Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 63 z 76 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 69 ... 76  Next

Go down

Pisanie 12.02.17 23:46  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Zbyt ogólnikowe pytanie. Ale chyba do zabicia najbliższej mi osoby... chociaż, trudno określić co dla mnie znaczy "najbliższa osoba".

Przychodzi godzina egzekucji, masz do wyboru dwie śmierci: rozszarpanie przez dzikie zwierze lub wstrzyknięcie jadu wałęsała brazylijskiego.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.02.17 0:16  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Rozszarpanie. Zawsze jest szansa, że uda mi się je przekonać do odstąpienia zamiaru morderstwa.


Jeśli przeszedłeś już jedną śmierć - jak ją pamiętasz? Jeśli jeszcze nie udało ci się umrzeć - jak chciałbyś, by wyglądała twoja śmierć?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.02.17 17:35  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Chciałbym móc wymazać wszelkie wspomnienia dotyczące tego największego upokorzenia i skalania mojej męskiej duszy... W sumie, teraz jak sobie o tym przypominam, to jednak chciałbym serio umrzeć i już nie powstać z martwych....



Jak bardzo cenisz swoją rodzinę?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.03.17 14:33  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Na tyle aby pomścić ich śmierć bez okazywania litość, w najbardziej bolesny i bestialski możliwy sposób! And I will fucking enjoy it!

Co musiałoby się wydarzyć abyś zawiązał sojusz ze swoim największym wrogiem?! Czy jest to w ogóle możliwe w twoim przypadku?
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.03.17 1:16  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Pewnie musiałbym być martwy.

Zerkasz w lustro. Kogo/co dokładnie widzisz?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.03.17 18:59  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Siebie. Spodziewałeś się filozoficznej odpowiedzi? To pytaj filozofów, pływających w chmurach myślami.

Czy byłbyś tym, który pierwszy rzuci kamień?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.03.17 20:23  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie. Rzucę dynamitem.

Żałujesz czegoś w życiu?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.03.17 21:41  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Tego, że nie przyjmowałem wielokrotnie proponowanych awansów. I zrobienia sobie tatuaży.


Czy zauważasz w swoim zachowaniu coś, czego chętnie byś się pozbył?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.03.17 2:39  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Ależ, w rzeczy samej...

Co zrobiłbyś, wiedząc że powoli tracisz kontrolę nad własnym ciałem?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.03.17 11:34  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Jeśli nie byłby to skutek żadnej z trucizn to chętnie bym się poddała temu procesowi. Ah ta ciekawość!!! xD


W tej chwili! Jesteś sam! Nie ma okolicy nikogo. Sytuacja w której jesteś ledwo żywy ale do takiego stopnia, że nadal zachowujesz pełną świadomość sytuacji. Wiesz że zaraz życie z ciebie uleci, bo nie oszukujmy się nie masz ani siły ani odpowiedniego ekwipunku by się z tego wylizać. Twoja regeneracja (o ile taką posiadasz) Ci tym razem dupska nie uratuje. Twoje ostatnie przemyślenia? Może jest coś czego żałujesz ze szczerego serca ale za żadne skarby nikomu byś o tym nie powiedział/a?!
                                         
Saiyuri
Saiyuri
Odrodzona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Saiyuri Kurayami


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.04.17 13:40  •  Pytania do postaci. - Page 63 Empty Re: Pytania do postaci.
Że w chciałbym, aby jednak był ktoś przy mnie zanim zdechnę.


Masz kryzysową sytuację. Twoi towarzysze zginęli, ocalałeś jedynie ty. Nie masz nic do jedzenia. Zjesz ich?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 63 z 76 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 69 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach