Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 09.03.15 22:41  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Biuro rzeczy znalezionych
Taka luźna propozycja. Z biura kolekcjonera nikt jeszcze chyba nie skorzystał, ostatnie posty kurzą się tam od sierpnia. Może po prostu uznać, że pomysł nie wypalił i usunąć subforum?

Gdyby pojawiła się konieczność zdobycia jakiegoś artefaktu, zawsze poszukujący mógłby wynająć do tego Drug-on, dzięki temu może parę osób miałoby zabawę /koniec reklamy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.15 0:00  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
W zasadzie jestem za, bo nie lubię, gdy coś bezsensownie stoi i nikt tego nie rusza. A jakieś inne rozwiązanie fabularne zawsze się znajdzie.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.15 6:29  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
Na początku wydawało się to fajnym pomysłem, ale najwidoczniej nikomu się nie przydał.

Jestem za usunięciem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.15 6:30  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
Również jestem za. Sama też się nad tym jakiś czas temu zastanawiałam, ale jakoś wyleciało mi to już z głowy. Chyba trochę niepotrzebnie zajmuje miejsce, skro nikt z tego nie korzysta.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.03.15 12:35  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
Yup, też jestem za wywaleniem Kolekcjonera, bo niby jego wprowadzenie miało zmniejszyć liczbę misji, a wszyscy i tak kierują się na nie zamiast do niego :d
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.03.15 13:22  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
Popieram. Tym bardziej, że wszyscy i tak chodzą na misje albo piszą w wątkach pobocznych.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.03.15 16:42  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
Też jestem za. A jak ktoś chce pohandlować to zapraszam do burdelu |:
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.03.15 16:48  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
Za jak wszyscy. Chociaż miałem kilka pomysłów na wykorzystanie istnienia kolekcjonera w czasie misji, jako npc.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.03.15 18:45  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
Też za. A kolekcjonera można chyba jako NPC zostawić. Chyba, że się mylę. Oświećcie mnie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.03.15 21:12  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
Jako NPC to całkiem dobry pomysł. Po prostu, nie musi on mieć założonego własnego działu w Desperacji, gdzie nic się właściwie nie pisze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.03.15 12:41  •  Biuro rzeczy znalezionych Empty Re: Biuro rzeczy znalezionych
To jak, wywalamy? *odświeża termat*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach