Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pisanie 08.03.16 16:30  •  Reputacja postaci - Page 2 Empty Re: Reputacja postaci
No dobrze, w sumie nie pomyślałem o tym w ten sposób. Racja, organizacja tak czy siak narzuca na postać daną łatkę, nie da się ukryć.

Jak dla mnie argumenty typu: "już próbowano, nie udało się, więc po co" nie wnoszą zbyt wiele. Jestem pewien, że podobne argumenty były stosowane poprzednio i zamiast spróbować pomysł podszlifować, wprowadzić i sprawdzić, to ludzie marudzili, że się nie uda.
Nie chodzi o odwzorowanie rzeczywistości, bo opinia innych rzadko jest z nią zgodna.
Natomiast fakt, że kwestia moralna może stanowić problem, ale są MG, są gracze, MG decydują, gracze słuchają - mamy zrezygnować z sesji, bo MG może inaczej zdecydować niż gracz chciałby? Bo według MG zabił złą osobę albo postąpił zbyt lekkomyślnie i przez to zginie, albo będzie miał problemy? Każdy ocenia tak, jak coś widzi, nie znaczy to, że przestaniemy się bawić na forum.

Zabawa, rywalizacja, wspinanie się po drabince rozwoju postaci... Słuchajcie Growa, to Wasz Admin!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.03.16 18:29  •  Reputacja postaci - Page 2 Empty Re: Reputacja postaci
Arndros napisał:Jak dla mnie argumenty typu: "już próbowano, nie udało się, więc po co" nie wnoszą zbyt wiele. Jestem pewien, że podobne argumenty były stosowane poprzednio i zamiast spróbować pomysł podszlifować, wprowadzić i sprawdzić, to ludzie marudzili, że się nie uda.
A dla mnie ten argument nie wnosi zbyt wiele. Jeśli były wcześniej szczere próby wprowadzenia czegoś, a mimo tego nic z tego nie wyszło, to zwyczajnie znaczy, że nie istnieje społeczne zapotrzebowanie na daną rzecz/funkcję. Jak z technologią, niektóre rzeczy utrzymują się kilka pokoleń, niektóre znikają po jednej edycji. Ktoś pamięta pagery...?

Aczkolwiek pomysł z takim małym plebiscytem całkiem mi się podoba, bo lubię głosowania wszelakie. To właściwie byłoby coś w stylu pochwał/ostrzeżeń, ale dla postaci i pozbawione bezpośrednich konsekwencji.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach