Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Remedium


Go down

Pisanie 27.03.17 20:14  •  Audycja IV: "50 twarzy Cedny" Empty Audycja IV: "50 twarzy Cedny"










KLIKNIJ W OBRAZEK

                                         
Radio
Radio
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.03.17 22:05  •  Audycja IV: "50 twarzy Cedny" Empty Re: Audycja IV: "50 twarzy Cedny"
HA!
∠( ᐛ 」∠)_
Nie spodziewaliście się mnie tutaj.

Ja tu tylko chcę jeszcze raz podziękować za zaproszenie na audycję oraz bardzo mocno i wyraźnie pochwalić ciężko pracujący, aczkolwiek niewielki zespół Radia Remedium, bo odwalacie przecudowną i świetną robotę w tym co robicie.
Tyrolka i Lilo, ukłony pełne szacunu normalnie.
Te ucięcia, podkłady i nastrojowe muzyczki - wyobrażam sobie jak wiele nakładu pracy potrzeba w to wszystko, a wy to jeszcze robicie za darmo i z czystej przyjemności ♥ Jesteście super!

Liczę teraz na jeszcze więcej audycji, więc szybko mi się tutaj do prezenterki zgłaszać! Chcę usłyszeć wasze głosiki huehuehue
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.17 0:29  •  Audycja IV: "50 twarzy Cedny" Empty Re: Audycja IV: "50 twarzy Cedny"
aaaaaaawwww~~ kochana audycja, tak przyjemnie się was słuchało. czasowo też fajnie akurat sobie włączyłam grę, w tle sobie dwa śliczne głosy rozmawiają o forum pbf, no super fajnie to wyszło :3c
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.17 13:48  •  Audycja IV: "50 twarzy Cedny" Empty Re: Audycja IV: "50 twarzy Cedny"
Uwielbiam ten wywiad. Cedna jak zawsze dowali jakimś tekstem to składam się jak krzesełko plażowe nad Bałtykiem. A montaż to standard - świetna robota, nic dodać nic ująć. Lilo z każdym wywiadem coraz lepsza. ~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.17 17:55  •  Audycja IV: "50 twarzy Cedny" Empty Re: Audycja IV: "50 twarzy Cedny"
A ja zgłoszę swoje zażalenie.
Gdzie jakaś muzyka? Ostatecznie z audycji wyszła tylko rozmowa Lilo z Cedną. :/
                                         
Ylva
Studentka
Ylva
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ylva Isabelle Harakawa


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.17 23:23  •  Audycja IV: "50 twarzy Cedny" Empty Re: Audycja IV: "50 twarzy Cedny"
Uszy do góry! Kiedyś skończymy tę pełną zawiłości, poszanowania do drugiego ciała, ociekającą namiętnością do... medycyny fabułę! xDD

Szampańsko się bawiłem, odsłuchując tę audycję. Do teraz bolą mnie mięśnie twarzy. Haha, ten opis zebrania smoczej hołoty taki prawdziwy. XDDDD

Podzielam  zdanie Nath - brakowało mi tych wcześniejszych urozmaiceń typu piosenki, czy chociażby pytania od słuchaczy, ale rozumiem Waszą decyzję. To był niezły pożeracz czasu. Mniej jednak Lilo w roli prowadzącej z programu na program coraz lepsza, Tyrell jak zwykle bezbłędnie złożył to wszystko do kupy, dodając efekty dźwiękowe. Aż nie mogę się doczekać kolejnego słuchowiska.~
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.03.17 14:45  •  Audycja IV: "50 twarzy Cedny" Empty Re: Audycja IV: "50 twarzy Cedny"
Cedna, ja totalnie muszę z Tobą kiedyś popisać. Jesteś taka sympatyczna, że aksjkjskd.
Kwestia maturalnych zniknięć i nagłych przypływów kreatywności... haha.. ha. |: *dwie nowe postacie w planach, kilka wątków prowadzonych na bieżąco, odnowiona KP postaci niedługo ma termin porodu...* Bo po co uczyć się biologii? Matma? Polsza? Pff...
Z racji tego, że obie moje postacie są w Psiarni bardzo doceniam poruszone przez Was wątki dotyczące innych organizacji. Tyle się człowiek może dowiedzieć, nasłuchać, zaintrygować... good.
W ogóle wiele kwestii, które poruszałyście były tak bliskie mojemu serduszku... długi staż, nostalgiczne wspomnienia, tworzenie postaci, byleby ją stworzyć, a nieumienie nią pisać. :"DD, początkowo inne zamysły na postacie...
Ogółem montaż genialny. Wstawki dźwiękowe wyszły idealnie. Tak mega dopasowane, że daję okejkę. A prowadząca wspaniała. Śmiechłam nie raz!

To co... czekamy na nocny dodatek z ciocią Cedną? c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.03.17 15:32  •  Audycja IV: "50 twarzy Cedny" Empty Re: Audycja IV: "50 twarzy Cedny"
Ailen napisał:Cedna, ja totalnie muszę z Tobą kiedyś popisać. Jesteś taka sympatyczna, że aksjkjskd.
jakhdjasgdauwgdaiwygawifdwaiy kochane <3
∠( ᐛ 」∠)_
Czekam, więc na jakieś PW od ciebie czy coś huehuehuehue bo z chęcią też popiszę!!



Ailen napisał:To co... czekamy na nocny dodatek z ciocią Cedną? c:

Huehuehuehueuhuehue *patrzy na Lilo porozumiewawczo*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.03.17 15:56  •  Audycja IV: "50 twarzy Cedny" Empty Re: Audycja IV: "50 twarzy Cedny"
Czuję się źle, że wpadam z nieco mniej różowym komentarzem, niemniej pozwolę sobie na małą dygresję: nowe osoby z pewnością nie wyniosły za wiele z tej audycji. Dla mnie osobiście zabawna był tylko na początku, kiedy opisywane były rzeczy bardziej ogólne i takie, które zwyczajnie znam albo przynajmniej kojarzę. Niestety audycja bardzo szybko przestała mnie interesować z tej prostej przyczyny, iż nie wiedziałem, o kim mowa i czy już mam się śmiać, czy nie.
Nie mówię, że była zła. Momenty o trudnych postaciach albo wchodzeniu w charakter i wiele innych były bardzo fajne. Niemniej moim zdaniem zabrakło chociaż słówka czy dwóch wyjaśnienia, kiedy mówiłyście o swoich postaciach. Takiego wprowadzenia dla nowych, co z pewnością uczyniłoby audycję interesującą dla każdego, a nie tylko dla grupki, która wie, kim jest Koka albo Ash (czy tak się pisze jego nick?), czy kojarzy, w której rozgrywce kto komu zalega z odpisem.
Tutaj nie trzeba nawet wiele. Nie wymagam biografii żadnego usera. Jedynie pewne wyjaśnienie kontekstu, kim on/a jest i dlaczego, przykładowo, poruszyło Was pojawienie się Nove? Jakie fajerwerki Łowców?

Nie zrozumcie mnie źle, wykonanie pierwsza klasa. Bardzo przyjemnie dobrane efekty do tła i jakość nagrań. Tylko warto moim zdaniem pomyśleć też o nowszych użytkownikach, by również mogli się pośmiać i może wpaść na pomysł ciekawych relacji, słuchając o postaciach oraz userach c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach