:: Internet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2   

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Sro Paź 28, 2015 11:09 pm
Post pod postem.. yeeey ale chcę wam cos pokazać. Trafiłam na porównanie angielskiego brytyjskiego i szkockiego. https://www.youtube.com/watch?v=DHD9T4efePA całkiem fajnie oddaje jak jest, chociaż ta dziewczyna i tak ładnie mówi

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Sro Paź 28, 2015 11:17 pm
[offtop]Proszę cię, czystego brytyjskiego nikt nie zrozumie. #MargaretThatcher
A walijski to już w ogóle.[/offtop]

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Sro Paź 28, 2015 11:26 pm
Walijskiego nigdy nie słuchałam, czystego brytyjskiego ogólnie brytyjskiego ang nienawidzę... no nie strawię z całego serduszka mego ;< Ale Szkockiego ulicznego szczególnie w Glasgow też nie idzie skumać. Mogę podesłać taki filmik ^ ^ <- to jest już w ogóle inne język xD

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Sro Paź 28, 2015 11:40 pm
Oglądałem takie filmiki, bo czasem lubię tak się wsłuchać i dumać nad tym jak bardzo nie rozumiem, pomimo dobrej znajomości języka.

Co do hasztagu wyżej.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Czw Paź 29, 2015 9:16 am
Margie bardzo ładnie mówiła, lubię ją podsłuchiwać.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Nie Lis 22, 2015 1:19 pm
Jestem YT'ym nołlajfem mocno.
Uwielbiam Elevena, Sheo i mam pewną słabość do Verteza. Czasami oglądam jakieś dzikie simsowe serie u Tuli.
Z ambitniejszych to na pewno: Accantus, G.F. Darwin, Andrzeja Tucholskiego też bardzo lubię. Do tego jeszcze Historia bez cenzury

Zagraniczne: PewDiePie (classic), Monami Frost, Rclbeauty101. I oczywiście moje true love: Vändett∀ Cosplay, The Hillywood Show i ThreadBanger.
<3

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Pon Lis 23, 2015 7:56 pm
Do mojej listy z YT doszły dwa kanały:

sweetandtastyTV dziewczyna a raczę dwie (bo najczęściej występuje razem z przyjaciółką.) pokazują kulturę i ciekawe miejsca w Korei. Dla tych co interesują się tym państwem polecam!^ ^

Andrea Dabene dla tych co lubią popatrzeć na piękne widoczki i posłuchać przy tym ładnej muzyki ^ ^ ale jest to też vlog o życiu, coś ala Dialy... (czy jak to się pisze) chociaż jak dla mnie nie do końca.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Pon Lis 23, 2015 10:49 pm
Tanaka napisał:The Hillywood Show

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Wto Lis 24, 2015 12:40 am
@Yuno kiedyś miałam na jednym pbfie Hilly w tej wersji na wizerunku <3 było fajnie.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Rayissa on Wto Lis 24, 2015 1:13 am
Brakuje mi tutaj... The Food Emperor! Tak, wiem, głupie, ale strasznie mnie bawi. Subskrybuję i oglądam, mam też w planach przetestować kilka przepisów, bo lubię sobie czasem posiedzieć w kuchni. Poza tym ten akcent i wpadki językowe czasem... I ogólnie teksty, jakimi gość rzuca są... Oryginalne. ~ XD

-----------
Opętana

Liczba postów : 535

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Samael on Wto Lis 24, 2015 5:37 pm
Ktoś tutaj ogląda Marco Kubisia? Podoba mi się jego sposób mówienia, montaż, dziwne tematy filmów... Nie mam pojęcia, za co ja go tak uwielbiam, ale serio, zawsze czekam z niecierpliwością na kolejny schizowy odcinek. XD

UWAGA:
Z racji, że moja postać nie jest znana (a jeśli już to po świecie krążą o niej sprzeczne informacje) proszę o kontakt ze mną zanim Twoja postać spróbuje użyć wiedzy o Natalie zdobytej poza fabularnie.
Piszę to, bo były już przypadki wpadek fabularnych.

#660066 Mowa po japońsku.
#660066 Mowa po angielsku.
#444444 Myśli Natalie.
#777777 Myśli Mortis.
#999999 Komunikaty z soczewek.
Potrzebujesz czegoś? Zapomniałam o czymś? Wal śmiało na PW albo GG.

-----------
Wtyka     Anioł

Liczba postów : 2603
GODNOŚĆ : Natalie Violette Dark / Samael

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Wto Lis 24, 2015 10:23 pm
Ja namiętnie oglądałam tylko jednego youtubera, Hiszpana, który chyba nabił sobie większość sławy gameplayem skyrima i filmikami z chatroulette. Jeśli ktoś zna hiszpański na rozsądnym poziomie to może spróbować elrubiusomg. Poza tym czasem Azjatycki cukier, czasem Red lipstic monster, czasem włączę sobie Gimpera albo Rocka, ale lubię też bardzo Studio accantus i postmodern jukebox. No i wspieram zespoły coverujące k-pop, moim ulubionym są SoNE1.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Gość on Czw Gru 03, 2015 7:59 pm
To i ja ostatnio znalazłam coś ciekawego. Przynajmniej dla mnie. .-.
Savannah Brown - Ja po prostu lubię, jak ktoś robi coś ciekawego, a Sav jest niezmiernie ciekawa, bo pisze wiersze. Wiersze wolne, białe (jeśli dla kogoś angielski nie jest problemem) i, w mojej opinii, urzekające, szczególnie burgundy walls mi się podobało. Zawsze coś innego. I jest ładna.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Youtuberzy i ich kanały.    Pisanie by Sponsored content Today at 2:35 am

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2   

   

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

:: Internet