Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Gry


Strona 8 z 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Pisanie 05.10.17 18:21  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
BonŻur napisał:Nie. Mam za mało pamięci w telefonie. XD
Ja to samo xDDD dlatego wysłałem to w świat niepamięci. xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.17 18:22  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
Ale co za problem? Jak chcą biegać po ulicy i łapać pokemony, to niech biegają po ulicy i je łapią. V: Mój kumpel łaził godzinami po polach, żeby znaleźć jakieś gatunki i krzyżyk mu na drogę; niech się bawi. Nie rozumiem euforii na temat tej gry, ALE nie ogarniam też hejtu na nią i tego całego marudzenia. Na moje to fajna sprawa, bo zmusza do wyjścia z czterech ścian. Gorzej, że niektórzy nie uważają i może w nich pizgnąć samochód.
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.17 18:27  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
Kyōryū napisał:Ale co za problem? Jak chcą biegać po ulicy i łapać pokemony, to niech biegają po ulicy i je łapią. V: Mój kumpel łaził godzinami po polach, żeby znaleźć jakieś gatunki i krzyżyk mu na drogę; niech się bawi. Nie rozumiem euforii na temat tej gry, ALE nie ogarniam też hejtu na nią i tego całego marudzenia. Na moje to fajna sprawa, bo zmusza do wyjścia z czterech ścian. Gorzej, że niektórzy nie uważają i może w nich pizgnąć samochód.

^This.
                                         
Jinx
Mastiff     Poziom E
Jinx
Mastiff     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Servant of Evil


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.17 18:40  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
lmao
Ja wyrażam tylko swoją osobistą opinię na temat aplikacji mobilnej Pokemon GO. To, że ktoś w nie gra mnie nie obchodzi, nie uważam go za człowieka gorszego sortu, ani nie hejcę, że gra w mainstreamowy hype xD to się dzieje notorycznie w świecie.
Hejcę jak już to produkt sam w sobie, który jest w wieeeeeeelu aspektach zwyczajnie gówniany. To jednak już jojczenie typowego dewelopera, więc podaruję wam mojego wywodu na ten temat.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.17 18:41  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
Shane napisał:
BonŻur napisał:Nie. Mam za mało pamięci w telefonie. XD
Ja to samo xDDD dlatego wysłałem to w świat niepamięci. xD

^Same >D
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.17 19:19  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
lmao
Ja wyrażam tylko swoją osobistą opinię na temat aplikacji mobilnej Pokemon GO. To, że ktoś w nie gra mnie nie obchodzi, nie uważam go za człowieka gorszego sortu, ani nie hejcę, że gra w mainstreamowy hype xD to się dzieje notorycznie w świecie.
Hejcę jak już to produkt sam w sobie, który jest w wieeeeeeelu aspektach zwyczajnie gówniany. To jednak już jojczenie typowego dewelopera, więc podaruję wam mojego wywodu na ten temat.

A ja hejcę, bo PokemonGO pluje na oryginalną serię i zaprzepaszcza praktycznie cały jej potencjał. Gra nie ma praktycznie żadnego systemu, EV oceniane są przez NPC, w dodatku nie masz na nie wpływu, wymiana praktycznie nie istnieje, PvP też nie. W sumie ta gra nie oferuje czegokolwiek więcej poza przerabianiem poków na cukierki.
Jak się ktoś świetnie bawi, to fajnie. Gorzej jak ktoś potrzebował gry, by ruszyć w teren. :v
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.17 22:48  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
Kruk napisał:
lmao
Ja wyrażam tylko swoją osobistą opinię na temat aplikacji mobilnej Pokemon GO. To, że ktoś w nie gra mnie nie obchodzi, nie uważam go za człowieka gorszego sortu, ani nie hejcę, że gra w mainstreamowy hype xD to się dzieje notorycznie w świecie.
Hejcę jak już to produkt sam w sobie, który jest w wieeeeeeelu aspektach zwyczajnie gówniany. To jednak już jojczenie typowego dewelopera, więc podaruję wam mojego wywodu na ten temat.

A ja hejcę, bo PokemonGO pluje na oryginalną serię i zaprzepaszcza praktycznie cały jej potencjał. Gra nie ma praktycznie żadnego systemu, EV oceniane są przez NPC, w dodatku nie masz na nie wpływu, wymiana praktycznie nie istnieje, PvP też nie. W sumie ta gra nie oferuje czegokolwiek więcej poza przerabianiem poków na cukierki.
Jak się ktoś świetnie bawi, to fajnie. Gorzej jak ktoś potrzebował gry, by ruszyć w teren. :v


Nie mogłabym się bardziej zgodzić! <3 *polewa mu bimber własnej roboty*
Ogólnie jedyne co Pokemon GO ma wspólnego z Pokemon to nazwa i wygląd kieszonkowych potworków. Nawet ludzie, którzy je stworzyli pochodzą z Nowej Zelandii, więc to nawet nie jest jakieś odgałęzienie głównej franszczyzy japońśkiej, no i bardzo dobrze.
Jest znacznie więcej super fajnych AR mobilnych gier działających na zasadzie GPSu ze znacznie bardziej rozbudowanym systemem, walkami, zagadkami, questami i świetnym community. Polecam się zagłębić w temat.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.10.17 11:20  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
Tak jak rzekłem, Pokemon GO może jest w oczach niektórych pełnoprawną grą, dla mnie to jednak apka, która nigdy nie przebije serii z GBA/VBA/DS/3DS i innych konsol, jeśli jednak granie w to sprawia komuś radość, to dlaczego nie? Ja jestem negatywnie nastawiony do tej gry, zacząłem grać zaraz przed premierą (tak, pirackie apk) i w chwili gdy ludzie dopiero zaczęli grę ja należałem do tych złośliwców, co już wystawiali Gyaradosa z ponad 2k CP. Gra miała okropny start, potem sytuacja się ustabilizowała, ale gracze wręcz masowo opuszczali serwery. I trudno się dziwić. Typowy niedzielny gracz nie widzi nic złego w 150 pokemonach, ale ten, który ma za sobą 5 czy 6 generacji jest zniecierpliwiony. Po roku wypuścili drugą generację i legendarne pokemony, choć Niantic zarzekało się, że legendy będą występować tylko w trudno dostępnych miejscach, a tymczasem każdy w moim rodzinnym Słupsku łapie Articuno pięć metrów od mojego domu.
Aplikacja ma/miała ogromny potencjał, ale Niantic nie ma zielonego pojęcia o oryginalnej serii gier. Niestety. Obiecano nam PvP, wymiany, ciekawe eventy, a tymczasem mamy to samo. Od ponad roku. I to jest dla mnie smutne. Ale jeśli ktoś się świetnie bawi przy PokeGO, to dobrze. Ważne, aby nie żałować.
I nie gapić się tępo w ekran, bo auta mają określony odcinek hamowania.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.19 14:50  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
Wytypowano mnie na ambasadora ożywiania tego tematu i namawiania ludzi do wrzucania swoich kodów na przyjaznowanie. Od ostatniego posta tutaj weszło sporo zmian, zza rogu spogląda piąta generacja, jest masa specjalnych zadań, jest system przyjaźni, pvp i wymiany pokemonów, dystans nabija się sam jeśli gdzieś np jedziesz. Grasuje też zespół R. Słowem — jest co robić. Dobry moment żeby wracać, 12/10, polecam.

I dorzucam mój friend code, o.
7167 5660 2786
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.19 14:52  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
Ja nie umiem w Pokemony, ale jak wyszło to sobie dla funu czasem coś połapałam .w.
Mój kod: 9987 5107 2920
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.19 14:53  •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
A co mi tam. '^'
0540 6082 3386
                                         
Rhett
Kundel     Opętany
Rhett
Kundel     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Pokemon GO! - Page 8 Empty Re: Pokemon GO!
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Gry

Strona 8 z 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach