Go down


Kitku, nie jedz Warnera, proszę. [Warner]

Pisanie by Gość on 14/3/2018, 15:04
Cel: Płaszcz Cienia lub Rękawice STRIKE
Drużyna: Warner + NPC
Poziom: Średni


Bezczelność niektórych desperackich ścierw była wręcz niebywała. Trudno było się im jednak dziwić. Na pustkowiach niewielu z nich miało cokolwiek do stracenia, a do zyskania - wszystko. Więc gdy do Posterunku dotarł przerywany komunikat o zaatakowaniu wojskowej ciężarówki, z którego niewiele dało się zrozumieć każdy spodziewał się najgorszego. Najbliżej miejsca zdarzenia znajdował się wracający ze zwiadu oddział Warnera, więc natychmiast został tam oddelegowany. Wsparcie z samego Posterunku miało nadejść z opóźnieniem.

Ciężarówka wyglądała jakby w pewnym momencie z rozpędem wjechała w ceglany mur i ze sprasowanym do połowy przodem już się na nim zatrzymała, mimo że dookoła nie było dosłownie żadnej przeszkody. Kilka głazów, rozpadające się uschnięte drzewo i szkielet jakiejś potężnej bestii, najpewniej farosa północnego. Żadne z nich nie sięgało jednak tak wysoko jak wskazywały na to uszkodzenia samochodu. W momencie zderzenia opadły stalowe, kuloodporne osłony całkowicie zmieniając auto w trudny do sforsowania klocek lego. Ładunek najpewniej był bezpieczny, nie wiadomo jak z załogą.

Dookoła panował spokój, nie rozlegały się żadne podejrzane odgłosy, a do zachodu słońca pozostały jeszcze z trzy godziny. Temperatura powoli zaczynała spadać.Dodatkowe informacje:
Wypisz ekwipunek. Twój oddział składa się z 4 dodatkowych NPC - wybierz każdemu jedną umiejętność walki + jedną umiejętność dodatkową. Poza tym dostajecie jeden lub dwa pojazdy terenowe - do wyboru.
NPC korzystać mogą tylko z broni zwykłej, nie posiadają technologii ani artefaktów, chyba że któremuś postanowisz odstąpić swoje.
avatar

Gość
Gość

Powrót do góry Go down


Re: Kitku, nie jedz Warnera, proszę. [Warner]

Pisanie by Moriyama Ryūtarō on 14/3/2018, 21:37
 Komplikacje w trakcie drogi powrotnej witał z otwartymi ramionami, zwłaszcza że odbyty niedawno zwiad nie przysporzył im wielu kłopotów — nie czuł potrzeby prędkiej konfrontacji ze stosem raportów do uzupełnienia w związku z powierzonym  przez przełożonych zadaniem, preferując podjęcia się kolejnej wymagającej ruchu akcji. Obecnie to na jego barki spadło dowództwo małym oddziałem, kierującym się właśnie ku podanym przez Posterunek współrzędnym.
 Zatrzymali się kilkanaście metrów naprzeciwko uszkodzonego pojazdu. Wysiedli, gotowi na kolejne starcie z urokami Desperacji, i rzucili okiem na nietypowy widok; nigdzie nie dostrzegli winowajcy spłaszczonego przodu ciężarówki, chociaż ewidentnie w coś musiała uderzyć.
 — Jakieś sugestie?
 — Wygląda na zderzenie czołowe. Powiedziałbym nawet, że nie najgorszej kategorii — odparł Yamanouchi, mrużąc oczy, jakby próbował dojrzeć przez ściany stan potencjalnych rannych.
 — Tylko w co uderzyło, skoro droga jest prosta? — mruknął w zamyśleniu murzyn, a później schylił się, by chwycić za jedną z większych skał, i cisnął nią w stronę spłaszczonej części pojazdu. Jeśli nic oprócz zadziałania praw fizyki się nie stało, postanowili podejść bliżej, trzymając się w jednej linii w metrowych odstępach. Medykowi wyraźnie się śpieszyło do bliższej oceny obrażeń obecnych (bądź nie) w ciężarówce wojskowych.  


Charakterystyka NPCtów:
Arata Hisamatsu — broń palna + inżynieria — 31l.; okularnik; 186 cm i 80kg; pieprzyk pod lewym okiem.
Gentarou Yamanouchi — broń palna lekka + medyk — 26l.; 178cm i 71 kg; heterochromia (zielone i niebieskie oko); kolczyk w brwi.
Watusugu Miyagi — walka wręcz + percepcja — 44l.; 195cm i 89kg; siwe włosy; blizna na policzku.
Osamu Koramorita — broń biała (miecze jednoręczne i noże) + zwiększona siła — 35l.; 189cm i 90kg; łysy; murzyn.
Ekwipunek:
Ekwipunek:
— technologia wysokiej częstotliwości ostrzy;
— maska przeciwgazowa (4) w pojeździe;
— nóż wojskowy (4);
— szabla (2);
— granat (4);
— krótka broń palna (4);
— zapasowe magazynki w pojeździe;  
— słuchawki do komunikacji (4);
— flara (4);
— apteczka w pojeździe (1);
— racje żywnościowe i woda w pojeździe;
— jeden pojazd terenowy;
— pizza hawajska, bo Laz pogardził.all we know is time, it's slipping from our lives
a world that kept the truth hidden in the lies
Moriyama Ryūtarō

Moriyama Ryūtarō
Generał Eliminatorów     Biomech
GODNOŚĆ :
Egzystuje pod pseudonimem Warner, cywilom przedstawia się skrótem imienia, zaś w siedzibie znają jego pełną godność — Ryūtarō Moriyama.


Powrót do góry Go down

Powrót do góry