Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Książki


Strona 23 z 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Go down

Pisanie 10.08.20 23:07  •  Co aktualnie czytasz? - Page 23 Empty Re: Co aktualnie czytasz?
Wojownicy. Wyrzutek, Erin Hunter
Wojownicy. Schronienie Wojownika, Erin Hunter
Wojownicy. Powrót Wojownika, Erin Hunter
Ballada ptaków i węży, Suzanne Collins
Zawiodłam się tym tytułem. Miał potencjał i kocham uniwersum, ale character development tam nie istniał, praktyczne nic się nie wyjaśniło, dziury w fabule i bezsensowne wyjaśnienia mnie nie przekonały. Szkoda.

A w sierpniu jeszcze nic nie czytałam, bo totalnie nie wiem co... czekam na nowy tom wojowników, bo to jedyny pewniak. Jak się szuka książek do czytania, eh?
                                         
Yume
Opętany
Yume
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Yun Wuxian Mei


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.08.20 23:24  •  Co aktualnie czytasz? - Page 23 Empty Re: Co aktualnie czytasz?
Aktualnie czytam pana Dostojewskiego i jego Wspomnienia z domu umarłych.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.08.20 18:17  •  Co aktualnie czytasz? - Page 23 Empty Re: Co aktualnie czytasz?
Wojownicy. Odwet Wysokiej Gwiazdy, Erin Hunter

Trzaśnięta raz dwa i znowu nie mam co czytać t_t
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.08.20 19:31  •  Co aktualnie czytasz? - Page 23 Empty Re: Co aktualnie czytasz?
Pojechałam na urlop i w 8 dni wsunęłam 5 książek. Brakowało mi czytania na luzie lol ;;
- Gwiezdny pył oraz Księga cmentarna, obydwie Neila Gaimana
- Lektor z pociągu 6:27, Jean-Paul Didierlaurent
- Córka rzeźbiarza, Tove Jansson (cudowne, bardzo polecam)
- Niedziela, która zdarzyła się w środę, Mariusz Szczygieł

Co tam jeszcze Gaimana polecacie? Nigdziebądź średnio mi się podobało, może sobie Amerykańskich bogów przeczytam?...
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.08.20 22:56  •  Co aktualnie czytasz? - Page 23 Empty Re: Co aktualnie czytasz?
Ego napisał:(...)
- Córka rzeźbiarza, Tove Jansson (cudowne, bardzo polecam)
(...)
Co tam jeszcze Gaimana polecacie? Nigdziebądź średnio mi się podobało, może sobie Amerykańskich bogów przeczytam?...
to mówisz, żeby przeczytać córkę rzeźbiarza w końcu? mam na półce, ale jakoś nie ruszyłam... a amerykańskich bogów polecam -- o ile ja gaimana nie bardzo, o tyle to jest kawał porządnej literatury. dobry omen też jest spoko, chociaż to moim zdaniem zasługa bardziej pratchetta niż gaimana P:
                                         
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
 
 
 

GODNOŚĆ :
Tanaka Risa / Generyczna Jednostka Konserwująca #1874 / Nao


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.08.20 19:26  •  Co aktualnie czytasz? - Page 23 Empty Re: Co aktualnie czytasz?
Ano, polecam! Siostra mi, że to autobiografia dzieciństwa Jansson i że jest w ciekawej formie. I zaiste nie tego się spodziewałam. Snuje swoje dzieciństwo jak powieść i wszystko tam brzmi pięknie.
I okay, Amerykańskich bogów zacznę, akurat mam na Legimi :>
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.08.20 15:16  •  Co aktualnie czytasz? - Page 23 Empty Re: Co aktualnie czytasz?
Doktor Sen, Stephen King
Jest krew, Stephen King

Stwierdzam, że jakoś tak ten gorąc sprzyja czytaniu, bo rozpierdalasz się na łóżku i po prostu udajesz, że cię nie ma. W dodatku chłodzisz się przy wiatraku. Zacząłem teraz Na skraju załamania od jak jej tam... B.A. Paris. Kiedyś mamie to kupowałem i jakoś tak wróciło do mnie na półki, gdy już przeczytała. Ale tak mnie wkurwia główna bohaterka. Ciągle płacze, jest pizdą, w dodatku cierpi na zaniki pamięci i nie idzie z tym do lekarza, bo kurwa po co. No i ogółem nie jest daijoubu. Frustrację potęguje narracja pierwszoosobowa, więc tym bardziej każdą chwilę książki trzeba przeżywać z główną bohaterką, która – gdyby ją najprościej opisać – idealnie nadawałaby się na heroinę w jakiejś haremówce. Nieporadna, biedna, wszyscy muszą ją ratować, a ty dobrze wiesz, że uroku w niej żadnego.
W każdym razie i tak postaram się to dokończyć, bo na szczęście nie jest jakieś długie. Może przez resztę stron zmądrzeje, chociaż nie robię sobie większych nadziei.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.08.20 22:09  •  Co aktualnie czytasz? - Page 23 Empty Re: Co aktualnie czytasz?
Fucker napisał:No i ogółem nie jest daijoubu.
xDDD O nie, to mnie wzięło z zaskoczenia w tym opisie.

@Ego, ja serdecznie polecam zbiór opowiadań Gaimana "Dym i Lustra". Bezpieczna pozycja, bo historii jest multum i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. To była też moja pierwsza gaimanowa pozycja w biblioteczce, więc mam do niej sentyment, ale nie bez powodu. Lubię czytać te opowiadania na wyrywki, bo zawsze pojawia się tam coś zaskakującego.


A ja się zabrałam za webnovel "Ominiscient Reader's Viewpoint", bo wreszcie udało mi się dorwać angielskie tłumaczenie. Oryginał jest koreański i skręcało mnie cały czas, że nie mogę przeczytać, a znam już tak dużo fragmentów z fabuły przez stalkowanie fanartów. Całość ma ponad pięćset rozdziałów, więc mam zajęcie na pewien czas : D
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.20 12:18  •  Co aktualnie czytasz? - Page 23 Empty Re: Co aktualnie czytasz?
Yū ✿ napisał:
Fucker napisał:No i ogółem nie jest daijoubu.
xDDD O nie, to mnie wzięło z zaskoczenia w tym opisie.
Co mogę rzec, czasem zaskakuję ludzi.

Na skraju załamania, B.A. Paris
Oficjalnie odhaczam.

Edit [22.08.2020]:
Pozwól mi wrócić, B.A. Paris

Chyba właśnie dotarło do mnie, że z dnia na dzień przeczytałem całą kolejną książkę. Chyba tracę rachubę czasu.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Książki

Strona 23 z 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach