Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Virus - jak nas widzą, tak nas obgadują  BJgg3Yy


Na dniach mamy zamiar z Ev zareklamować Virusa na czARcie (i może na VL?), coby pokazać się światu, ludziom, potworom i innym pędrakom podziemnym. Prócz suchego opisu, o czym jest forum i dlaczego warto na nie wbić, chcieliśmy tam również dorzucić opinie indywidualne - czyli jak na Virusa patrzą osoby, które na nim grają.

I tu speszyl zadanie dla was. Tych opinii nie ma być nie wiadomo ile, żeby później nieszczęsne dusze nie musiały wałkować tematu o Virusie godzinami, ale takie symboliczne 4-5 może się przydać. Mógłbym napisać to w ogłoszeniach dla administracji, ale myślę, że tutaj więcej ludzi zajrzy (... ''). Plus jeśli macie jakieś obiekcje albo propozycje co zawrzeć w opisie o Virusie to śmiało i z klatą do przodu mówić. Weźmiemy to pod uwagę, hue.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pamiętam, że kiedyś zgłosiłam się do napisania tekstu reklamującego na VL/czArta i chyba nawet go skleciłam i ci wysłałam XD Poprzedzając pytania; nope, już go nie mam.~

Ogólnie wydaje mi się, że ten opis nie może być zbyt suchy i szczegółowy. Wiadomo, że nie wszystkim chce się czytać ściany tekstu. Jestem za podejściem do tego humorystycznie i z dystansem - osobom, które nie wiadomo już ile naczytały się o "NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE PBFACH W DANEJ DZIEDZINIE, OCH JAK BARDZO PROFESJONALNYCH Z OCH JAK BARDZO PROFESJONALNĄ ADMINISTRACJĄ" na pewno coś takiego bardziej podejdzie. No i od razu robi to inne wrażenie niż nie wiadomo jakie zachwalanie forum lub też tekst rodem z broszurki informacyjnej.
W kwestii zamieszczania tam opinii użytkowników moje zdanie jest podobne - coś naprawdę krótkiego i z polotem będzie z pewnością lepsze niż szereg wypowiedzi w stylu "jestem użytkownikiem tego forum krótko, ale się zakochałam, świetna atmosfera i w ogóle cukier, cukier, cukier, tęcza", bo to trąci propagandą! Zamiast tego jak na moje lepiej byłoby zarzucić czymś w stylu:
    "Gofry z krymem na Virusie smakują najlepiej"
    ~ Putin-chan

Lub innymi tekstami, które mogłaby wygłosić któraś z naszych postaci.

Nie wiem, czy miałam jeszcze jakieś błyskotliwe uwagi, ale jeśli tak, to już wyleciały mi z głowy D: *zerk na godzinę* Soreczka, jeżeli coś napisałam niejasno, ale oczy już mi się zamykają ._.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nah. Ev napisze nowy tekst, więc jest dobrze. Co do opinii - można i tak. NIE OGRANICZAM. Nawet lepiej podejść do tego humorystycznie, a nie poważnie i sztywno, żeby ludzie nie byli znudzeni. Tylko też nie chciałbym, żeby potem wyszło, że jesteśmy bandą debili. Ya'know. Z luzem, ale bez przesady.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down


    "Wpadłam na chwilę, zostałam na dłużej, a teraz mówią do mnie.... z resztą nie ważne. Za dużo się tego nazbierało."
    ~Natalie


Dobra, powiedzmy, że ode mnie może być coś takiego. Raczej nie jestem najlepsza w wymyślaniu chwytliwych zdań...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nie wiem, czy przykład gofrów z krymem jest dobry, to jest chyba trochę zbyt inside jokiem (żartem hermetycznym? nigdy nie wiem, jak to tłumaczyć). Żeby to było jasne dla każdego, wliczając tych, którzy nigdy na Virusa nie weszli.

Może zamiast pisać opinie o forum znaleźć parę dobrych cytatów z fabuły? Prezentowałyby zarówno klimat jak i poziom pisania. Ale jakby co, coś ode mnie:
"Virus to pierwsze forum, na jakim piszę, gdzie MG i inni gracze naprawdę wpadają bez zapowiedzi do wątku i robią fabularny chaos - dokładnie tak, jak powinno być."
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Może zamiast pisać opinie o forum znaleźć parę dobrych cytatów z fabuły?
O, dobre! Byłbym za, bo zawsze można wygrzebać coś fajnego. Przecież nie ma być tego nie wiadomo ile.

Chociaż opinia Natalie mnie urzekła. xD
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Growlithe napisał:Tylko też nie chciałbym, żeby potem wyszło, że jesteśmy bandą debili. Ya'know. Z luzem, ale bez przesady.

Hai, haai. A przykład gofrów z krymem był pierwszym przykładem, który przyszedł do głowy spizganej mnie o pierwszej w nocy, soooł... XD

No, a cytaty z fabuły to bardzo fajny pomysł, popieram. ~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Tak, ja też uważam, że cytaty byłyby świetne.
Tylko najpierw trzeba jakieś znaleźć, choć z tym chyba też aż takiego problemu nie będzie.

EDIT: literówki, heh


Ostatnio zmieniony przez Natalie dnia 14.03.15 11:34, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nate, nie dziwię się. Gofry z krymem są tu dobre. >:c


Dobra, kotki. To szukamy fajnych cytatów, które powalą innych na kolana. ~
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Proponuję tym razem nieco dłuższe wypowiedzi, żeby nie były aż takie wyjęte z kontekstu jak w gazetce. Zaraz sama spróbuję czegoś poszukać + postarajmy się znaleźć fajne teksty różnych użytkowników, żeby potem nie było, że nie mamy tu zbyt wielu kreatywnych ludzi, bo mamy ich mnóstwo!

A. No i na czym w końcu stanęła kwestia zwiastunu Virusa? Bo nie chce mi się wertować tamtego tematu... Ktoś? Coś? Taka rzeczka na pewno byłaby miłym dodatkiem. ~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Co do zwiastuna: dużo ludzi było na tak, ale robić nikt już tego nie chciał. Nie wiem też, czy jest na forum osoba, która zna się na ewentualnym montażu filmiku, żeby nie było to takie drętwe. Więc na chwilę obecną pomysł stanął w miejscu.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach