Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość


Go down

Pisanie 06.01.18 19:00  •  Have u seen my fluff? HAVE U SEEN IT? Empty Have u seen my fluff? HAVE U SEEN IT?
No więc jakiś czas temu zainteresowałem się czymś o nazwie Spray Art. Jeśli ktoś nie jest do końca zaznajomiony - polega to głównie na tym, że utalentowani ludzie wychodzą nu ulicę i robią cudowne rzeczy farbami w sprayu. A ja nie mam talentu, więc postanowiłem spróbować. >|
Wcale nie sprawdzałem tylko milion razy, czy to odpowiedni temat, wcale.

I powstało to.
Nie jest to najpiękniejsza rzecz w świecie, została zrobiona na okładce gazety. Jeszcze nie rozumiem praw, jakimi rządzą się te farby... i w sumie niczego. .-.
                                         
Rhett
Kundel     Opętany
Rhett
Kundel     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pokazywałeś mi. I jestem w szoku, jak fajny efekt to dało. ;/ Musisz wpaść do Bydgoszczy i ogarnąć to miasto, bo szaro tu jak w powojennej Polsce. Wszystkie budynki martwe jak nigdy, ulice martwe, trupy martwe. To miejsce ciebie potrzebuje. *kaszl* Teraz przynajmniej masz cel, żeby się podszkolić i pokazywać swoje progressy.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Wow. To jest świetne. Bardzo ładnie się prezentuje. Czekam na więcej twoich prac.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Arcanine napisał:Pokazywałeś mi. I jestem w szoku, jak fajny efekt to dało. ;/ Musisz wpaść do Bydgoszczy i ogarnąć to miasto, bo szaro tu jak w powojennej Polsce. Wszystkie budynki martwe jak nigdy, ulice martwe, trupy martwe. To miejsce ciebie potrzebuje. *kaszl* Teraz przynajmniej masz cel, żeby się podszkolić i pokazywać swoje progressy.

Wait for me, rozświetlę twoje miasto. B|
A przynajmniej spróbuję, jak się podszkolę!

Yury napisał:Wow. To jest świetne. Bardzo ładnie się prezentuje. Czekam na więcej twoich prac.
Bardzo mi miło! *merd*
                                         
Rhett
Kundel     Opętany
Rhett
Kundel     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Oww, jakie to ładne! Podoba mi się technika. Oryginalna, zarówno jak praca.
Czekam na kolejne.~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Have u seen my fluff? HAVE U SEEN IT? Giphy-5
                                         
Jinx
Mastiff     Poziom E
Jinx
Mastiff     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Servant of Evil


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach