Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Gry


Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pisanie 23.05.20 11:23  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
Znów zaczynają rozpieszczać. Osobiście czekam na ARK'a. Może i mam tę grę już od dłuższego czasu na koncie, ale to naprawdę fajny survival - może będzie z kim w to pograć.
                                         
Nine
Inkwizytor     Poziom E
Nine
Inkwizytor     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.05.20 11:53  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
Ja mam zamiar w to siekać, gdy tylko będzie w darmówce, bo zawsze jakoś nie chciałem na to wydawać pieniędzy, a że teraz jest za darmo to skorzystam :3
                                         
Rembrandt
Mieszkaniec M-3
Rembrandt
Mieszkaniec M-3
 
 
 

GODNOŚĆ :
Arthur Rembrandt Minamino


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.05.20 13:24  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
Powiem ci, że w późniejszej fazie trudno nie wydać na to pieniędzy, kiedy w Scorched Earth można mieć przyjemność polatać chociażby na wywernach. Ale w podstawce też jest dużo funu. Chociażby dwie moje ulubione mapy, darmowe do ściągnięcia w formie free dodatków. Plus - jeśli trafi się na fajny prywatny serwer z crossem z mapami z dlc, wystarczy, że jedna osoba, która posiada te dodatki, jest w stanie przyprowadzić na główną mapę dinozaury z owych części. Można też je kupować od innych graczy, bo naturalnie są handlarze. Więc na upartego nie trzeba wydawać kasy, aby cieszyć się stworami. Jedyny problem z tą grą, jest taki, że trzeba mieć komputer z NASA, aby chodziło to legitnie, ale oprócz tego gra się mega przyjemnie. XD
                                         
Nine
Inkwizytor     Poziom E
Nine
Inkwizytor     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.05.20 13:37  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
To zawsze można się kiedyś zgadać forumkowo i odpalić jakiś serwer, pewnie postawienie czegoś takiego to grosze, więc mógłbym nawet w to zainwestować, żeby każdy mógł wejść i zagrać razem >D
                                         
Rembrandt
Mieszkaniec M-3
Rembrandt
Mieszkaniec M-3
 
 
 

GODNOŚĆ :
Arthur Rembrandt Minamino


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.05.20 22:52  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
No pewnie, kładę ręce i nogi na tym planie. Kiedy będzie już darmowe można pomyśleć o złapaniu jakiegoś serwera - może wtedy też więcej osób się pokusi aby spróbować. >D
                                         
Nine
Inkwizytor     Poziom E
Nine
Inkwizytor     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.05.20 1:10  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
jeżeli ARK mi nie zamieni komputera w reaktor termojądrowy to z wami chętnie zagram :^ D
mam na steamie i nie próbowałem od dłuższego czasu, mam nadzieję, że zrobili coś z optymalizacją, chociaż odrobinkę, bo ogółem grało się przyjemnie. Jak taki Rust, ale trochę więcej rzeczy do roboty jeśli chodzi o interakcje ze światem.
                                         
Cadoc
Nosiciel
Cadoc
Nosiciel
 
 
 

GODNOŚĆ :
Cadoc. Jego prawdziwe imię to Yanai.


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.05.20 15:28  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
Civka 6 się wywaliła xD chyba przez tę promkę na Epicu. Nie da się połączyć z serwerami.
                                         
Wartakus
Wartakus
Żmij     Dezerter
 
 
 

GODNOŚĆ :
Królewna Śnieżka


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.06.20 17:43  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
Borderlandsy 2 z pre-sequelem są za free na Epic Games'ie
                                         
Steve
Kontraktor
Steve
Kontraktor
 
 
 

GODNOŚĆ :
Steve


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.06.20 18:30  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
plus wszystkie dlc do jednej i drugiej gry! polecam cieplutko, bardzo przyjemnie się w to grało.
                                         
Cadoc
Nosiciel
Cadoc
Nosiciel
 
 
 

GODNOŚĆ :
Cadoc. Jego prawdziwe imię to Yanai.


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.06.20 21:47  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
Moi bracia polecają Valoranta, dostępnego za darmo od Riot Games. Dunno, właśnie ściągam i będę badać.
                                         
Steve
Kontraktor
Steve
Kontraktor
 
 
 

GODNOŚĆ :
Steve


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.06.20 22:00  •  Promocje i darmówki  - Page 6 Empty Re: Promocje i darmówki
Strzelanki, fuj : (
                                         
Ty.
Bernardyn     Poziom E
Ty.
Bernardyn     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Takuya, dla znajomych Ty lub Tay


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Gry

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach