Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Pisanie 02.08.18 13:41  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 4 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Ja za to lubię sobie obejrzeć kanał Strasznie Ciekawe. Zjawiska paranormalne, jakieś miejsca w którym straszą i takie pierdoły. Bardzo przyjemne w sumie, ale chwilowo przerwa w powstawaniu filmików :/ Jak ktoś lubi takie klimaty to serdecznie polecam.
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 14:04  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 4 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Yyy, kocham ją.

Poza tym też znam Hanię Es, trochę oglądałem, ale generalnie rzadko przesiaduję na YT. Większość odcinków G.F.Darwina za mną, dość dużo z Naukowego Bełkotu. Ogółem lubię skakać po kanałach, które są nastawione na ciekawostki/wiedzę, więc jakby ktoś coś kojarzył...
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 14:07  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 4 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
O, Strasznie Ciekawe też polecam C: Zdarza mi się jeszcze oglądać coś w stylu angielskiej wersji tego, ale nie pamiętam nazwy kanału, a koleś mówi tak monotonnie robotycznym głosem, że aż się odechciewa.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 14:14  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 4 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Dobra, to ogarnę też Strasznie Ciekawe. Właściwie już zerknęłam. I pewnie będę tego żałować, bo się wciągnę, a potem schiza.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.08.18 20:15  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 4 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Strasznie ciekawe uwielbiam, ale ja ogólnie siedzę w takich paranienormalnych tematach.
Znam mnóstwo różnych ciekawych kanałów. Bardzo lubię Niekrytego Krytyka, zawsze czekam z niecierpliwością na nowe odcinki, a oglądam go od samego początku jego działalności >D
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

 
Nie możesz odpowiadać w tematach