Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Eden :: Góra Babel :: Archiwum


Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 22.01.16 22:42  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
Jeżeli chodzi o nazwę, to też takie wyjście mi się podoba. Zaspokaja moje biblijne potrzeby i brzmi dobrze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.01.16 1:01  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
*Ma 2-3 tysiące lat*
*Ma ojca*
*Nie doczytała anielskiego lore*
*MG klepnął KP*
*Jest aniołem starej generacji z ojcem*
*Khm*
._.

Ale spokojnie, spokojnie, ogarłam sytuację D:
Można fabularnie to wyjaśnić w racjonalny sposób!
Moim ojcem jest Evan, który był prze wirusem archaniołem bardzo dobrym i sprawiedliwym.
I Bóg tak paczał na niego i myślał "Lel, ten Evan to mi wyszedł...zrobię coś na jego podobieństwo*
I jak powiedział tak uczynił.
Zanurzył dłoń swą w duchu Evana i stworzył z tej jasności Williama*
I rzekł:
"Lel, jestem genialny XXXDDDD"

Tak było |:

I ogólnie pasowałoby do koncepcji, bo Evanowi odjebało po tym jak Bóg poszedł na wakacje. Pewnie zmiany takiego staruszka nieco przerosły zwłaszcza przez to, że za często wychodził w desperację i bratał się z kim nie trzeba |:

No, i ogólnie spoko koncept. Nie wiem czy to było już wspominane, lecz we wzorze KP można zrobić pole dodatkowe "Generacja" przymusowe do wypełnienia gdy robi się anioła : o
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.01.16 22:11  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
Nie było propozycji z polem w karcie, ale w sumie można by. Bo jednak ilość zwierzchników byłaby ograniczona, ale to nie oznacza, że tylko te 5 czy ileś aniołów byłoby z pierwszej generacji. Choć jak zrobimy ten spis, to też będzie czarno na białym, kto z jakiego pokolenia pochodzi.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.01.16 22:48  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
*zerk na Williama* No, tak jak on powiedział. Dlatego jestem zdecydowanie za tym, aby coś takiego wprowadzić. Bo osobiście sam miałem problem z przystosowaniem Evana do rangi szarego anioła, kiedy niegdyś był archaniołem, należy do tej starszej generacji, sporo zrobił, kiedy jeszcze nie miał ciała, a nawet jak je dostał, to też sporo zrobił, nie będąc już archaniołem (poza tym problemem, że nie mógł się oswoić, przez co zaczął wariować). Także no. Podbijam jak najbardziej, a co do rangi, to w sumie mi obojętnie, acz Zwierzchnictwo brzmi w porządku moim zdaniem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.01.16 22:53  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
Dobra. Widzę, że większości to pasuje i tak. Szczególnie nowa ranga. Ilu Zwierzchników chcecie? Ja stawiałbym w granicach 3-5.
A pole zawsze mogę dopisać do formularza karty i poinformować o jego powstaniu, wiadomo.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.01.16 23:04  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
Ja głosowałbym za piątką. Nie wiem jak inny, ale wydaje mi się, że ta liczba będzie okey.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.01.16 23:08  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
5 + archanioł + dowódca zastępu = grupa rządząca Edenem itp. Jak dla mnie.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.01.16 23:27  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
Nathair napisał:5 + archanioł + dowódca zastępu = grupa rządząca Edenem itp. Jak dla mnie.

Yep. Dla mnie brzmi to w porządku.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.01.16 0:01  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
Si, dla mnie też może być
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.01.16 0:03  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
Za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.03.16 14:55  •  Anioł aniołowi nierówny. - Page 3 Empty Re: Anioł aniołowi nierówny.
Dobra, wreszcie wprowadziłem tę rangę. Cieszmy się i radujmy.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Eden :: Góra Babel :: Archiwum

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach