25 - Piosenka, którą kochasz (wersja akustyczna)


Nie jest to do końca akustyczna wersja, bo to w praktyce zmiana aranżacji na pianino, ale wydaje mi się że wciąż pasuje w tej kategorii.
I dlatego ją wybrałem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.03.17 10:12  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 25 - Piosenka, którą kochasz (wersja akustyczna)

Tak.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.03.17 23:11  •  30 Day Song Challenge - Page 6 Empty Re: 30 Day Song Challenge
Dzień 13 - Piosenka, którą bardzo często nucisz.


...a w szczególności refren XD
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Muzyka

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach