Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 27.10.15 21:19  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Lentaros napisał:
Yunosuke napisał:Ja mam jakąś awersję do wszystkiego, co polskie. Przez to wszelkie interfejsy mam po angielsku.

Całym sercem z tobą, Yunek <3
Dołączam się do klubu. Wystarczyło, że raz zagrałam w TF2 po polsku, od tego czasu mam uraz. Tak złe tłumaczenie boli całe życie ._.

Na youtubie za bardzo nie siedzę, więc nie mam co polecić :I Może tylko serię Bardzo Dziwne Filmiki.

I jeszcze! Zapomniałabym. Jeśli ktoś zna angielski wystarczająco dobrze, by wychwycić szybko mówiony język, Octopimp jest super. Zwłaszcza przeróbka "Free!".
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.10.15 21:19  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Ja od kilku tygodni męczę wszystkie kanały Buzzfeed, bo oglądanie ludzi jedzących/farbujących sobie pachy/śmiejących się jest relaksujące. Pewds zaczął mnie po jakimś czasie nużyć, tak samo Mietczyński (przynajmniej jego streszczenia, Masochista jest super!), ale np. chociaż LS uważałam za dobry kanał, nadal oglądam Włodka Markowicza, bo uważam, że jest bardzo sympatyczny.
No i oglądam Zoellę, bo jest ładna i ładnie mówi, tak samo jak Isabella Demarko. Ale to przez mój fetysz na brytyjski akcent.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.10.15 21:25  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Luka napisał:I jeszcze! Zapomniałabym. Jeśli ktoś zna angielski wystarczająco dobrze, by wychwycić szybko mówiony język, Octopimp jest super. Zwłaszcza przeróbka "Free!".
Kocham go. xD Serię z Free!, a także wszystkie filmiki związane z Homestuckiem. Po prostu cudo.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.10.15 21:37  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Yunosuke napisał:
Char napisał:rędzej obejrzę zagraniczne niż z Polski, serio.
Ja mam jakąś awersję do wszystkiego, co polskie. Przez to wszelkie interfejsy mam po angielsku. Czy to menu telefonu, Windows, Steam, jakiekolwiek gry... wszystko po angielsku. A dziwne, bo zawiłość naszego języka uwielbiam.

Znaczy nie oglądam tak Polskich, dlatego że dla mnie są... głupie.. po prostu głupie. Jedyne godne uwagi to felietony (chyba) ale ale też na zasadzie "o na Joe jest, może ciekawe", Włodek też miał fajne... miał bo po "kropkach" jakoś mnie zniesmaczył. Kiedyś oglądałam Adbaster i jego brata... ale już mi przeszło.
Aktualnie nie tyle skupiłam się na angielskich, co jakoś są... kurcz e lepsze. Zapewne popatram na co to pokazaliście tutaj, ponieważ niestety dopiero zaczynam z angielskimi yt... ogólnie z Vlogami jako tako zaczynam. *nigdy nie była fanką*

A co do interfejsów, też mam większość po ang, lapek i tel, przez to że zakupione były w uk... i z tego samego względu ich spolszczona wersja kuleje, maksymalnie xD Połowa po pl połowa o ang i to wiadomości xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.10.15 23:09  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Post pod postem.. yeeey ale chcę wam cos pokazać. Trafiłam na porównanie angielskiego brytyjskiego i szkockiego. https://www.youtube.com/watch?v=DHD9T4efePA całkiem fajnie oddaje jak jest, chociaż ta dziewczyna i tak ładnie mówi
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.10.15 23:17  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
[offtop]Proszę cię, czystego brytyjskiego nikt nie zrozumie. #MargaretThatcher
A walijski to już w ogóle.[/offtop]
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.10.15 23:26  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Walijskiego nigdy nie słuchałam, czystego brytyjskiego ogólnie brytyjskiego ang nienawidzę... no nie strawię z całego serduszka mego ;< Ale Szkockiego ulicznego szczególnie w Glasgow też nie idzie skumać. Mogę podesłać taki filmik ^ ^ <- to jest już w ogóle inne język xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.10.15 23:40  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Oglądałem takie filmiki, bo czasem lubię tak się wsłuchać i dumać nad tym jak bardzo nie rozumiem, pomimo dobrej znajomości języka.



Co do hasztagu wyżej.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.10.15 9:16  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Margie bardzo ładnie mówiła, lubię ją podsłuchiwać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.11.15 13:19  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Jestem YT'ym nołlajfem mocno.
Uwielbiam Elevena, Sheo i mam pewną słabość do Verteza. Czasami oglądam jakieś dzikie simsowe serie u Tuli.
Z ambitniejszych to na pewno: Accantus, G.F. Darwin, Andrzeja Tucholskiego też bardzo lubię. Do tego jeszcze Historia bez cenzury

Zagraniczne: PewDiePie (classic), Monami Frost, Rclbeauty101. I oczywiście moje true love: Vändett∀ Cosplay, The Hillywood Show i ThreadBanger.
<3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.11.15 19:56  •  Youtuberzy i ich kanały.  - Page 2 Empty Re: Youtuberzy i ich kanały.
Do mojej listy z YT doszły dwa kanały:

sweetandtastyTV dziewczyna a raczę dwie (bo najczęściej występuje razem z przyjaciółką.) pokazują kulturę i ciekawe miejsca w Korei. Dla tych co interesują się tym państwem polecam!^ ^

Andrea Dabene dla tych co lubią popatrzeć na piękne widoczki i posłuchać przy tym ładnej muzyki ^ ^ ale jest to też vlog o życiu, coś ala Dialy... (czy jak to się pisze) chociaż jak dla mnie nie do końca.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach