Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 51 z 76 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 63 ... 76  Next

Go down

Pisanie 14.06.16 11:58  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Niezauważalny? Chyba sobie jaja robisz. Gdzie w tym wszystkim byłaby zabawa? Czy nie lepiej jest rozczłonkować kogoś i rozsmarować go po całej okolicy? Niech wszyscy wiedzą, że ze mną nie ma żartów. A może wtedy ktoś jeszcze będzie chciał ze mną zatańczyć?

Budzisz się z nieznajomą kobietą w łóżku. Prawdopodobnie w nocy działy się ciekawe rzeczy. Co robisz?
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.06.16 0:04  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Zbieram swoje manatki najciszej jak umiem, by jej nie obudzić i spieprzam. Piękno chwil trzeba uwieczniać w pamięci, a nie prowokować do ich powtórek, czy - w najgorszym wypadku - wpieprzać się w parodię związku.

Jesteś niemal sam pośrodku niczego, a jednym partnerem jest twój wróg. Zawierasz z nim sojusz, czy prowokujesz do walki na śmierć i życie (zapasy żywności w końcu w takich wypadkach są na wagę złota, nawet jeśli nie jest to humanitarne rozwiązanie)?
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.06.16 1:27  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Ech, co dwie głowy to nie jedna. Utrzymuję go przy życiu. W tyle głowy od początku tli mi się myśl, że najpewniej go zabiję, kiedy będzie spał, w momencie, kiedy desperacja za jedzeniem i wodą będzie najgorsza. Realizuję to, o ile skurwysyn mnie nie uprzedzi.

Co byś zrobił, gdybyś spotkał siebie sprzed pięciu lat?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.06.16 15:07  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Powiedziała sobie, abym nie brała za 4 lata wprzód zlecenia na Spadesa bo się wkopię w bagno.



Jak się zapatrujesz na wędrówkę do innych miast? Sądzisz, że są gorsze, czy lepsze od M3? W ogóle, czy wierzysz w ich istnienie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.06.16 1:18  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Po pierwsze: jestem pewna, że istnieje 6 miast. Uczyłam się o nich, a w książkach z Edeńskiego księgozbioru też można znaleźć trochę informacji na ten temat.
Po drugie: chciałabym zobaczyć M2. Nie wiem, jak wygląda tamto miasto, ale znam kulturę, na jakiej je budowano. Czuję się związana z tamtym miejscem i to aż smutne, że nigdy go nie widziałam. Mam nadzieję, że uda mi się do niego dotrzeć jeszcze w tym stuleciu.


Jaki żywioł najbardziej by do ciebie pasował i dlaczego?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.06.16 1:01  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Chyba Wiatr. Ayu jest jak taki lekki wietrzyk w upalne dni, wesoła i wiecznie w chmurach :I

Przeprowadziłbyś/łabyś się do innego miasta bez kompletnej jego znajomości, języka itp. ale w ramach lepszej sytuacji życiowej? (lepsza praca, mieszkanie etc.)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.06.16 8:26  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Przeprowadziłabym się do M2, tyle że to moja ojczyzna i świetnie znam tamten język. Czyli zasadniczo, odpowiedź na twoje pytanie brzmi - nie.

Wołałbyś aby (w wypadku zarażenia) wirus X cię zabił czy odrodził w formie wymordowanego?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.06.16 9:20  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Zasadniczo, obecnie jest to niemożliwe. Mimo wszystko, gdyby istniała taka możliwość, wybrałbym odrodzenie, może nie wyszłoby to tak źle, a gdyby nawet, zawsze można się zabić? To przecież nic trudnego.


Czy twoim zdaniem czasy sprzed apokalipsy mogą kiedyś wrócić? Gdzie człowiek panował całkowicie na globie ziemskim.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.06.16 10:53  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Z uwagi na to, że historia lubi zataczać koło, a od czasu apokalipsy JUŻ zaczęło się sporo zmieniać, to całkiem prawdopodobne, że KIEDYŚ tak będzie. Nie za sto i pewnie nie za tysiąc lat, ale przecież dawne cywilizacje też nie opanowały świata w tak krótkim czasie.

Jak wyobrażasz sobie świat sprzed apokalipsy? Chciałbyś tam żyć?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.06.16 14:19  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie, nie chciałbyś, bo za dużo technologii z tego co słyszałem :v A ja nie lubię technologii. Przeraża mnie w każdym calu.

Gdybyś miał możliwość zamieszkać na innej planecie w naszym Układzie (załóżmy, że jest tam możliwość życia), to jaką planetę byś wybrał/a?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.06.16 14:34  •  Pytania do postaci. - Page 51 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie lubię tak abstrakcyjnego myślenia, ale gdybym już musiała wybierać to byłby to Saturn. Jestem ciekawa, jak z powierzchni wyglądałyby jego pierścienie.

Oddałbyś życie za bliskich czy wolałbyś skazać ich na śmierć by chronić własną skórę?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 51 z 76 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 63 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach