Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 45 z 76 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 60 ... 76  Next

Go down

Pisanie 10.01.16 18:45  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Donut.

Jesz żeby żyć czy żyjesz żeby jeść?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.01.16 1:39  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Żyję, żeby jeść. Lubie jedzenie. Nic na to nie poradzę. Zwłaszcza czerwoną fasolę z puszki. Dałbym się posiekać za nią >w<

Twoja najbardziej upokarzająca sytuacja?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.01.16 19:45  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Chyba moja reakcja na (sfingowaną) śmierć Blighta. Jak ja mogłam się tak załamać? A później jeszcze się okazało, że to nie była prawda. Grr. Powinnam była mu za to przywalić.

Jakie jest Twoje najszczęśliwsze wspomnienie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.01.16 20:10  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
... brak. Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie mam żadnych szczęśliwych wspomnień.

Twoja ulubiona broń?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.01.16 14:58  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Myślenie

Lubisz matematykę?








                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.01.16 14:12  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Matematyka mą miłością, życiem i sensem istnienia!

Ukończyłeś jakąś szkołę? Chciałbyś? Jakie masz związane z tym wspomnienia?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.01.16 2:22  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Podstbazę i gimbazę wspominam...nijako. Niby się chodziło, lecz jednak często gęsto znajdowałem ciekawsze zabijacze czasu. Potem trafiłem do akademii wojskowej i właściwie nim się obejrzałem byłem na jej wylocie. To w niej czas mi zleciał zdecydowanie za szybko. Trochę lipa była, gdyż brat już zdążył zapoznać z nową generacją Spadzińkich profesorów przez co miałem wrażenie, że znajduję się na ciągłym celowniku (Dzięki, Adam :|) ale z czasem zaczęło mnie to bawić i nim się obejrzałem droczenie ich stało się moim hobby. Dzieliłem pokój ze spoko szwabem z którym, nota bene, trząsłem akademikiem (pozdro Urs |:). Był fun - od początku do końca...Boże, ten pszypał na koniec gali z Adamem...Całe szczęście, że miałem już dyplom ukończenia w kieszeni.

Twoje plany na jutro?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.01.16 17:12  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Właściwie nie mam nic konkretnego. Pewnie będę lenił się w domu, jak zawsze.

Umiesz gotować? Jaka potrawa wychodzi ci najlepiej?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.02.16 21:11  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie umiem, kuchnia poszłaby dymem, gdybym coś zaczęła robić.

Co najlepiej Ci wychodzi?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.02.16 21:26  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Podobno umiem tylko pomagać, ale jest o wiele więcej rzeczy, w których jestem równie zajebista.

Gdybyś dostał się do miasta i mógł odwiedzić jeden budynek - do jakiego byś się skierował i dlaczego? Poza bazami S.SPEC, jeżeli jesteś przeciwko nim.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.02.16 21:52  •  Pytania do postaci. - Page 45 Empty Re: Pytania do postaci.
Do jednego baru. Nie powiem, bo to tajemnica.

Gdybyś chciał mieć coś o czym zawsze marzysz, to ile byłbyś wstanie za to poświęcić?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 45 z 76 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 60 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach