Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Gry


Strona 3 z 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Pisanie 17.07.16 22:00  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Nie wiem co się stało, ale po tej głupiej aktualizacji w ogóle gra się nie uruchamia. Serwery padły tak szybko, odkąd to się w Europie pojawiło? Nawet się z kontem google nie łączy, nic. Smuteczek, bo miałam już tam jakieś początki, a największym moim osiągnięciem było złapanie Growlithe z prawie 200 cp.

Mam tylko nadzieję, że konta nie stracę. Byłoby szkoda, nawet jak to dopiero 5 lvl. :I
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.16 22:10  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Straciłem konto Pokemon Club. Od teraz GO działa tylko przez google. Mój poziom, pokemony i wszystko co osiągnąłem zniknęło. Nintendo trochę przegięło.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.16 22:13  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Też nie mogę wbić się na konto przez google od jakiegoś czasu. Ciągle wyskakuje informacja o serwerach. W sumie, gdyby nie to, miałbym już wyższy level chociaż.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.16 22:27  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Niby coś było, że serwery hakowali, więc może dlatego. Dodatkowo od wczoraj wypuścili grę w około 26 krajach i pewnie ponownie mogli nie przewidzieć ile osób chętnych w to będzie grać, dlatego serwery są po prostu przeciążone. Dzisiaj praktycznie cały dzień mi nie działa, ale byłem ze znajomą, której serwer normalnie czytał. Co prawda ścinało grę przy łapaniu itd., ale mogła normalnie grać. A u mnie? Tyle co udało mi się złapać Squirtle na mieście i nic więcej. *parsk* Ale przynajmniej jest, tak. Pewnie parę dni jeszcze się pomęczymy i będzie dobrze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.16 22:50  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Lonewolf napisał:Straciłem konto Pokemon Club. Od teraz GO działa tylko przez google. Mój poziom, pokemony i wszystko co osiągnąłem zniknęło. Nintendo trochę przegięło.

Dziwna sprawa, bo mnie działa przez konto Pokemon Club.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.07.16 23:44  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Kadabra mi dzisiaj uciekł. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. Ale jest w zamian Pikachu oraz Cubone. Ale Kadabra...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.07.16 0:15  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Mi większość dnia działa normalnie @@ trochę laguje, ale to jak zawsze
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.07.16 9:14  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Wczoraj miałam małe polowanie na pokemony... które ostatecznie trwało koło pięciu godzin, tylko dlatego, że gdy już zmierzałam z kumpelą do domu, ciągle ktoś włączał lure mode w centrum miasta xD Ale dzięki temu złapałam kilka nowych sztuk, ciągle jednak te najfajniejsze mi wieją D:
Ale za to mam nowych znajomych! I: Co z tego, że by rozmawiać z nimi muszę praktycznie kucać.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.16 21:59  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Moje miasto opanowały słoniki. Nieważne gdzie pójdę na mojej drodze pojawiają się praktycznie same Drowzee, no ostatnio też Jynx'y. O co chodzi. Czy ja mam trenować same słoniki? |:

Jeden.
Dwa.
Trzy.
Zostanę mistrzem słoników.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.16 22:09  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Nie tylko ty masz z nimi problem xD W moim mieście nie pojawia się chyba nic... serio, to takie pustkowie pokemonowe... ale niedawno byłam w Rzeszowie, o którym już słyszałam, że jest oblegany prze Drowzee i dwie godziny marszu po mieście dały mi ich z tego co pamiętam 53, koleżanka miała podobnie. Przydały się do wbijania lvla c:

No ale wracają do żali i smutków... u mnie w mieście nie ma nic. Kilka godzin skutkuje pidgeyem, caterpie i weedlem. W porywach szaleństwa do zubata.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.16 22:12  •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
Mi to się marzy jakiś fajny pokemon wodny, ale ciężko mi na takiego trafić niestety. :c
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Pokemon GO! - Page 3 Empty Re: Pokemon GO!
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Gry

Strona 3 z 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach