Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Film


Strona 20 z 74 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 47 ... 74  Next

Go down

Pisanie 01.03.16 22:01  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Tak, to ta. To co, kto jeszcze? I Nath, na pewno się nie skusisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.03.16 22:19  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Ja też odpadam, bo PZK już przerabiałem.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.03.16 22:21  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Oglądałam ._.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.03.16 22:30  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Ja też oglądałem i co z tego? Widok dla mnie Sparrowa i Barbossy jest fenomenalny i mogę do tego filmu wracać setki tysięcy razy, marudy. |:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.03.16 22:41  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Nie mam takiej fazy na tę serię.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.16 1:33  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Obejrzałem właśnie Ink. Trzeba przyznać, że film był dość specyficznie wykonany, ale miał ciekawe motywy i generalnie polecam. Poza tym postać tropiciela to mistrzostwo świata. Chcę go do domu, totalnie.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.16 1:48  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Skoro Ink wam się spodobał, to obejrzyjcie sobie też "Lustrzaną maskę" z 2005.

Co prawda historia banalna, ale ma swój klimat.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.16 7:09  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Mi się jeszcze podobała postać Gawędziarza. I jak generalnie nie przepadam za żeńskimi postaciami (gdziekolwiek) tak tam była tak cholernie sympatyczna... Gez.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.16 10:24  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
No, właśjie też była super. Szkoda jednak, że niektóre postacie zostały potraktowane bardzo ogólnikowo. Jak ta laska, która broniła małej i jej towarzysze w sumie. Już lepiej odbierało się tych świrów od kluczy. Chyba że to tylko moje wrażenie. No ale Gawędziarz faktycznie była spoko.

I sprawdzę ten film, Ev.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.16 10:48  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Ale jak na moje wszyscy tam byli mocno ogólnikowo potraktowani. Nie znamy ich przeszłości, zainteresowań, nawet ledwo znamy charaktery. Co wiesz o dziewczynce? Że miała ojca i matkę, a potem zajęła się nią babcia. Co wiesz o Tropicielu? Że jest ślepy i szurnięty, i umie liczyć do 4. Co wiesz o Gawędziarzu? Że gada. Każdy z nich został słabo zarysowany, ale jednak to było na tyle... solidnie słabo zarysowane, że każdy mógł sobie dopowiedzieć w czym rzecz i pewnie niewiele by się to różniło od prawdy. Znaliśmy ich profesje i to jedyne, co było nam do szczęścia tam potrzebne.
W sumie rzadko jestem za tym, żeby tak słabo poznawać bohaterów (pomijając ojca), bo nie można się do nich przyzwyczaić i ich polubić. A jednak tutaj tak ich potraktowano i przedstawiono, że mogli mignąć 2-3 razy, a i tak byli fajni.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.03.16 10:56  •  Ostatnio obejrzane - Page 20 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Nie no, pod kątem historycznym wszyscy byli ledwo potraktowani, ale mówię też o samych charakterach postaci, bo po prostu niczym szczególnym się nie wyróżniali. Nie mieli jakiegoś szczególnego sposobu zachowania, który przyciągnąłby uwagę, jak ten tropiciel. A dziewczynka faktycznie była tam dość bierną postacią. W sumie przeważnie tylko siedziała i patrzyła się i tyle. *parsk*
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Film

Strona 20 z 74 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 47 ... 74  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach