Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Go down

Pisanie 08.09.13 15:42  •  Kasacja kont Empty Kasacja kont
Forumowa kosiarka

Kod:
[b]Nazwa konta:[/b]
[b]Linki:[/b]
[b]Rezerwacje:[/b]
[b]Bonusy:[/b]
[b]Stan postaci:[/b]
[b]Powód:[/b]

WYJAŚNIENIA

Nazwa konta: wpisz nazwę konta.
Linki: jeżeli twoja postać posiadała temat z kartą postaci, z relacjami, komunikacją, informacjami dla MG itp. podaj linki. Uwaga! Tyczy się to również prywatnych lokacji fabularny jak np. dom lub miejsce pracy.
Rezerwacje: wypisz, co rezerwowałeś – liczy się tu ranga i postać na wizerunek.
Bonusy: jeżeli postać posiadała bestie, artefakty i/lub przedmioty technologiczne – wypisz je.
Stan postaci: opisz co dzieje się z postacią po kasacji konta. Zaznacz szczególnie to, czy może być używana jako NPC lub czy została uśmiercona.
Powód: pole nieobowiązkowe.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.10.13 20:46  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
Nazwa konta: Emotional Wreck
                                         
avatar
Go??
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.10.13 18:15  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
    Nazwa konta: Nancho
    Powód: Głównie brak czasu.
                                         
avatar
Go??
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.11.13 21:44  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
Nazwa konta: Seraphiel
Powód: Niewyobrażalny chaos na forum i kółeczko wzajemnej adoracji Luxa, wkładające mu ręce po łokcie w dupeczkę. Dziekuję, dobranoc.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.11.13 8:46  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
Nazwa konta: Grapevine
Powód: Chciałam grać... bardzo, ale oczywiście muszę zniknąć, bo nauka, psycholog i te sprawy. Z resztą nie będę Was zanudzać, po prostu znikam, ale mam nadzieję, że kiedyś wrócę z lepszą postacią i większym zasobem czasu. Ale braciszek Linde będzie systematycznie grał, już ja tego dopilnuję
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.13 18:54  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
Nazwa konta: Lucius.
Powód: Brak ochoty do gry.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.12.13 12:38  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
Jestem jak Tusk – dużo obiecałam, gówno zrobiłam.
Ale nie wiedziałam, że tyle mi się zwali na głowę w życiu, nie byłam na to wszystko przygotowana. Robiłam plany i nie brałam poprawki na kłody rzucane przez los pod moje nogi. Przepraszam wszystkich. Wszystkich, którzy wiązali nadzieje ze mną. Pod względem fabuły forum, postaci Szakala, posady Mistrza Gry i „Sprawdzacza Kart”. No i redaktora gazetki. Pozdrawiam Lucky, która znowu zostanie rzucona w ręce kolejnego MG, bo Szakal sobie nie poradził. Kilka razy już próbowałam wrócić na forum, w każdy weekend. Nieszczęśliwie zawsze coś mi wypadało i musiałam ponownie poświęcić odpisy w tematach, sprawdzanie kart i bycie z wami na forum na rzecz innych spraw. Naprawdę mi smutno, bo ja także chciałam zostać trochę dłużej, lecz to jest już przemyślana decyzja. Muszę sobie odciąć drogę, ponieważ zawsze będę czuła, że powinnam coś zrobić dla Virusa, mimo że ledwo się wyrabiam ze swoim prywatnym życiem. Poza tym odechciewało mi się robić cokolwiek, kiedy widziałam, jak ludzie się kłócą o jakieś idiotyczne rzeczy. No i tematy "w budowie" - to jest najstraszniejsze. Za dużo rzeczy jest w budowie. Zamiast robić eventy i inne pierdoły, to zajmijcie się tematami "w budowie", bo inaczej robicie sobie tylko więcej roboty, która i tak nigdy nie zostanie skończona.
Szakal is out. Kiedy już u mnie wszystko się ułoży, to może powrócę, jeśli Virus będzie jeszcze istniał. I nie, nie chcę oddać szakalowego konta. Dlaczego? Bo nie, kropka. Nie mogę sobie wyobrazić, by ktoś sterował Szakalem oprócz mnie.
Dobra, pieprznęłam spory list, jak to ja.

Nazwa konta: Szakal
Powód: Wyżej.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.01.14 18:23  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
Nazwa konta: Linde
Powód: Wrócę innym kontem. Nie podołałem zadaniu... wcielenia się w postać grzecznego aniołka ._. A szkoda.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.03.14 21:58  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
Nazwa konta: Lentaros, Sakid, Xarent, Hex... Wszystkie moje konta.
Powód: Czasem tak jest że w którymś momencie uznajemy, iż to wystarczy, że nie warto dalej iść. Ja dotarłem do tego momentu. To nie tak że nie podoba mi się tutaj - wprost przeciwnie. Każda chwila jaką spędziłem z wami i każdy post jaki tu napisałem był dla mnie niesamowitą przyjemnością, i naprawdę ciężko mi to zrobić... Pożegnać się z wami. Może kiedyś tu jeszcze wrócę, z nowymi chęciami i pomysłami... W tej chwili jednak nie mogę więcej zdziałać, jak pożegnać się.

Uhm... Dziękuję wam wszystkim, forumowicze. Za ten niesamowicie miły czas, gdy mogłem dzielić się z wami troskami i radościami.

Do zobaczenia.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.03.14 19:28  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
Nazwa konta: Mizuko i Verne.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.04.14 22:40  •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
Nazwa konta: Supernova
Powód: Egzaminy, sprawy rodzinne i prawdopodobieństwo braku dachu nad głową.

Yuno proponuje, żeby dać Novę po prostu do nieaktywnych. W sumie się zgadzam. F.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Kasacja kont Empty Re: Kasacja kont
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach