Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 23.11.15 22:49  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Tanaka napisał:The Hillywood Show



                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.11.15 0:40  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
@Yuno kiedyś miałam na jednym pbfie Hilly w tej wersji na wizerunku <3 było fajnie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.11.15 1:13  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Brakuje mi tutaj... The Food Emperor! Tak, wiem, głupie, ale strasznie mnie bawi. Subskrybuję i oglądam, mam też w planach przetestować kilka przepisów, bo lubię sobie czasem posiedzieć w kuchni. Poza tym ten akcent i wpadki językowe czasem... I ogólnie teksty, jakimi gość rzuca są... Oryginalne. ~ XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.11.15 17:37  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Ktoś tutaj ogląda Marco Kubisia? Podoba mi się jego sposób mówienia, montaż, dziwne tematy filmów... Nie mam pojęcia, za co ja go tak uwielbiam, ale serio, zawsze czekam z niecierpliwością na kolejny schizowy odcinek. XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.11.15 22:23  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Ja namiętnie oglądałam tylko jednego youtubera, Hiszpana, który chyba nabił sobie większość sławy gameplayem skyrima i filmikami z chatroulette. Jeśli ktoś zna hiszpański na rozsądnym poziomie to może spróbować elrubiusomg. Poza tym czasem Azjatycki cukier, czasem Red lipstic monster, czasem włączę sobie Gimpera albo Rocka, ale lubię też bardzo Studio accantus i postmodern jukebox. No i wspieram zespoły coverujące k-pop, moim ulubionym są SoNE1.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.12.15 19:59  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
To i ja ostatnio znalazłam coś ciekawego. Przynajmniej dla mnie. .-.
Savannah Brown - Ja po prostu lubię, jak ktoś robi coś ciekawego, a Sav jest niezmiernie ciekawa, bo pisze wiersze. Wiersze wolne, białe (jeśli dla kogoś angielski nie jest problemem) i, w mojej opinii, urzekające, szczególnie burgundy walls mi się podobało. Zawsze coś innego. I jest ładna.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 10:12  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Odkopuję.

Lubię posłuchać sensownego gadania, ale oglądam też parę kanałów, żeby się typowo "odmóżdżyć" i za dużo nie myśleć. Z tych, które na tę chwilę subskrybuję:
— Hania Es
— Billie Sparrow
^ Obie uwielbiam, obie oglądam niemalże od początku i zdarza mi się, że niektóre filmy męczę po kilka razy, albo wracam do starych.
— 7 metrów pod ziemią
— G.F. Darwin — A to wszystko przez Rumę. Ale nie żałuję.
— CODA MotoVideo
— Lord Kruszwil — Tak naprawdę czekam tylko na to, aż zrobi kolejną akcję w Poznaniu, żeby mi dał pięć stów jak mu kupię fajki...
+ parę typowo makijażowych.

Polecacie coś?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 10:51  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
NR Geek i jego seria "Zagrajmy w crapa", gdzie przedstawia tragicznie zrobione gry, których "autorzy powinni zapierdalać na galerze" (cytat z każdego odcinka C:). Ale właściwie jego normalne serie też są spoko. No i NiekrytyKrytyk, którego oglądam praktycznie od początku, ostatnio wrzuca filmiki zadziwiająco często.
Plus G.F. Darwin też czasem mi się zdarza oglądać, co jakiś czas wracam do serii Wielkich Konfliktów.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 12:01  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Ja od jakiegoś czasu oglądam sobie Kevina, niekiedy mam go też najzwyczajniej odpalonego w tle (jakoś fajnie mi się go słucha). Ma zarówno serie odcinków jednej gry, jak i pojedyncze "próbki" różnych gier.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 12:58  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Niekrytego Krytyka czasem włączę, ale nie żebym jakoś specjalnie go oglądała. Za to NR Geeka i Kevina sobie ogarnę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 13:35  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 3 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
NR Geeka czasem słucham. Polecam.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach