Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Archiwum misji


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie 03.02.15 19:35  •  Na ratunek Czerwonemu Kapturkowi - Page 4 Empty Re: Na ratunek Czerwonemu Kapturkowi
Lia nieco zmieniła plany Lilo. Zamiast samej pójść do domu. Chwyciła mocno rękę swojej wybawczyni i pobiegła do drzwi.
- Maaaaamooo! Mamo! Wróciłam i mamy gościa ! - krzyczała przez całą drogę do domku.
Gdy stanęła na progu, drzwi się otworzyły, a w nich stanęła około trzydziestoletnia kobieta. Na jej zmęczonej twarzy malowała się ogromna ulga.

- Lia, jesteś cała - westchnęła i przytuliła córeczkę.
- Nie wiem, jak mam ci dziękować. Tak się cieszę, że są jeszcze na tym świecie tacy dobrzy ludzie, jak ty. Jeszcze raz dziękuję, że sprowadziłaś mój skarb do domu - kobieta zwróciła się do Loli i ją także uściskała.
Zaprosiła dziewczyny do środka i poczęstowała herbatą i ciastkami z czekoladą. Gdy wszystkie trzy rozmawiały o tym, co się wydarzyło, mała Lia przypomniała sobie o paczce dla matki.
Kobieta wzięła od niej skórzaną torbę i wyjęła z niej coś na kształt apteczki. Przyjrzała się dokładnie prezentowi po czym odezwała się do Lilo.

- Chciałabym ci się odwdzięczyć za uratowanie mojej córeczki.
Położyła Lilo na kolanach apteczkę i się uśmiechnęła.
- Rzeczy, które się w niej znajdują, nigdy się nie kończą. Dzięki temu, będziesz mogła pomagać wielu innym osobom.

_________________________________________________________________


Gratuluję: misja zakończona.
Lilo jest w posiadaniu nieskończonej apteczki.
Czas działania: nieograniczony.
Sposób działania: przedmioty w apteczce nigdy się nie kończą/odnawiają się.
Zawiera:


- chustę trójkątną - odnawia się po utracie poprzedniej
- bandaż - wygląda jak kołowrotek z dziesięciometrowym bandażem, ale jakimś cudem nie da się go rozwinąć do końca
- plastry - paczka z około trzydziestoma plastrami różnej wielkości i o różnych kształtach, które nigdy się nie kończą
- igły - dwie igły do pobierania krwi i dwie do zszywania ran - odnawiają się po zamknięciu apteczki (po 3 poście)
- rozpuszczająca się nić - szpulka nici do zszywania ran, której nigdy nie da się rozwinąć do końca
- jednorazowe rękawiczki i maseczka - odnawiają się po zamknięciu torby (po 1 poście)
- spirytus i woda utleniona - maleńkie buteleczki, które nigdy się nie opróżniają (nie da się z nich pić -.-)
- dwie strzykawki - jedna o pojemności 5 ml, a druga 3 ml - odnawiają się po 3 postach
- trzy małe buteleczki - puste, do zapełnienia - czas odnawiania do ustalenia
- dwa małe pojemniczki - puste, do zapełnienia - czas odnawiania do ustalenia
- słoiczek maści z kaukaskiego granatu - odnawia się po 5 postach
- słoiczek maści z czerejki pospolitej - odnawia się po 5 postach
- aspiryna - dwie tabletki - odnawiają się po 4 postach
- ibuprofen - dwie tabletki - odnawiają się po 4 postach
- węgiel leczniczy - dwie tabletki - odnawiają się po 4 postach
- morfina - jedna dawka - odnawia się 10 postów
- woreczek na odpadki medyczne - włóż do niego zużyte przedmioty (rękawiczki, strzykawki, igły...), by mogły się odnowić
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Archiwum misji

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach