Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie 25.03.16 23:54  •  Zając znoszący kolorowe jajka. - Page 3 Empty Re: Zając znoszący kolorowe jajka.
Może dobrze będzie ogłaszać list do Drogiej Shi? Nie każdy ma głowię, by robić śmieszne pytania. Ludzie nie zwracają szczególnej uwagi na coś takiego, jeśli nie zostanie ogłoszone, czy coś. Tak sądzę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.16 0:38  •  Zając znoszący kolorowe jajka. - Page 3 Empty Re: Zając znoszący kolorowe jajka.
Rum, ale zawsze są ogłaszane i też rzadko kto się zgłasza. Ludzie jakoś nie lubią. Trzeba ich na następny raz zmobilizować. Zresztą, Kot lada chwila poda szczegóły co do 'mobilizacji'.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.16 0:49  •  Zając znoszący kolorowe jajka. - Page 3 Empty Re: Zając znoszący kolorowe jajka.
To może coś innego spróbować, coś nowego. Nie wiedziałem nigdy tutaj jakieś większej integracji... Może przed każdą gazetką lepiej robić konferencję? W której co jakiś czas ktoś odzywałby się "i jak tam? Jak idzie, co pomóc, kogo poganiać i bić batem?" Nie wiem na ile to przejdzie, ale może przejdzie. To byłoby dobre, bo jeśli użytkownik zawali, jak np. z tymi listami, to my i tak będziemy mieli dość artykułów, by tą dziurę jakoś załatać. Przynajmniej mam taką nadzieję, że tak będzie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.16 1:26  •  Zając znoszący kolorowe jajka. - Page 3 Empty Re: Zając znoszący kolorowe jajka.
Poczekaj moment.
Mówię, gadałem już z Kot o tym i zrobi temat w związku z gazetką. Tam się wypowiecie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach