Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Go down

Pisanie 12.10.14 23:21  •  Dramy Empty Dramy
    Nikt nie założył tematu związanego z dramami, więc zniszczę ten ziemski porządek. Wątpliwe, by całe rzesze to oglądały, ale może trafią się i tacy. Więc? Ogląda z was ktoś dramy? Jakie polecacie? Jakie tępicie? Najzabawniejsza? Najokrutniejsza? Najsmutniejsza?
Ja dziś obejrzałem Kuroshitsuji (z naciskiem na słowo "shit"). Nie wiedziałem, że Ciel był faktycznie dziewczynką. I że Sebastian był taki brzydki... choć w tej kwestii siedzę cicho. Nie mnie oceniać bishów pojawiających się na ekranie dla piszczącego grona yaoistek. Nie jestem też jakimś wielkim fanem dram samych w sobie. Na chwilę obecną obejrzałem bodajże... trzy? Z czego jeszcze Lovely Complex i Atashinchi no Danshi. LC to jedno z moich ulubionych anime. Prawdopodobnie jedyna komedia romantyczna, która serio zdobyła moje serce. Drama mi się nie podobała. Miała za mało scen i - oczywiście - wiele sytuacji zostało inaczej przedstawione. Za to Atashinchi było zajebiste. Niestety. To jedyna drama, na którą trafiłem, a która mi się podobała, uh. Śmiałem się, warczałem i ciekawiłem, przechylając łeb na bok, jak zaintrygowany psiak. Polecam.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.04.18 22:50  •  Dramy Empty Re: Dramy
Postanowiłem ruszyć ten wątek i oto jestem.

Cheese in the trap
Dramy Original Dramy Baek%2Bin%2Bho3
Zacząłem od webtoona na podstawie którego jest drama, ale jako że angielskie tłumaczenie nadal w ruchu i jestem na bieżąco, sięgnąłem po dramę. Powiem tak, trochę mi brakuje tego ognia u głównej bohaterki, który jest widoczny w webtoonie. Bardzo przyjemna, z pozoru o prostym i banalnym temacie, ale wciąga a problemy okazują się być tutaj nie do końca błahe. Przyznam szczerze, miałem problem z tym jak na końcu został potraktowany wątek Baek In Ho, ale no mówi się trudno. Wystąpił u mnie spory dylemat, co do tego z kim widziałbym główną bohaterkę, zwłaszcza że obie męskie postacie mi się podobały, nawet jeśli Jung bywał frustrujący. No cóż, ze swojej strony mogę polecić.
                                         
Itachi
Kat
Itachi
Kat
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach