Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 30 z 76 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 53 ... 76  Next

Go down

Pisanie 06.08.15 15:32  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Nikogo.

Jak chciałbyś zmienić życie w Desperacji?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.08.15 16:42  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Miło byłoby "ucywilizować" mieszkańców Desperacji i zapewnić im lepszy dostęp do żywności i leków. Chętnie zajęłabym się też założeniem jakichś szkół. Kto, wie może z pomocą anielskich mocy dałoby się nawet postawić ten teren na nogi. Szkoda tylko, że pewnie większość miałaby w dupie ten projekt i musiałabym to wszystko robić sama. Jedna, a nawet kilka par rąk niewiele tu zdziała. -.- Dlatego ograniczę się do "pomagania przy okazji". A to jakiś prowiant, a to leki czy jakaś poczta. Przede wszystkim trzeba chyba popracować tam nad ludźmi, bo banda dzikusów myślących tylko o sobie nie naprawi tego bałaganu.



Łatwo przywiązujesz się do ludzi i zwierząt? A do przedmiotów?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.08.15 22:24  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Raczej łatwo, choć zależy o co lub o kogo chodzi. Jeżeli chodzi o przedmioty to mniej, bo to tylko rzeczy, które zużywają się, mogą się zgubić itd. Chyba, że mają dla mnie jakąś wartość sentymentalną. Nieco inaczej sprawa wygląda ze zwierzakami. Choć Koi towarzyszy mi od dawna, już się do niego cholernie przywiązałem i byłoby mi dziwnie pusto bez niego. Do ludzi przywiązuje się szybko. Zwłaszcza gdy są to dobrzy ludzie.

Czy chciałbyś/chciałabyś aby ludzie z M-3 byli mocno świadomi tego jak wygląda życie poza murami miasta?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.08.15 22:30  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Z jednej strony tak, z drugiej nie. Tak, bo może wtedy coś by się zmieniło. Może S.SPEC nie mogłoby już nimi tak łatwo manipulować. Nie, bo to oznaczałoby koniec sielskiego życia dla wielu z tych ludzi. Może lepiej, że nie wiedzą..



Co myślisz o "prawdziwej miłości"?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.08.15 22:46  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie wiem, nie doświadczyłem jeszcze takiej. Może kiedyś znajdzie się kobieta, która zdobędzie moje serce. Póki co jestem zbyt zajęty pracą, by myśleć o miłostkach. Jednak jeżeli ktoś takowej doświadcza, moim zdaniem ma szczęście.

Wolisz broń palną czy białą?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.08.15 2:02  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Palną. Nim zdążysz podejść z jakimś śmiesznym mieczykiem, ja właduję w ciebie magazynek ołowiu. Handluj z tym.


Byłeś/byłaś przykładnym uczniem w szkole?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.08.15 9:57  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak.

Chce Ci się pić?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.08.15 14:15  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Pić? Zależy co. Ale nie, raczej nie. Nie w tej chwili.

Twój ideał kobiety?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.08.15 18:11  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Niższa, drobna, mądrzejsza i bardziej uporządkowana ode mnie, żeby hamować moje głupie pomysły, pozwalająca mi się sobą opiekować. Potrafiąca zareagować na żart. Długie włosy mile widziane.

Ideał mężczyzny?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.08.15 18:19  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Niestety, nie uświadczyłam, ale jeśli miałabym wybrać jedną cechę to może... szalony? Jakoś ciekawią mnie osoby "nie do końca zdrowe psychicznie".



Jak dużo wiesz o swoich przodkach?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.08.15 18:28  •  Pytania do postaci. - Page 30 Empty Re: Pytania do postaci.
Rodzina pewnie mieszka w M-1, rodzice zginęli w jakimś wypadku, nikt się o mnie nie upomniał i wychowano mnie w państwowym ośrodku dla sierot. Tyle.

Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 30 z 76 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 53 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach