Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie on 26.01.18 1:56  •  Gra multiplayer Empty Gra multiplayer
CHOOSE YOUR CHARACTER

---PLAYER 1---


> Id
> Ego
> Superego

---PLAYER 2---

> Abraham
Desperacja długa, szeroka i pusta, tak jednak udało im się przypadkowo spotkać na pełną nieufności oraz ciekawości konwersację.

X Atsuko (character not available)
Kobieta, która uratowała mu raz życie. Nigdy więcej jej później nie zobaczył.

X Ándraste (character not available)
Oficer S.SPEC. Ego niewiele pamięta z ich spotkania - był wtedy w fatalnym stanie psychicznym. Ándraste była... mniej więcej miła, na ile okoliczności na to pozwalały. Przesłuchiwała go w sprawie dochodzenia, które prowadziła. Dotyczyło ono morderstwa jego sąsiadki, która była matką jego przyjaciółki Yuki.

X Chashka (character not available)
Poznany w bardzo niefortunnych okolicznościach, które zawierały przemoc, zwłoki i Yurego. Kolejne potwierdzenie, że świat w obrębie murów M3 bywa podejrzany, ostry i brutalny. Zdecydowanie pomiędzy Chashką a Yurym coś było. Może kiedyś zapyta Yurego, jeśli starczy mu odwagi.

X Drzewo (character not available)
W ramach projektu zaliczeniowego na studiach zbudowali androidową powłokę kota, dla którego Matt napisał prymitywny koci program sterujący. Po otrzymaniu pozytywnej oceny android gdzieś się zawieruszył. Po latach spotkał futrzaka spacerującego po ulicach M3 z gracją i piekielnie inteligentnym spojrzeniem, którego jego program nie miał prawa mu zapewnić. Koneksje Drzewa z Łowcami pozostały dla Matta tajemnicą.

X Erich (character not available)
Poznajesz kogoś i zaczynasz lubić tego kogoś. Być może znacie się tylko jeden dzień, ale i tak żałujesz, że ten ktoś nie skorzystał z numeru telefonu, który mu dałeś.

> Hadrian
Spotkał dyktatora w korytarzu budynków S.SPEC przy okazji nadchodzącej Apokalipsy. Wymienili parę zdań, których teraz Ego nie mógłby sobie za nic przypomnieć.

X Hibiki (character not available)
Znana gwiazdka M3, celebrytka i piosenkarka, którą widywał w telewizji, słyszał w radio, raz nawet dał się namówić, żeby pójść na jej koncert. Jest trochę skonfliktowany, czy lubi jej muzykę, czy nie. Później poznał ją w dziwnych okolicznościach nadchodzącej Apokalipsy, nie mając pojęcia, że to jedna i ta sama osoba - wyglądała inaczej, a przedstawiła się jako Lilli, naukowiec S.SPEC.

> Kraska
Oficer S.SPEC. Po raz pierwszy poznał ją, kiedy przewodziła jego grupie podczas wycieczki na szczyt góry, żeby mogli obejrzeć Spadające Gwiazdy. Niedługo później spotkali się w nieco mniej sympatycznych warunkach - w czasie kryzysu związanego z Apokalipsą.

> Kyōryū
Spotkali się ze dwa razy, ale ciężko to nazwać znajomością.

X Lettuce (character not available)
Poznana przez przypadek w momencie miniaturowego kryzysu w parku. Zaproponowała mu pomoc w odnalezieniu telefonu, które ukradło mu jakieś ptaszysko. Widzieli się przez maksymalnie 5 minut i już nigdy się więcej nie zobaczą.

> Marcelina
- in progress -

X Meduza (character not available)
Jedna z osób, którą poznał związku z Apokalipsą. Przedstawiła się jako doktor Sunhwa Seo. Badała jego i Verity cudowne uzdrowienie ze znamienia od Jeźdźca.

X Miyako (character not available)
Miyako? Ach, ta sympatyczna młoda osóbka, której kiedyś pomagał przy odrabianiu zadań domowych z matematyki? Ta, która popełniła później samobójstwo?...

X Monday (character not available)
Monday była jednym z tych bardzo miłych znajomych, których Matt desperacko potrzebował po przeprowadzce z M1 do M3. Lubili się, choć początki znajomości były niezręcznie. Z czasem znajdywali coraz więcej wspólnych tematów, a potem... no cóż. Potem Monday zniknęła bez śladu, jakby nigdy nie istniała, pozostawiając po sobie jedynie kolejne smutne rozczarowanie urwanej znajomości.

> Noa
- in progress -

X Rosaline (character not available)
Ego w życiu się nie spodziewał, że może mieć tak absolutnie... dziwną, badassową, agresywną znajomą. A jednak. W pewnym momencie przestała jednak odbierać jego telefony, więc ich kontakt urwał się. Matt nigdy nie dowiedział się, że była związana z Łowcami.

> Saiyuri
Pani naukowiec, która badała go w laboratorium S.SPEC sprawie kontaktu z Jeźdźcem Apokalipsy. Nie był szczególnie rozmownym pacjentem.

> Shimotsuki
- in progress -

> Steve
- in progress -


X Tomi
(character not available)
Dziewczyna, która przyprawiła go o mały zawał serca i utratę telefonu komórkowego w parku. W teorii nigdy się nie spotkali, a znajomość w zasadzie pozostała jednostronna - Tomi uprawiała skuteczny stalking, o którym Matt nigdy się nie dowiedział.

> Verity
Każdy Jelonek powinien mieć swojego opiekuńczego Zielonego Ducha.

? Warner (character not available)
Złośliwy goblin, który żył w telefonie Ego. Zdołał wywnioskować, że miał pracę i lubił pić kawę. Nie chciał się przedstawić, ale pozwoli nazywać się "War". Kontakt z nim był jedną z nielicznych odskoczni od świata rzeczywistego, bo znajomość istniał tylko i wyłącznie w sferze wirtualnej. Pewnego dnia Warner przestał odpisywać na smsy, co trochę złamało serce Ego. Tożsamość i powiązania Warnera ze S.SPEC nie zostały przez Matta odkryte.

> Ylva
Kolejna osoba z zestawu znajomych Verity. Nie poznali się bliżej.

X Yuki (character not available)
Jego mała, cicha, dziwna, utalentowana sąsiadka. Spędzając z nią czas przez boleśniej krótki moment mógł poczuć, że nie jest jedynakiem. Po morderstwie jej matki trafiła do szpitala z zapaleniem płuc. Kiedy próbował ją później odwiedzić, zniknęła bez śladu.

> Yury
Ego lubił myśleć, że jego samopoczucie w żaden sposób nie jest uzależnione od faktu istnienia osoby Yurego, co jest oczywistym kłamstwem. Efekt znajomości to trauma do końca życia. Z pewnością jego pojawienie zmieniło parę rzeczy w życiu Matta, choćby miejsce zamieszkania.

12/26#656888 japoński
#77A680 angielski
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach