Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 24 z 76 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 50 ... 76  Next

Go down

Pisanie 27.07.15 21:27  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Ta, wystarczy, że zobaczę pedała, anioła albo konfidenta. Od razu jest skreślony.

Jaki jest dla ciebie ideał męskiego piękna?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.07.15 21:31  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Hm, myślę, że to będę ja. Jestem drobny, wszędzie się zmieszczę, nie ważę zbyt dużo. Potrafię walczyć mieczem oraz używać takich bajerów jak elektryczność. A w Desperacji prąd jest bardzo pożądany. No i mam bardzo ładne dłonie i stopy. Oraz oczy. Drugim typem, jeśli chodzi o wygląd, jest Ryan. Niech mu będzie, żeby nie był smutny.

Na co masz teraz ochotę?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.07.15 21:34  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Na zostanie archetypem kobiecego piękna. Kurwa, co. Na karkówkę, taką z prawdziwej świni.

Jaka jest druga osoba, którą najbardziej kochasz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.07.15 21:36  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
To będzie Nathaniel. Wychowywał mnie i pomimo wielu sprzecznych poglądów, to wciąż pozostaje moim ojcem.

Twoja niezapomniana noc?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.07.15 21:48  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Otoczyli mnie w pięciu. Wszyscy mieli skrzydła, przeklęte gnojki, tylko czekali aż im dam powód do użycia tych ich śmiesznych mocy. Pociągnęłam po nich serią. Padli wszyscy.

Ile czasu potrafisz ustać na lewej nodze?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.07.15 21:59  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Jestem leworęczny i wszystko co związane z lewą stroną przychodzi mi z łatwością. Nie wiem, nie liczyłem, ale sporo. Na pewno dłużej nić na prawej.

Czy miewasz erotyczne sny? Jak tak to opowiedz o jakimś.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.07.15 22:00  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Nope, ta sfera życia kompletnie mnie nie interesuje. Znacznie bardziej wolę śnić o mordowaniu naukowców, niż... no.



Chciałbyś mieć władzę? Jeśli tak, to jak dużą i gdzie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.07.15 22:04  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie. Nigdy mnie do niej nie ciągnęło. Chyba, że władza nad Ryanem w łóżku.

Twoje największe szczęście?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.07.15 11:47  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Niegdyś narzeczona, która już nie żyje. Chęć zemsty. I moment, kiedy przyjęli mnie do Kościoła.

Co sądzisz o cudzych, dosyć kontrowersyjnych fetyszach?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.07.15 12:27  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Niech sobie mają, byle z dala od mej osoby.

Czy masz jakieś swoje codzienne "rytuały", bez których się nie obejdziesz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.07.15 12:37  •  Pytania do postaci. - Page 24 Empty Re: Pytania do postaci.
Codziennie rano staram się wypić kubek herbaty i wysyłam smsa do Ryana życząc mu dobrego dnia.

Czy chciałeś kiedyś kogoś skrzywdzić, ale wiedziałeś, że nie możesz?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 24 z 76 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 50 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach