Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Archiwum misji


Go down

Pisanie 15.11.13 14:53  •  Mini kurs - Gorast. Empty Mini kurs - Gorast.
Uczestnicy: Gorast
Cel: Zdobycie umiejętności plucia jadem na odległość i posługiwania się jadem w żuwaczkach.
Mistrz Gry: Vodka!
Miejsce: Góry Shi, dokładniej ich podnóże.

W tym lasku, znajdującym się u podnóża gór, znalazła się pewna pajęczyca. Jak się znalazła? Otóż dostała dziwny liścik, w którym proszona była o stawienie się w tym miejscu. Dziwaczne. I każdy normalny by zapewne zignorował taki papierek, wyrzucając go do śmieci lub paląc, ale najwidoczniej coś przekonało dziewczynę, aby się tutaj znalazła. No, ale pomińmy. Zacznijmy od tego, że w tej chwili dziewczyna znajdowała się w tym, a nie innym lasku i opierała się o jakieś dziwne drzewo, kiedy... No właśnie to trochę dziwne do opisania, bo ta istota wydawała się być nie większa od Gorast, ale było w niej coś przerażającego. I jakim cudem znalazła się tak nagle przed nią, dodatkowo do góry nogami? Jeden rzut oka mógł już uświadomić dziewczynę, że była to zasługa sieci.
- Witaj, jesteś Gorast, prawda? - zapytał chłopiec, po chwili stając normalnie na ziemi i przyglądając się uważnie dziewczynie, zupełnie jakby czegoś szukał.
- Jestem dzieckiem Arachne, piątym synem - powiedział takim tonem, jakby miało być to coś zupełnie oczywistego. Jeszcze rzucił okiem na dziewczynę, uśmiechając się do niej miło. - Mam na imię Latrodectus Hasselti, ale nazywaj mnie jak chcesz - powiedział, a uśmiech nie schodził mu z twarzy. Po pewnym czasie zaczął krążyć wokół dziewczyny, jakby coś od niej chciał.
- Potrafisz posługiwać się chociażby żuwaczkami? - zapytał, niby obojętnym tonem. Tak naprawdę ciekawość go aż paliła od środka. Był ciekaw, ile ta pajęczyca potrafi i głównie dlatego ją tutaj sprowadził. Jakby była zbyt silna, na drzewach i w szczelinach łatwiej się schować. A jak będzie słaba to zawsze można przeprowadzić jakieś szybkie szkolenie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.11.13 15:56  •  Mini kurs - Gorast. Empty Re: Mini kurs - Gorast.
Resztki zdrowego rozsądku mówiły mi żebym wyrzuciła ten liścik. Przestałam go słuchać jakieś trzydzieści lat temu, i zawsze ciągnęło mnie do takich rzeczy. Więc przyszłam. I pojawił się ten chłopak. Przyznam że byłam zaskoczona, nie usłyszałam go. Moje zaskoczenie było jeszcze większe gdy przedstawił się jako syn Arachne. Słyszałam powieści o niej, jej sercu i dzieciach, ale nigdy nie brałam ich na poważnie. Spojrzałam trochę w dół, i przyjrzałam mu się uważnie. Nie wyróżniał się jakoś szczególnie. Wyglądał bardziej jak ten spiderman od Marvela niż dziecko pajęczycy... ale może Arachne przypomina bardziej mnie, pająko-ludzia niż samego pająka. Po ostatnim pytaniu które zadał spojrzałam na niego i wysunęłam żuwaczki, stukając nimi kilkakrotnie. To powinno mu wystarczyć za odpowiedź.
- Więc... Latr... nie sądziłam że spotkam dziecko Arachne. Rzadko się o was słyszy, mimo że wasza matka jest sławna nie tylko w Edenie.
Nie kłamię, ale nie mówię też całej prawdy. Mity Greckie nie oddają całej prawdy, są mocno przesadzone i dają tylko ogólny wygląd wszelkich istot. A jej dzieci... cóż o nich często się słyszy, zwłaszcza jak nastolatka skacze i krzyczy "AAA, pająk!". Wtedy słyszy się o nich nader głośno.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.11.13 9:30  •  Mini kurs - Gorast. Empty Re: Mini kurs - Gorast.
Pokiwał głową, widząc żuwaczki dziewczyny (prowadź event, dopiero teraz skapnij się, co to żuwaczki. MISTRZU) i lekko się uśmiechnął.
- Och, nie myśl sobie, że żyję w innym wymiarze, niż ten świat. Wiem doskonale jak się tutaj wszystko ma. Jestem w sumie zaraz obok - powiedział, lekko wzruszając ramionami. No cóż, nie jest jakąś niespodzianką, że ten osobnik często pod postacią zwykłego pająka obserwuje innych ludzi. A tak w sumie to naprawdę ich reakcje były zabawne. Ciekawe również było trucie ich bez większych przyczyn, no chyba, że zaczynają się rzucać. Wtedy to już jest w obronie własnej i nikt nie powinien mieć mu niczego do zarzucenia, ot co!
- W sumie to chciałem zobaczyć, jakie masz umiejętności. Nawet tutaj to rzadkość spotkać pajęczaka, więc to chyba logiczne, że się tobą zainteresowałem - powiedział, przeciągając się. Jego oczy nawet na chwilę nie opuszczały sylwetki dziewczyny. Była dla niego przedmiotem niezwykłym, rzadkim. Tak, traktował ją jako przedmiot, nawet nie jako równą. Po prostu gorszą, ale nie mógł teraz wiedzieć czy ma rację, czy może się myli. No bo skąd? Jedynie ją obserwował, a ona jakoś niechętnie używała swoich umiejętności, bo i nie było okazji do walki. To było trochę podejrzliwe, ale nic. Przecież nie każdy jest magnesem na kłopoty.
- Mogłabyś mi coś pokazać? Co potrafisz? - zapytał, przechylając głowę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.11.13 15:02  •  Mini kurs - Gorast. Empty Re: Mini kurs - Gorast.
Lekki uśmiech wystąpił na moją twarz. Uniosłam pajęcze odnóża i strzeliłam z nich siecią, w chłopaka który stał za mną. (Niech żyje druga para oczu!) Najpewniej uskoczy, czy co tam, ale ominie sieć. Odwróciłam się do niego z szelmowskim uśmiechem, ukazując swoje "wampirze" kiełki.
- Części tego co potrafię nie chcesz poznać.
Jakbym go jednak złapała to przetnę swoją pajęczą nogą sieć. Pazury na jej końcu mają w zwyczaju ostrością przekraczać nóż. No i są chwytne.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.11.13 9:06  •  Mini kurs - Gorast. Empty Re: Mini kurs - Gorast.
Z łatwością uniknął sieci, obracając się do dziewczyny bokiem. Uśmiechnął się do niej, jakby chciał coś powiedzieć, ale ciężko było odróżnić czy komplement, czy obelgę z jego twarzy. Lepiej się nad takimi rzeczami nie zastanawiać, bo skończy się nie za dobrze, ewentualnie z obniżoną samooceną.
- Chciałbym poznać przynajmniej większość twoich umiejętności. Inni pokroju pająkowatych zawsze mnie intrygowali - przyznał, kiwając głową.
-Co powiesz na taki mały pokaz? Tylko dla mnie? - zaproponował jej, uśmiechając się wesoło. Naprawdę wyglądał i zachowywał się jak takie dziecko. Ale nie teraz o tym należy wspominać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.11.13 21:12  •  Mini kurs - Gorast. Empty Re: Mini kurs - Gorast.
Większość? No niech będzie. Z pomocą biokinezy pozwoliłam swojej drugiej parze odnóży wyjść na zewnątrz. Swojej drugiej pary rąk na razie nie wyjmowałam, ale stanęłam na swoich odnóżach jak pająk. Urosłam o dodatkowe kilkadziesiąt centymetrów, co sprawiło że chłopak musiałby patrzeć dość wysoko w górę. Skoczyłam, łapiąc się odnóżami najniższych gałęzi. Musiało to ciekawie wyglądać gdy tak zwisnęłam, ciałem w dół. Jeszcze samym pędem zdołałam obrócić się na tyle by jedną nogą złapać się wyższej gałęzi i podciągnąć się szybko. Stałam już pewnie na konarze, łapiąc się wytrzymalszych gałęzi nade mną. Używając nici zaczęłam tworzyć coś w rodzaju drabinki z pajęczyny, o szerokości ponad dwóch metrów. Przebiegać miała, na głównym konarze, żebym mogła łatwiej zejść i wspinać się z powrotem z tymi swoimi pająkowatymi odnóżami. Gdy skończyłam zeszłam, po tej "drabince" i stanęłam przed chłopakiem na zwykłych nogach.
- Gdybym bywała tutaj częściej zrobiłabym pułapkę z pajęczyny, na jakąś zwierzynę. Ale nie bywam.
Pomiędzy gałęzią, ziemią a pniem zaczęłam robić kolejną pajęczynę. Czworokątną, pełną. Tylko że ona nie była pełna do końca. W środku zrobiłam pająka i ptaka obok siebie. Nie jakoś super-de-best, ale całkiem nieźle, zważywszy na to że od lat tego nie robiłam. Zwłaszcza mi wyszedł pajączek. Bo łapał on w sieć tego ptaszka.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.11.13 17:48  •  Mini kurs - Gorast. Empty Re: Mini kurs - Gorast.

Chłopak oglądał wszystko dosyć uważnie, aczkolwiek nie ukrywał pewnej dozy znudzenia w jej czynach. Może i na pierwszym lepszym osobniku takie rzeczy robiłyby jakieś duże wrażenie, ale nie dla niego. On chciał zobaczyć coś... Innego. To, jak dziewczyna takuje, jak wykorzystuje swoje umiejętności do walki i obezwładnienia ofiary. Póki co pokazuje jedynie posługiwanie się swoją siecią, co każdy z pajęczaków powinien potrafić lepiej lub gorzej.
- A coś... Ciekawszego? - zapytał, wzruszając ramionami. No co? Nie będzie przecież udawał, że go takie coś zaintrygowało w jakikolwiek sposób. Takie strzelanie pajęczyną czy też robienie z nich wzorów. Dla niego to była jak najbardziej pospolita umiejętność.
Po chwili do niej podszedł z uśmiechem.
- A potrafiłabyś strzelić na coś jadem? To by było z pewnością czymś o wiele ciekawszym... - stwierdził, lekko się przeciągając. Wpatrywał się w dziewczynę swoimi ogromnymi oczami wyzywająco. Uwielbiał stawiać przed innymi nowe zadania jak i wyzwania. No, ale cóż poradzić, że obserwowanie porażek to było coś, co uwielbiał? Naturalnie nie mógł być pewny, co dziewczyna potrafi, ale jednak... No, kto strzela nie błądzi, czy jak to tam było.

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.13 8:10  •  Mini kurs - Gorast. Empty Re: Mini kurs - Gorast.
Ale pytanie sobie wybrał. Podrapałam się po głowie nieco zakłopotana i stuknęłam parokrotnie żuwaczkami.
- Próbowałam kiedyś, ale nic z tego nie wyszło. Najwyraźniej nie przeszły na mnie wszystkie pajęcze moce.
Upierdliwa rzecz, te moce. Niektórzy to mają klonowanie, lasery w oczach lub latanie. A ja mam moce odpowiednie by ich zjeść. No może poza laserowymi oczami. Tutaj musiałabym zaatakować z zaskoczenia. W końcu złamać kark to nie największy kłopot.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.01.14 1:08  •  Mini kurs - Gorast. Empty Re: Mini kurs - Gorast.
Naczelnik misji

Jeśli do czwartego stycznia nie pojawi się post Mistrza Gry to misja zostanie zawieszona (do czasu znalezienia innego MG), ewentualnie zamknięta, w zależności od kaprysu uczestnika.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.02.14 19:53  •  Mini kurs - Gorast. Empty Re: Mini kurs - Gorast.
Naczelnik misji

Zawieszam.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach