Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pisanie 04.01.15 13:19  •  Wiek postaci a stanowiska.  - Page 2 Empty Re: Wiek postaci a stanowiska.
Większość sensownych argumentów za i przeciw została już wypowiedziana powyżej, więc nie będę pisać po raz dziesiąty tej samej kwestii.
Chcę jednakże wtrącić te swoje 3 grosze, ha!

Zgadzam się z przedmówcami odnośnie Drug-On'ów i sektowego Kościoła. Dosyć często w historii przejawiały się przypadki, gdzie świeżo powstałe religie na najwyższych szczeblach miały młodych fanatyków pełnych energii do szerzenia swojego wymysłu - jedynej, prawdziwej i słusznej wiary, więc nie widzę problemu z wiekiem.

S.SPEC i Wosjko ewidentnie zasługuje na ograniczenie- tak, tak, za.

Co do Łowców mam mieszane uczucia - no niby organizacja, ale to bardziej buntownicy/partyzanci. Czy ja wiem czy jakieś mocno rygorystyczne ograniczenie wiekowe tam jest potrzebne?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 14:43  •  Wiek postaci a stanowiska.  - Page 2 Empty Re: Wiek postaci a stanowiska.
Owszem, Łowcy to buntownicy/rebelianci i tym podobne, lecz są również ludźmi (w większości wypadków, schodzącymi prosto z miasta pod ziemię). Ludzie chcą posiadać odczucie, że będzie kierować nimi ktoś, kto wydaje się "umieć" to robić, a zaufanie czasem lepiej przychodzi do - z wyglądu i wieku - bardziej doświadczonych osób, stąd też myślę że i u nich powinno być jakieś ograniczenie władzy na wyższych stopniach wiekowe. Może i nie tak ogromne jak u S.Spec i Wojska - w końcu mogą wyglądać na tyle, a mieć tyle, ale jednak nie mają tak długiego życia jak wymordowani... Choć już sam nie jestem pewien, ysh.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.01.15 19:34  •  Wiek postaci a stanowiska.  - Page 2 Empty Re: Wiek postaci a stanowiska.
Pobudka panie i panowie. Tylko ta jedna kwestia powstrzymuje nas od zamknięcia wątku. Więc... proponuję by łowcy poniżej faktycznego wieku 30 lat nie mogli być przywódcami, co jednak nie przekłada się na wiek wizualny. Łowcy żyją dłużej od ludzi, więc mogą wyglądać młodo, a być bardziej doświadczeni niż dziadek-weteran wojny w Wietnamie.

A reszta została już omówiona.
Chodźcie i zamknijmy ten temat.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.01.15 19:36  •  Wiek postaci a stanowiska.  - Page 2 Empty Re: Wiek postaci a stanowiska.
Jak dla mnie propozycja w porządku. Masz kciuka w górę i w ogóle.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.01.15 21:05  •  Wiek postaci a stanowiska.  - Page 2 Empty Re: Wiek postaci a stanowiska.
Jak dla mnie też ok, szczególnie, że właśnie kreuję Łowcę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.01.15 21:18  •  Wiek postaci a stanowiska.  - Page 2 Empty Re: Wiek postaci a stanowiska.
Za, za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.01.15 21:18  •  Wiek postaci a stanowiska.  - Page 2 Empty Re: Wiek postaci a stanowiska.
Jestem za, choć poniekąd sama grałam takim "złotym dzieckiem" (szesnastoletnia hakerka S.SPEC.) Choć u mnie szybszy rozwój mógł być efektem eksperymentów... Mniejsza.
Ograniczenia wiekowe, w porządku. Odstępstwo ewentualnie, jeśli będzie bardzo dobry powód.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.01.15 21:36  •  Wiek postaci a stanowiska.  - Page 2 Empty Re: Wiek postaci a stanowiska.
Nat, chodziło tylko o przywódców, którzy muszą budzić zaufanie swoim doświadczeniem. Haker, naukowiec, szpieg, zabójca - mogą być złotymi dziećmi. Nikt im nie zabrania.

Dobra. Wszyscy się już generalnie wypowiedzieli. Więc pomysł jest zaakceptowany.

Zamykam temat.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach