Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 43 z 76 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 59 ... 76  Next

Go down

Pisanie 06.01.16 22:20  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Zrywam kontakt, dla dobra obu stron. Z czasem rany się wyleczą.

Wolisz dostać nową broń, czy nowego ofensywnego zwierzaka do pomocy?
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.01.16 22:23  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie używam broni i nie interesuje mnie utrzymywanie jakichkolwiek zwierząt. Żadną z opcji.

Jak traktujesz zwierzęta i jaki jest Twój stosunek do jedzenia mięsa?

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.01.16 22:42  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Mam psa, Ford też ma psa... Ogólnie uważam, że zwierzęta domowe to dobre towarzystwo (zwykle bywają mniej gadatliwe niż ludzie)
Mięso jadam, bo nie można popadać w paranoję.

Masz jedną jedyną szansę na przeniesienie się bez żadnej konsekwencji do dowolnej grupy typu DOGS, Łowcy, S.Spec (zostaniesz przyjęty z otwartymi ramionami, a twoja poprzednia grupa to zrozumie). Przeniesiesz się? Jeśli tak to do jakiej?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.01.16 22:48  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie przenoszę się. To gdzie teraz jestem sprawia, że w sposób bezpośredni mogę służyć społeczeństwu. Jeśli polityka mojej grupy ulegnie zmianie do tego stopnia, że będzie się to znacząco gryzło z moim światopoglądem to prawdopodobnie skończę jako jednoosobowa organizacja bo na obecnej scenie organizacji, żadna nie pokrywa się z moimi ideami.

Wolisz służyć czy wydawać rozkazy?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.01.16 23:15  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Oczywiście, że wydawać rozkazy. Chyba nikt nie sądzi, że przejmę rolę podnóżka. Niedoczekanie.

A gdyby tak pierdolnąć wszystko i wyjechać gdzieś w pizdu daleko?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.01.16 23:48  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Oczywiście, że nie |:
W ogóle to bardzo egoistyczna myśl. Nie można myśleć o sobie, gdy świat jest na krawędzi. Tym bardziej, jeżeli masz umiejętności, które służą innym. Ucieczka od całego tego gówna jest niedopuszczalna. Obowiązkiem Twoim powinno być wytrwałość i ostanie się na tym padole dopóki tylko starczy ci na to sił.

Tańczysz czy podpierasz ściany?


                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.01.16 0:02  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie chadzam na przyjęcia
Nienawidzę tłumów i sztuczności, którą wymusza na nas spotykanie się ze znajomymi (czyt. ludźmi ktorych powinniśmy lubić, a nie lubim kompletnie).

Whisky w domowym zaciszu czy szalona noc w barze?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.01.16 0:15  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Whisky? Boże, błagam...Powiedz mi jeszcze, że zapijasz to jeszcze brandy? Albo rozcieńczasz lodem ewentualnie colą bo wykraczasz poza skalę cipowatości w swej dzielni
*Spojrzenie pełne politowania*
Żołądkowa gorzka, żytnia, śliwowica z własnej piwnicy w domowym zaciszu |:
Nie przejmuj się, jeszcze naprostuję gust Tanaki >

Coś się popsuło w twoim domu. Zatrudniasz fachowców czy próbujesz motać samemu nie mając zielonego pojęcia co robisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.01.16 0:23  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Wzywam Kaukaza, bo gdzie ja niby znajdę fachowca o pierwszej w nocy? *sprzęty zawsze psują się właśnie wtedy* Poza tym jeszcze by przyszedł jakiś idiota, co wszystko spartaczy i co ja później powiem Rachel?

Jak skutecznie NIE wpuścić Aoisty chodzącego po mieszkaniach niczym świadek jehowy?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.01.16 0:30  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Głupie pytanie - przybić ku przestrodze innego do frontowych drzwi.

Wolisz gdy laska/facet pobija do ciebie, czy samemu masz w zwyczaju robić pierwszy krok?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.01.16 1:04  •  Pytania do postaci. - Page 43 Empty Re: Pytania do postaci.
Ani to, ani to. Nie chcę z nikim się wiązać.

Twój ostatni sen?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 43 z 76 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 59 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach