Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 28.10.15 23:09  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Post pod postem.. yeeey ale chcę wam cos pokazać. Trafiłam na porównanie angielskiego brytyjskiego i szkockiego. https://www.youtube.com/watch?v=DHD9T4efePA całkiem fajnie oddaje jak jest, chociaż ta dziewczyna i tak ładnie mówi
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.10.15 23:17  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
[offtop]Proszę cię, czystego brytyjskiego nikt nie zrozumie. #MargaretThatcher
A walijski to już w ogóle.[/offtop]
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.10.15 23:26  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Walijskiego nigdy nie słuchałam, czystego brytyjskiego ogólnie brytyjskiego ang nienawidzę... no nie strawię z całego serduszka mego ;< Ale Szkockiego ulicznego szczególnie w Glasgow też nie idzie skumać. Mogę podesłać taki filmik ^ ^ <- to jest już w ogóle inne język xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.10.15 23:40  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Oglądałem takie filmiki, bo czasem lubię tak się wsłuchać i dumać nad tym jak bardzo nie rozumiem, pomimo dobrej znajomości języka.



Co do hasztagu wyżej.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.10.15 9:16  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Margie bardzo ładnie mówiła, lubię ją podsłuchiwać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.11.15 13:19  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Jestem YT'ym nołlajfem mocno.
Uwielbiam Elevena, Sheo i mam pewną słabość do Verteza. Czasami oglądam jakieś dzikie simsowe serie u Tuli.
Z ambitniejszych to na pewno: Accantus, G.F. Darwin, Andrzeja Tucholskiego też bardzo lubię. Do tego jeszcze Historia bez cenzury

Zagraniczne: PewDiePie (classic), Monami Frost, Rclbeauty101. I oczywiście moje true love: Vändett∀ Cosplay, The Hillywood Show i ThreadBanger.
<3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.11.15 19:56  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Do mojej listy z YT doszły dwa kanały:

sweetandtastyTV dziewczyna a raczę dwie (bo najczęściej występuje razem z przyjaciółką.) pokazują kulturę i ciekawe miejsca w Korei. Dla tych co interesują się tym państwem polecam!^ ^

Andrea Dabene dla tych co lubią popatrzeć na piękne widoczki i posłuchać przy tym ładnej muzyki ^ ^ ale jest to też vlog o życiu, coś ala Dialy... (czy jak to się pisze) chociaż jak dla mnie nie do końca.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.11.15 22:49  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Tanaka napisał:The Hillywood Show



                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.11.15 0:40  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
@Yuno kiedyś miałam na jednym pbfie Hilly w tej wersji na wizerunku <3 było fajnie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.11.15 1:13  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Brakuje mi tutaj... The Food Emperor! Tak, wiem, głupie, ale strasznie mnie bawi. Subskrybuję i oglądam, mam też w planach przetestować kilka przepisów, bo lubię sobie czasem posiedzieć w kuchni. Poza tym ten akcent i wpadki językowe czasem... I ogólnie teksty, jakimi gość rzuca są... Oryginalne. ~ XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.11.15 17:37  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Ktoś tutaj ogląda Marco Kubisia? Podoba mi się jego sposób mówienia, montaż, dziwne tematy filmów... Nie mam pojęcia, za co ja go tak uwielbiam, ale serio, zawsze czekam z niecierpliwością na kolejny schizowy odcinek. XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach