Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 04.02.15 13:14  •  Lovelovelove Empty Lovelovelove
Cześć~
No więc zostało 10 dni do walentynek, na które również planowałam zrobić jakieś wydanie lub chociaż mały dodatek. Mam nadzieję, że coś ciekawego wpadnie wam do głowy. Macie jakieś pomysły? Bo ja na przykład znowu planuję połączyć postacie w pary, choć nie wiem tym razem w jakiej formie. ._. Pomocą nie pogardzę~
Termin wysyłania artykułów na konto gazetki: 12.02.2015 r.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 13:31  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
Zróbmy jakiś romantyczny plebiscyt, bo plebiscyty zawsze się sprawdzają.

Co do materiałów to nie mam pojęcia co zrobię... Ale coś wymyślę ._. Może poradnik jak poderwać dany znak zodiaku? Albo podzielę na rasy "jak poderwać Łowcę", "jak poderwać Wymordowanego". Coś w tym stylu.

No i ten plebiscyt. Tak, by do 10 były wyniki, więc można pomyśleć już nad nazwami kategorii. Ale taie totalnie walentynkowe.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 14:05  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
No. Plebiscyt to dobra rzecz, biorąc pod uwagę, że jest przy każdym wydaniu, ale nie sądzę, by znalazło się wiele kategorii do samych Walentynek. Choć faktycznie trzeba się z tym sprężyć. Znowu. Z drugiej strony część kategorii znów może się pokrywać z tym, co już było, bo często dodajemy jakichś przystojniaków, podrywaczy i inne takie.

Ja wiem. Do pairingów wykorzystajmy istniejące już NPC i dopasuje się do nich userów. Generalnie tu w dużej mierze można skupić się na tych użytkownikach, którzy jednak rzadko pojawiają się w gazetce. I zrobić coś na zasadzie, że jest pairing user+NPC, a pod tym krótki i jakiś zabawny opis ich pierwszej randki, hue.

I fajne byłyby takie porady, Ev. Ja pewnie spróbuję znów machnąć jakąś ukrytą kamerę pod tematykę gazetki, ale wiadomo, że nie zawsze udaje się znaleźć coś ciekawego.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 14:08  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
Zero napisał:
Ja wiem. Do pairingów wykorzystajmy istniejące już NPC i dopasuje się do nich userów. Generalnie tu w dużej mierze można skupić się na tych użytkownikach, którzy jednak rzadko pojawiają się w gazetce. I zrobić coś na zasadzie, że jest pairing user+NPC, a pod tym krótki i jakiś zabawny opis ich pierwszej randki, hue.

Ej, zajebiste! Jestem za tym, żeby dopasować user+NPC i skupić się na tych, którzy rzadko bywają w gazetce. Jestem nawet chętna, żeby opisać niektóre pairingi~! Ohohoho, tyle funu.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 14:15  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
Ale wiadomo, że nie trzeba zaraz do każdego dopasowywać usera, żeby potem nie było tego nie wiadomo ile. Wybierze się jakoś 6-8, a potem zrobi losowanie na jakiejś stronie, hm.

A z userów proponuję: Lukę, Natalie, Cronusa, Lilo/Yin (bo jest nowa), Kamikaze (bo już trochę z nami jest, a nigdzie się nie pojawiła), Mashiro (?), Philipa...
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 14:22  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
Dodałabym jeszcze Ethel (Abigail) i Seishin.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 14:45  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
1. Plebiscyt.
Tylko żeby znowu nie było tak, że jeden user zgarnia 7 kategorii. *mierzy wzorkiem Take* |: Nie no, żartuję.. chodzi o to, że ja bym jednak wolała wymyślać coś, co jednak nie jest takie sztampowe. I łatwo powiedzieć, wiem, jednak serio w tych plebiscytach nagrody zgarniają zawsze te same osoby, a Ci nowsi użytkownicy jednak są pomijani.. nie wiem czy takie plebiscyty będą miały sens.
2. Porady.
Tak~ Podoba mi się pomysł, ale uważam, że chyba bardziej do userów będzie przemawiać, gdy będą to porady dla Łowców, Wymordowanych itd. Bo jednak więcej ludzi się tym zainteresuje. Ja osobiście nie zwracam uwagi na znaki zodiaku moich postaci i myślę, że nie jestem w tym jedyna.
3. Pairingi.
Borze. Genialne. Chcę opisać randkę z Matyldą. ._. Chcę. Bardzo.
Dobra. To zbieramy użytkowników;
1. Luka.
2. Natalie.
3. Cronus.
4. Lilo/Yin.
5. Kamikaze.
6. Mashiro.
7. Philip.
8. Ethel/Abigail.
9. Seishin.
10. Ja bym od siebie dodała jeszcze Skoczka bądź Chiyo.
Czyli chcecie zrobić to wszystko losowo czy bawimy się w swatów i dopieramy, jak nam się żywnie podoba? W ogóle.. możemy w sumie zrobić w tych krótkich historyjkach jakieś małe plot twisy.. że nie wiem.. Kataka umówił się na randkę z Cronusem, a tu nagle... wchodzi Natalie i okazuje się, że Kataka grał na dwa fronty! Szok i niedowierzanie!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 14:49  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
To może dajmy ograniczenie w plebiscycie, że można wpisać tylko raz jakąś osobę? W sensie mamy 5 kategorii i można w całym plebiscycie zagłosować tylko raz na jakąś osobę.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 14:54  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
1. To nie moja wina. |: I tak... właśnie łatwo powiedzieć, a potem trudniej to zrobić. Na dobrą sprawę też możemy sobie darować plebiscyt, jeśli wszystko znowu będzie się powielać, meh. Zresztą, skoro to ma być tylko taki dodatek, to nie musimy tego robić. Na Halloween nie było i jakoś nikt z tego powodu nie płakał. ~

3. I spoko. Na dobrą sprawę do opisywania tych randek może zabrać się każdy. Przynajmniej nie będzie tak, że w końcu skończą się pomysły jednej osobie i im dalej, tym opisy będą stawały się coraz bardziej suche. I tak, Skoczek też można tam dać. I Chiyo. I wszyscy będą zadowoleni.
I chciałem zrobić to bardziej losowo, żeby jednak nawet dla nas był to jakiś element zaskoczenia. Żeby też było to dla nas jakieś wyzwanie. Bo tak też będziemy starali się dobrać coś, co nam pasuje, a potem tych fajnych dopasowań będzie coraz mniej. A tak komputer zadecyduje za nas i trzeba będzie machnąć zabawną historię. A do plot twistów można wrzucić osoby,których nie będzie w losowaniu. Albo tak: wybieramy 6 osób z tej listy, a potem do ich historii wplatamy inne. Mogą być nawet trójkąty, tak.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 15:09  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
Hm, a może dać kategorię pod rasy i organizacje? Coś w stylu

Największe ciacho Desperacji
Najbardziej gorący mieszkaniec Miasta
Najbardziej pożądany Łowca
Najbardziej rozpustny wyznawca Ao

itp itd
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.02.15 15:13  •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
1. Hm.. czyli w końcu próbujemy to wszystko powymyślać i najwyżej stosujemy się do ograniczeń Ev czy faktycznie dajemy sobie spokój?

3. Dobra.. to teraz trzeba to tylko jakoś sensownie rozdzielić, wylosować i podzielić między chętnych redaktorów. Póki co poczekałabym na resztę, żeby się zorientować ile osób byłoby skorych do sklejenia czegokolwiek.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Lovelovelove Empty Re: Lovelovelove
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach