Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 17.08.14 15:06  •  (nie)Wielkie polowanie Empty (nie)Wielkie polowanie
Razem z Take doszliśmy do wniosku, że Drug-on'ów mamy na Virusie jak na lekarstwo. Na dodatek nie mają zbyt wielu rzeczy do roboty (jako organizacja). Wpadłem więc na pomysł, żeby Kościół Nowej Wiary wynajął ich do polowania na anioły. Jednych i drugich jest w tej chwili mało, więc gdyby się sprzymierzyli, mieliby jakieś szanse. Rozruszałoby to nie tylko obie organizacje, ale też całego Virusa, bo to w końcu nowe wydarzenie. Wiem, że w tym momencie planowanych jest kilka wydarzeń, ale lepiej mieć już dopracowany pomysł, niż w ogóle go nie mieć.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.08.14 16:05  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Aż trudno nie przyznać racji. Jestem za. W razie czego, mogę też pomóc. Nie mam konta ani w Drug-on, ani nie posiadam (już) anioła, ale w razie czego mogę porobić za MG czy coś.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.08.14 16:35  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Yup, ja też jestem za. Zastanawiam się nawet nad jakimkolwiek kontem w Drug-on, bo mimo wszystko grupa kompletnie podupadła, a jak ludzie nie widzą, że ktokolwiek w niej jest, to jednak tym bardziej się odechciewa. No, ale na to konto też trzeba będzie chwilę poczekać, bo muszę się ze wszystkim ustabilizować. No i tym razem chcę wszystko dopracować tak, żeby po czasie jednak mi się nie znudziło. Tak czy inaczej w razie czego jakoś tam też dopomogę. Najwyżej poMGuję z Gilbem. Co z tego, że nie umiem.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.08.14 17:15  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Pomysł fajny, ale *patrzy na listę online* czy w ogóle ktokolwiek jest aktywny w jednej z tych grup poza Tai i tudzież mną(chociaż ze mną to jeszcze nie wiadomo)?

Z góry mówię, że stanu czy ktoś tam ma multikonta czy nie nie znam, bo jestem tutaj za krótko, ale patrząc po spisie to naliczyłam w obu organizacjach aż - huh - 9(10 ze mną) osób. A ile z nich będzie brało w tym udział to druga sprawa.

Ale dobra, nie będę psioczyć, jak uda się to zorganizować to będzie bardzo super. Sama czekam na coś ciekawego, bo wchodzę sobie na planowane wydarzenia z chęcią wzięcia w jakimś udział, a tu nagłówek - MAJ 2014. Aha.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.08.14 17:27  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Ja mogę odgrywać i pięć postaci Kościoła na raz, a co! Byleby tylko odbyło się coś ciekawego.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.08.14 17:41  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Też jestem za. Mogę pomóc, chociaż nie wiem w czym.

A co do wydarzeń, ludzie, jak macie pomysły to wysyłajcie na konto admina. Nie czekajcie, aż ktoś za Was to zrobi, ne.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.08.14 17:51  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Hasira napisał:Pomysł fajny, ale *patrzy na listę online* czy w ogóle ktokolwiek jest aktywny w jednej z tych grup poza Tai i tudzież mną(chociaż ze mną to jeszcze nie wiadomo)?
Jak widzisz właśnie nie jest. Ogółem te dwie organizacje nie cieszą się w zasadzie żadnym powodzeniem. Pewnie sporo by się zmieniło, gdyby miały na czele ambitnych przywódców, którzy by nieco narozrabiali na fabule, ale jak nietrudno zauważyć - nie mają. Blight miał być prorokiem, ale zabrakło mu czasu i weny, więc Kościół został w zasadzie pozostawiony sam sobie. Myślałem o tym, aby w czasach bezkrólewia powołać MG do prowadzenia specjalnych NPC-przywódców, mających na celu postawienie zdychających organizacji na nogi. Sęk w tym, że MG też mamy niewielu, a ci, którzy są, zwykle i tak mają napięty grafik.

Hasira napisał:Ale dobra, nie będę psioczyć, jak uda się to zorganizować to będzie bardzo super. Sama czekam na coś ciekawego, bo wchodzę sobie na planowane wydarzenia z chęcią wzięcia w jakimś udział, a tu nagłówek - MAJ 2014. Aha.
Wydarzenia są z maja, bo przez ten czas, aż do teraz, prowadzone były inne fabularne rozgrywki. Nie było sensu wpychać większej ilości wydarzeń, tym bardziej, że userzy i tak nie wyrabiali z odpisami. To, o czym mówisz, to oddzielny "system". Coś bardziej na zasadzie zleceń, do których można się zgłosić. Aktualnie jednak przyciszonych, na rzecz większych eventów.
Niemniej, tak jak napisała Nath wyżej - jak chcesz coś ciekawego, to sama zaproponuj. Nawet niekoniecznie na konto administratora. Możesz rzucić propozycję tutaj. Stworzyć temat w dziale, opisać jakąś ciekawą rozgrywkę. Ya'know. Droga wolna. Albo może zgłosisz się na Mistrza Gry? Mamy ich mało, a pracy przybywa.

EDIT: ... poczyniłem spostrzeżenie. Moje wytłumaczenia nic nie wyjaśniają. ._.' No nieważne.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.08.14 18:36  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Hue, ja jestem jak najbardziej za. Na pewno wkręcę w to Blizkę. Ogólnie to będzie jeszcze Nora, bo chciałam nią dołączyć do Drug-on jak już umrze, ale fabuła gdzie ona ginie stoi w miejscu i nie ma zamiaru się ruszyć, więc no. .-.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.14 12:38  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Ja w sumie też nie mam Drug-ona, ale już nad nim myślę i jak tylko znajdę avka, to zacznę tworzyć. Tak, avek zawsze musi być pierwszy. XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.14 12:41  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Jestem ja najbardziej za, moja DD musi w końcu wpaść w jakieś tarapaty D: Mogę też pomóc jako MG, jeśli mnie nikt za to nie zagryzie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.14 13:08  •  (nie)Wielkie polowanie Empty Re: (nie)Wielkie polowanie
Nie czytałem wszystkiego, ale z Drug-onów mam Cruela, więc wkręcę go w cokolwiek by się nie działo.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach