Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Film


Strona 55 z 74 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 64 ... 74  Next

Go down

Pisanie 28.11.17 20:09  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Ev, nie. Tylko nie to. Nie wiem czy bym to przetrwał. xD
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.11.17 21:07  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Bagażnik.
Da się.
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.11.17 22:02  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Pamiętam to. Niestety.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.17 2:27  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Właśnie.
ALE jakby ktoś tutaj skojarzył chujowy, nieznany szerszemu gronu film to niech nam podrzuci tytuł w temacie albo na PW. Będziemy wdzięczni. .-.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.12.17 19:57  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Obejrzałem masę chujowych filmów, pls: Sorgenfri, Ciało Anny Fritz, All Cheerleaders Die.
Plus te z dziwnymi zakończeniami: Circle, Zniknięcie na 7. ulicy.

Ja natomiast poszukuję jakiegoś dobrego dramatu lub typowego wyciskacza łez, byle nie ze zwierzętami w roli głównej, bo te wszystkie Lassie i tym podobne średnio mnie interesują.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.12.17 21:15  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Co do tych najgorszych produkcji, z całej mej szczerości polecam film The Room - najgorszy do tego stopnia, że stał się klasykiem kina... nie wiem jakiego. Chujowego. I co jak co, w swoim byciu chujowym jest całkiem....zabawny.
Tak głupi, że aż zabawny, ot co.
Poza tym, takie produkcje jak Zombiobobry, właśnie ta Mordercza Opona czy Sharknado też zapewne będą warte zobaczenia : )

Dla mnie typowym wyciskaczem łez, na którym płacze niezależnie, ile razy oglądam, jest film Nietykalni z 2011 i Chłopiec w Pasiastej Piżamie.
Choć ten drugi to mnie zawsze druzgocze w nieprzyjemny sposób. I ja wiem, nie są to niszowe produkcje i pewnie większości są znane, ale mają specjalne miejsce w moim serduszku, podobnie jak Gra Tajemnic. No i Hotarubi No Mori e. Nigdy się tak na animacji nie zryczałam.

Ostatnio za to zaliczyłam Dziewczęta w Mundurkach, film z 1931, dramat o zabarwieniu romantycznym między nauczycielką i jej podopiecznymi. Więcej nie zdradzę, polecam serdecznie : )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.12.17 21:24  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
O, dzięki, Raja.
ฅ ̳͒•ˑ̫• ̳͒ฅ♡
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.12.17 21:31  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Niech Ci Bóg błogosławi, kochany.



                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.12.17 16:41  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Gintama Live Action: Benizakura-hen. Co to było... o.o
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.12.17 0:58  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Yury napisał:Gintama Live Action: Benizakura-hen. Co to było... o.o

To było tak absurdalnie piękne. XDDD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.01.18 19:31  •  Ostatnio obejrzane - Page 55 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Bright — ciekawy, ale ogólnie nic szczególnego. Poza faktem, że to film od Netflixa i jakości jako takiej zarzucić nic nie można, to jednak nie rzuca na kolana.

F for family (Nie ma jak w rodzinie) — co to było. Jeśli ktoś lubi parodię świata rzeczywistego typu South Park czy Simpsonów, i ma ochotę się odmóżdżyć, to polecam, choć zastrzegam, że przekleństwa czy dwuznaczności są tam chlebem powszednim.

Manhunt: Unabomber — genialne, choć 6. odcinek polecam traktować z przymrużeniem oka, mamy tam stos parafilozofowania i parapsychologii w kwestii rzekomych pragnień Teda Kaczynskiego, co jest mocno naciągane w przypadku tego przestępcy.

The Greatest Showman (Król rozrywki) — w paru momentach zbyt ckliwe jak na mój gust, ale ogólnie fabuła, realizacja, kostiumy i wokale wybranej obsady – rewelacja.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Film

Strona 55 z 74 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 64 ... 74  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach