Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 26 z 76 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 51 ... 76  Next

Go down

Pisanie 28.07.15 19:07  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Jestem szczęśliwy.
Mam jeszcze większą ochotę na zabijanie.

Lubisz narkotyki?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.07.15 20:44  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie. Przyznam nawet, że miałem swój okres w życiu, kiedy je nawet spożywałem. Wstydzę się tego i mało kiedy przyznaję się do tego.

Masz jakieś szkodliwe uzależnienie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.07.15 1:26  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Lubię ból. Masochizm liczy się jako szkodliwe uzależnienie? Owszem, przeciągłe bóle głowy wywołują u mnie okazjonalne ataki agresji, ale poza tym, nie odczułam jeszcze "szkodliwych skutków".
Innych uzależnień nie kojarzę. No, może jeszcze perfekcjonizm, a ten to może utrudnić człowiekowi życie...



Pijasz alkohol? W jakich ilościach? Masz jakiś ulubiony?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.07.15 10:35  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak, piwo. Niby żadna finezja, ale po prostu lubię gorzkie smaki. Nie pogardzę innymi alkoholami, ale jeśli miałabym wybierać - i tak byłoby to piwo. Ilości - okazjonalnie. Nie mam nałogu - jeśli o to chodzi.

Podrywa cię facet/dziewczyna, który/a wcale ci się nie podoba. W jaki sposób powiesz mu/jej, żeby dał/a ci spokój?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.07.15 10:47  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Kotku, ja wiem, że moja uroda doprowadza Cię do szału, ale niestety, spóźniłaś się.

Twoja poranna rutyna?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.07.15 14:45  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Kaaaaaawaaaaaa! albo dwie, jeśli tylko zdążę i drobny trening (przed kawą).

Twój największy koszmar?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.07.15 15:04  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Karaluchy wewnątrz mojego ciała.

Czego najbardziej żałujesz?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.07.15 17:46  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Śmierci brata, a właściwie tego, że nie zdołałem go uratować.

Ideał partnera/partnerki *opisz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.07.15 18:39  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Wysoki, jakoś tak 189cm i ważący ok. 79 kilo. Szatyn, z delikatnymi dłońmi o szarych, kocich oczach. Silny, władczy, dominujący <3

Twój ideał kobiety?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.07.15 20:30  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Zadbana, urokliwa, szczera, potrafiąca gotować, ambitna, uśmiechnięta, pomocna, wrażliwa, potrafiąca postawić na swoim, zdeterminowana, energiczna, a zarazem spokojna.

Jeśli miałbyś wybrać między śmiercią a torturami, co byś wybrał?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.07.15 20:49  •  Pytania do postaci. - Page 26 Empty Re: Pytania do postaci.
Śmierć.

Jakbyś miał wybrać między śmiercią a zdradą, co byś wybrał?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 26 z 76 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 51 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach