Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 5 z 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Go down

Pisanie 31.03.17 22:17  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: Kilk
Wprowadzone zmiany: Parę poprawek plastycznych bez żadnych drastycznych zmian.
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.03.17 22:21  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Otwieram. Jak wyżej.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.04.17 21:37  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: https://virus.forumpl.net/t2023-grozne-psisko
Wprowadzone zmiany: Planuję zmienić stanowisko, uaktualnić ekwipunek/umiejętności/buble o rzeczy które zdobyłam, a mam wypisane tu a powinny być w KP oraz o rzeczy które zdobyłam na misjach, które zgłosiłam tu a które też powinny być w KP [Ibris, granaty, płaszcz cienia]. Planuję też dodać wzmiankę do historii tłumaczącą jego nieobecność i porządkującą mi postać. Bo trochę się działo. Ogólnie pełna renowacja.

W temacie pisze, że MG wprowadzają zmianę odnoście mocy i umiejętności. Tak więc chciałabym wiedzieć, czy podczas renowacji powinnam czepić się tylko pól podstawowych, a potem się zgłosić by mi wpisano technologię która mi się nagromadziła, czy dostaję błogosławieństwo na wprowadzenie jej samodzielnie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.04.17 1:25  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Otwarte. I tak, możesz wpisać.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.04.17 12:45  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Można zamknąć : v
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.05.17 1:05  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: https://virus.forumpl.net/t3970-sick-with-guilt-and-pissed-as-hell
Powód: Teraz dopiero się zorientowałam, ale moja edycja posta się nie zapisała? Sprawdzający powiedział co zmienić do akcepta, więc zedytowałam posta wprowadzając zmiany. I dostałam akcepta i karta została zamknięta. I teraz patrzę, ale to jest mój oryginalny, niepoprawiony post? Nie ma tam moich zmian, tzn. ograniczeń czasowych pierwszej mocy i usunięcie jednej z umiejętności z nawiasu, nie wiem co się zepsuło.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.05.17 1:51  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Otwarta. Daj znać, jak skończysz.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.05.17 16:49  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: https://virus.forumpl.net/t4083-whose-is-alpha-here
Powód: Muszę poprawić parę rzeczy. Pierwsza to biokineza. Stwierdziłam, że niestabilna jest niepotrzebnym utrudnieniem gry, natomiast dodam słabość. A druga to wiek.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.05.17 18:39  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Otwarte. Daj znać, jak pozmieniasz.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.05.17 23:59  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: https://virus.forumpl.net/t3645-robin#103255
Powód: Tło KP umarło i się rozjechała. Nie zniosę tego! >D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.05.17 18:38  •  Zmiany w karcie postaci - Page 5 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Oh, God. Nie dziwię się. Dlatego otwieram i przenoszę do Bazy Danych. Daj znać, jak poprawisz!
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach