Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie 09.04.19 0:04  •  Rudowłosy huragan  Empty Rudowłosy huragan


Kyōryū Rūka

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"Kiedy cię poznałam, byłeś małym, zasmarkanym chłopcem sprawiającym wrażenie, że wystarczy byle wiatr, aby cię zdmuchnąć. Wtedy poczułam wewnętrzną potrzebę, by chronić cię przed złym światem, nawet nie wiedząc, że w tej jednej chwili na naszych palcach los związał czerwoną nić przeznaczenia. Lata mijały, a ty stawałeś się coraz bardziej ważny w moim życiu. Nigdy nie zapomnę tych wszystkich chwil, kiedy razem biegaliśmy po drzewach, zakradaliśmy się do kuchni i wyjadaliśmy smakołyki przygotowane dla gości, wspólnych śmiechów, przekomarzań, oraz odkrywania tak wielkiego dla nas świata. Nawet nie wiem kiedy nasze serca zaczęły wybijać ten sam rytm a dusze połączyły się w jedno. Choć może one od zawsze były jednością, i jedynie zostały rozdzielone? Byłeś moim najlepszym przyjacielem, drugą połową, która nie tylko dzieliła ze mną radosne chwile, ale również ocierała łzy. Dorośliśmy, a ja nadal nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło cię kiedyś w moim życiu. Kiedy upadniesz, podniosę cię, kiedy zwolnisz, popcham cie do przodu. Bez znaczenia jaką ścieżkę obierzesz i z kim przez nią będziesz kroczył, ja zawsze będę przy tobie."


Takahiro 'Shay' Harakawa

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"Był najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Adorowałam go z całego serca i idealizowałam, chcąc być tak silna, jak on. Kiedy zniknął, pozostawił po sobie pustkę, której nigdy zapewne nie zdołam zapełnić. I choć fizycznie nie ma go już między nami, to mentalnie zawsze jest obecny. Na naszych ustach, w naszych sercach, na ubraniach, gdzie pozostawił swój zapach. Nawet nie wiecie, ile bym oddała, by móc spędzić z nim chociaż jeden dzień... albo chociaż godzinę. Chciałabym ponownie poczuć jego silne ramiona dookoła siebie i zobaczyć ciepły uśmiech. Niestety, los mi go odebrał i nie zwróci. Ale muszę żyć dalej i przemierzać świat z wysoko uniesioną głową. Tak, jak mnie ojciec tego uczył."


Rokuro Aurich

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"Był przy mnie i moich braciach, kiedy tata umarł. Zawsze mogłam na niego liczyć, i choć nie jesteśmy spokrewnieni krwią, to traktuję go jak rodzinę. Często go odwiedzam i sprawdzam co u niego, czasem przyniosę coś do jedzenia z domu albo pomogę w domowych obowiązkach, bo wiem, że bywa naprawdę zapracowany. Ponadto kocham Kropka <3"


Konegi Louma

❤ ❤ ❤  ❤ ❤ ❤
"Nie ma chyba na świecie bardziej przeuroczej istoty, jaką jest Konegi. Nawet nie pamiętam jak go poznałam, ale wiem jedno. Uwielbiam spędzać z nim wolne chwile, razem pić herbatę i słuchać jego opowieści. Jest niczym cukier w ustach. Uroczy, słodki i kochany. Nigdy się na nim nie zawiodłam, choć ostatnio coraz mniej mamy kontaktu. Mam nadzieję, że nie wplątał się w nic złego..."


Daisy Verity Greenwood

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"Poznałam ją przez Ruukę, jeszcze za szkolnych czasów. Potem spotykałyśmy się przypadkowo, zazwyczaj również za sprawą Ruuchana. Wydaje się miła, choć nieco wycofana. Mam wrażenie, że z jednej strony mogłybyśmy się przyjaźnić, ale z drugiej... sama nie wiem. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek chciała. Ale może kiedyś sama spróbuję wyciągnąć rękę w jej stronę, może ją chwyci, kto wie."


Heihachiro Seiji

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"KOCHAM JĄ! Jej teksty są niezwykle inspirujące. Z zapartym tchem śledzę jej bloga oraz wszystkie artykuły, które napisała. Jest niesamowicie inteligentna i do tego piękna. I wiecie co? Udało mi się poznać ją osobiście! Co prawda trwało to zaskakująco krótko, ale i tak była to niezapomniania chwila. No i mam zdjęcie z nią. Nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba."


Mayhem Kevorkian

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"Przeurocza i przesympatyczna kobieta. Mieszkamy obok siebie i wiele razy pomogła mi się w zaklimatyzowaniu w nowym miejscu. Zdałam sobie sprawę, że naprawdę lubię nie tylko spędzać z nią czas, ale również wybierać się na zakupy. JA. Osoba, która nigdy nie lubiła bawić się w mierzenie ciuchów i poszerzaniu swojej garderoby. Ale... chyba zmieniam się, a pani Kevorkian pomaga mi obrać najbardziej odpowiednią ścieżkę w tym nowym świecie."


Moroi Hachirō

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"Kiedy pierwszy raz go spotkałam, byłam pewna, że to dziewczyna, którą napastuje obrzydliwy oblech. Szybko wyszło na jaw, że nie tylko pomyliłam się co do jego płci, ale również i wieku. Nie był taki słaby, na jakiego się prezentował, choć nadal uważam, że jest dość przeuroczy. Właściwie kogoś takiego potrzebowałam, kolegę geja z którym mogę porozmawiać o wielu przyziemnych rzeczach, który potrafi mnie rozweselić i sprawić, że każdy pochmurny dzień nabiera słonecznych promieni."


Clifford Kevorkian

❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"Nie znam go zbyt dobrze. Poznałam go właściwie przez panią Kevorkian. Wydaje się miły i sympatyczny, ale otacza go dziwna aura tajemniczości. Mimo to lubię słuchać jego opowieści o kosmosie, o czymś nieosiągalnym i nieznanym. Mam nadzieję, że z czasem uda mi się poznać go bliżej."


Ivo "Alpakivo" Bergsson

❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"Nie znam go.... właściwie nie zdążyłam go poznać, choć bardzo chcę. Przede wszystkim chcę mu podziękować, że odnalazł mnie tamtego wieczoru i uratował. Otoczył opieką i zapewnił protekcję, pomagając stanąć na nogi. Właściwie tylko i wyłącznie dzięki jego obecności zachowałam spokój, zarówno fizyczny jak i psychiczny. To taki mój mały anioł stróż, choć na drugi dzień rozpłynął się w powietrzu."


Natsumi Kitō

❤ ❤ ❤ ❤ ❤
"Pamiętam jej twarz jak przez mleczną mgłę. Wiem, że czasami przychodziła do naszego domu, ale nie pamiętam zbyt wiele z tamtego okresu. Potem, kiedy tata umarł, i ona przestała do nas zaglądać. Czas płynął dalej, dorastałam i zupełnie o niej zapomniałam. A potem przypadkiem ponownie na siebie wpadłyśmy, gdy wychodziłam z Kropkiem na spacer. Zakurzony kontakt został odnowiony, i choć nie jest bliski, czasami zdarzy nam się porozmawiać."



                                         
Ylva
Studentka
Ylva
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ylva Isabelle Harakawa


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach