Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie 18.11.19 20:51  •  Can't erase what I wrote in ink Empty Can't erase what I wrote in ink
Kontakt z Soleilem możliwy jest tylko i wyłącznie poprzez listy pozostawiane w jego domu w Edenie bądź jakąś inną drogą, z racji, że jest w ciągłym ruchu. Anioł nie posiada żadnego telefonu ani innych szybszych, sprawniejszych sposobów na kontakt. Sam te, które chce przekazać komuś, nadaje przy pomocy swojego kromstaka, który często czeka, aż adresat będzie chciał odesłać odpowiedź.
                                         
Hanael
Anioł
Hanael
Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Hanael; na Desperacji Soleil


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.19 23:54  •  Can't erase what I wrote in ink Empty Re: Can't erase what I wrote in ink
Wiadomość przyniesiona przez kromstaka Willa. Dołączono szkice widoków z Miasta i paczkę pianek.


Hej, stróżobracie!
Mam nadzieję, że jesteś cały, zdrowy i nieprzestraszony nagłym pojawieniem się tego puchatego smarka. W najbliższych dniach będę za murami, więc może przypadkiem się miniemy - przejdę w pobliżu Apogeum i potem do Edenu. Oby mnie nic nie zjadło po drodze...
W każdym razie! Załączam ci kilka szkiców z M-3 (wieżowce na żywo są lepsze) i pianki. Nie wiem w sumie czy lubisz słodycze, na Desperacji i tak ciężko je znaleźć. Są super jak zostaną opieczone nad ogniem!

- Will
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach