Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Postacie


Strona 9 z 55 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 32 ... 55  Next

Go down

Pisanie 23.09.14 1:18  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nie pamiętam czy już oceniałam, więc... no.

Nick: Natanierz. Niby często spotykane, ale nie aż tak. Zwłaszcza na pbfach. Przyjemnie brzmi i takie anielskie. No i można dobrze skracać na parę sposobów. Np. NIEL. Czyż nie brzmi dobrze? xD
Avatar: Szczerze to niezbyt mi się podoba. Pomimo fajnego efektu skrzydeł. Poprzedni był lepszy, ot co ._.
Podpis: Pasujący pod avatar i w przeciwieństwie do niego to podoba mi się. No, z pewnością jest lepszy niż av. W sensie, że arty. No.
Postać: Specyficzny jest. Nie, że źle, ale taki, który zapada w pamięć. Dobrze wykreowana postać, chociaż chcę więcej z jego historii, bo brakuje mi tego. Wszakże żyje naprawdę sporo i pewnie spotkało go wiele w życiu. No i potrafi być uroczy. I opiekuńczy, aww~
Posty: Są fajne, odpowiedniej długości i przede wszystkim człowiek się nie nudzi, bo zawsze coś tam wykombinujesz. No i miło się z Tobą prowadzi fabuły, a to jest jak najbardziej na plus.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.14 1:38  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Nadal mi się czasem mylicie - Nathair, Nathaniel. Sama miałam nick Nathy przez długi czas i widząc hasło "Nat" (albo słysząc je w radiu) zaraz zwracam na nie uwagę. Ale za to je też uwielbiam! Jest takie swojskie, no.
Avatar: Trochę jak pożerające się zombie, a trochę jak krwawy pocałunek. Podoba mi się na swój sposób. W dodatku zaczynam się przekonywać do virusowych odcieni szarości! Są piękne.
Podpis: Najwyraźniej pocałunek zaszedł nieco dalej... Hm. I te ślimaki wcale mi nie przypominają o pewnym zajściu.
Postać: Jak pierwszy raz spojrzałam na kartę (bo ktoś chciał mnie wrobić w bycie sługą Nathaira ._.) to jedyne co mi przychodziło na myśl to wielkie WTF?! Później jednak zobaczyłam go w akcji i muszę przyznać, że jest całkiem fajną istotką. Chcę w końcu fabułę z nim!
Posty: Długie, składne niemal zawsze, a przynajmniej wtedy gdy nikt Cię nie pogania, z tego co widziałam. Czyta się je jednak przyjemnie, śmiejąc się i martwiąc na przemian, gdy wymaga tego sytuacja. Co jak co, ale świetnie potrafisz wczuć się w klimat, o!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.14 18:40  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: mrah, ładny ot co.
Avatar: Łaaa dobrze że wybrałaś właśnie taką wersję, taka ładna i pasująca pod forum
Podpis: ładny, wydaje mi się, że pasuje do postaci
Postać: nie znam
Posty: faaajne ;D rozpisujesz się wtedy kiedy trzeba a kiedy nie trzeba piszesz konkrety a to mi sie podoba serio.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.14 18:50  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Francuski mi się przypomina. Brr.
Avatar: Jeden z kobiecych avatarów, które przypadły mi do gustu. Gratuluję.
Podpis: xxx
Postać: Wiem, że czytałem KP, ale nie pamiętam dokładnie.
Posty: Nie czytałem, xxx.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.14 18:55  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Mało zabawny. Po prostu.
Avatar: Czuć rękę Take~ Przyjemny i chyba póki co jeden z lepszych, jaki miałeś.
Podpis: Ciekawy art, choć jak dla mnie niepotrzebny napis pod spodem. Za dużo tego, ne.
Postać: Póki co mam negatywne odczucia co do niego. Mam nadzieję, że fajnie go rozwiniesz i pokaże na co go jeszcze stać.
Posty: Zdecydowanie za dużo "kurw", przez co ciężko się je czyta.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 20:38  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: "Wąż". Właśnie dlatego bardzo mi się spodobał. Ale ciągle mylę Cię z Nathanielem i Nithanianem.
Avatar: Kurcze, nietypowy, trudno określić... ma w sobie "to coś". Ale nie podoba mi się zbytnio.
Podpis: Bardzo... ciekawy >D i ten podpis na dole. I Like it!
Postać: Nie znam~
Posty: Również nie znam, nie widziałam... trzeba to nadrobić!
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.09.14 21:18  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Marcela miała fajny biust... a nie, to Baśka. :n Ale no. Lubię. ~ Miałem kiedyś rybkę, która właśnie się nazywała jak ty. Fajna była, ta.
Avatar: Jeden z najlepszych na forum; strasznie mi się podoba.
Podpis: Podpis już mniej mi się podoba, ale jest w porządku. Można przełknąć.
Postać: 10/10
Posty: 100/10
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.09.14 8:48  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Mój wujek miał Miażdżycę. :c Ale sam nick mi się podoba, bo jest nietypowy~
Avatar: O wiele lepszy od poprzedniego. Uwielbiam avatary szare, czarno-białe, ale z domieszką jakiegoś koloru.
Podpis: Może być, szkoda, że nie ma np. stróżki krwi - fajnie by to wyglądało. Bardzo fajnie.
Postać: Dla mnie niczym nie wyróżniająca się od innych.
Posty: Postać dobrze prowadzona dzięki postom. Oby tak dalej~
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.09.14 21:27  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Marcelina - ładne imię! Nic więcej, nic mniej.
Awatar: lubię taką kanciastą kreskę. Trochę przeszkadza mi napis, ale to kwestia preferencji - wolę, gdy jest sam obrazek.
Podpis: bardzo praktyczny, ułatwia szybkie rozeznanie się w postaci.
Postać: moją pierwszą reakcją było OMGWTFBBQ, ale po pierwszym szoku wydaje się być ciekawa!
Posty: szybkość tempa akcji w postach mnie przygniotła, ale chyba dzięki temu lepiej oddajesz charakter postaci.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.09.14 21:33  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: W sumie mam mieszane uczucia co do nicku. Z jednej strony raczej nie jest zbyt spotykane na forach, ale z drugiej tak jakoś... no. Sama nie wiem jak ocenić, dlatego też najlepiej będzie jak pozostanę neutralną w stosunku do tego nicku, o.
Avatar: Postać na avatarze ma coś w sobie, co przyciąga. Niby nie jest ładna, ale w niej tkwi cały urok. Szkoda, że art nie został poddany jakiejś fajnej obróbce, tylko tak surowo wklejony.
Podpis: W sumie to... nic nie ma?
Postać: Masz ode mnie wielkiego plusa za zrobienie twardej laski. Na pbfach jest albo nadmiar słodkich i cukierkowatych dziewczynek albo 'badassowych' samców. W końcu coś nowego. I muszę kiedyś koniecznie wyskoczyć z Tobą na fabułę!
Posty: - Brak rozeznania póki co.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.10.14 23:39  •  Oceń osobę powyżej - Page 9 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Nawet spoko. Pierwszy raz spotykam. 7/10
Avatar: Niby w klimacie ale do mnie nie przemawia. 4/10
Podpis: JW 4/10
Postać: Całkiem spoko kurczak 8/10
Posty: Nie przebadane
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Postacie

Strona 9 z 55 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 32 ... 55  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach