Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Postacie


Strona 55 z 55 Previous  1 ... 29 ... 53, 54, 55

Go down

Pisanie 19.08.19 14:35  •  Oceń osobę powyżej - Page 55 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: No Kruk. Co ja mogę powiedzieć o Kruku? Kruk jaki jest, każdy widzi, a ten wydaje się białym krukiem, choć z koloru jest bardziej szary... No ale ten avek! Ile tam bieli. Tylko że nie o tym lis pleść powinien, a o nicku. No takie polskie słówko oznaczające czarnego ptaszka... W sumie nie mam nic przeciwko takim ptakom, a więc i to nicku nic nie mam!
Avatar: Ma napis i ten napis to mi się tak średnio podoba... No i jest bardzo jasny, dużo bieli oraz nie widać oczu. Dlaczego nie widać oczu? Człowieku, czy Ty masz coś na sumieniu, że w oczy mi się boisz spojrzeć swoim avatarem? I jeszcze ten kpiący uśmiech... Dlaczego się ze mnie śmiejesz, że twoich oczu nie widzę! Zły Kruk, zły!
Postać: Nie wiem w sumie... jedyne co się spotkaliśmy to krótkie minięcie się w jakimś barze bez żadnych interakcji (uf). Nie czytałem zbyt wielu postów, a nie mogę przecież przenosić postać z alternatywy na Kruka. Nawet płeć się nie zgadza! No i tamta postać nie jest łowcą, tylko mechanikiem. W związku z tym nie mam co powiedzieć. Wybaczcie!
Posty: Poza historią alternatywną nie czytałem postów. Mam po prostu taką zasadę, że bardzo rzadko czytam posty, które mnie nie dotyczą (och, lenistwo!). Natomiast alternatywa nie jest zbyt miarodajna. No ale nie mam żadnych specjalnych zastrzeżeń. Może tylko za bardzo wojownicze te posty... Tylko by się bić chciał! I to jeszcze mołotowami... To nie na moje nerwy! xDD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.08.19 14:37  •  Oceń osobę powyżej - Page 55 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Rashn.. nie wiem jak to ugryźć xD To 'n' na końcu.. nie umiem się do niego przyzwyczaić @@ Powiedziałabym że nick jest oryginalny GDYBYM nie mieszkała w Holandii. Strasznie mi się z Turasem kojarzy, może dlatego że w pracy poznałam kilku. I jest taki lekki niesmak jak muszę wymówić "Rashn" @@ Skreśliłabym to 'n'. (Za to nick multi tego gracza jest uroczy ^^)
Avatar: Ładny, schludny, w szarościach idealnie wkomponowuje się w klimat forum. Uwielbiam jak jest uchwycona ekspresja jakiś emocji na twarzy postaci, jak avatar przedstawia nie tylko wygląd. Podobają mi się proste Avatary ale lubię też jakiś napis od czasu do czasu, wydaje mi się że tu by ładnie pasował.
Podpis: Brak podpisu = brak oceny ^^
Postać: Akurat miałam okazję poznać fabularnie. Postać jest ciekawa, przejawia typowe lisie zachowanie, jest tajemnicza i ciężko przewidzieć co zrobi, ale to są same plusy imo. Więcej nie jestem w stanie ocenić bo dopiero poznaję tą postać, ale zapowiada się ciekawie <3
Posty: Przejrzyste, treściwe i bardzo fajnym, lekkim stylem pisane. Przyjemnie się je czyta i jeszcze przyjemniej się na nie odpisuje. Wspaniałe jest to że są w nim myśli postaci i że nie ma typowego "lania wody", można się bardzo dużo dowiedzieć o postaci i jej stosunku do otoczenia z postów. Nie ma tego odczucia ze coś jest na siłę pisane <3
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.08.19 18:24  •  Oceń osobę powyżej - Page 55 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: wydaje mi się trochę mainstreamowy, a może to przez skojarzenie ze wszelkimi "Andżelikami i Dżesikami", niemniej w kwestii wrażliwości Łowczyni pasuje, łatwy do zapamiętania.
Avatar: nie ma tu specjalnej obróbki, więc niewiele mogę powiedzieć. Art mi się podoba, wykadrowany całkiem okej, jak dla mnie. Fajnie, jakby była jakaś ramka albo ciemna warstwa, by avek pasował do klimatu forum.
Podpis: brak podpisu, a legendy oceniać nie będę. :p Ogólnie powiem, że czasami lepiej mieć podpis, a czasami nie, zależy, czy umie się wykonać taki, by pasował do avataru.
Postać&Posty: czytałam kilka wątków (chociażby te z Ivo :p), Angel wydawała się w nich zarazem twardą i wrażliwą postacią. Zupełnie jak jajko - wystarczy rozbić skorupkę i już wypływa miękkie wnętrze. Raczej nie da się z nią nudzić, ponadto ma dobre serce i jest trochę naiwna (że niby Laz wcale jej nie wykorzystał tamtej nocy?). W postach zaś uwielbiam te wszystkie rozterki, wewnętrzne monologi, wątpliwości, to jak przedstawiane są jej uczucia. Przyjemnie się czyta, mimo że do czytania jest zawsze dużo (na plus!). Gryzie mnie tylko nadużywanie wielokropków i jakieś drobne błędy ortograficzne, niemniej da się na to przymknąć oko.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.09.19 19:43  •  Oceń osobę powyżej - Page 55 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Modliszka
Avatar: Bardzo ładna kreska na arcie avataru i myślę, że idealnie wpasowuję się w klimaty forum. Podoba mi się tło, takie niby pocięte/porysowane.
Podpis: Podpisu brakuje, więc nie ma co tu oceniać.
Postać: Loffciam ją, bo wąż! Loffciam ją, bo kobra! Siostrzyczka dla mojej Batsheby ;3 W sumie nie miałam z nią do czynienia, więc niewiele o samej postaci wiem. Słyszałam, że lubi sobie zjadać swoich kochanków, stąd nick Modliszka. Wielki plusik, bo po co komu romantyczne romansowanie w post-apokaliptycznym świecie. Taki motyw historii jest o wiele ciekawszy! Mam nadzieję, że prędko sobie znajdzie rozzłoszczone wdowy, gotowe na jakieś akty zemsty - to by się ciekawie czytało!
Posty: Z tych kilka, które widziałam, to były przejrzyste, ładnym stylem i ciekawie napisane. Nawet budowanie atmosfery się znalazło, za co ogromny pozytyw. Błędów nie zauważyłam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.10.19 19:28  •  Oceń osobę powyżej - Page 55 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Osamu. Krótki, wpadający w ucho, łatwy do zapamiętania. Czyli z gatunku tych, które lubię najbardziej.
Avatar: Bardzo podobają się grafiki tego artysty/artystki, ale wydaję mi się, że przynajmniej jego kolorystkę można byłoby bardziej wkomponować w wystrój forum i trochę pobawić się przy jej edycji. W każdym razie nie wywiera na mnie piorunującego wrażenia, ale jest przyzwoity.
Podpis: n/d.
Postać: Lubię doktorów, a tym bardziej chirurgów. Osamu jest w Łowcach, co daje mu jeszcze dodatkowy, mały punkcik, bo z tego, co pamiętam - w Łowcach dotychczas nie było aktywnego fabularnie medyka. Osamu - po dość obszernych informacjach uchwyconych w karcie - prezentuje się jako ciekawa postać i chętnie zapoznam się z nim bezpośrednio na fabule, jeżeli kiedyś będę miał przyjemność takową z Tobą napisać.
Posty: Przyznam bez bicia, że nie jestem po lekturze żadnego Twojego postu, ale przynajmniej zapoznałem się treścią karty od deski do deski i na tej podstawie twierdzę, że spodobał mi się Twój styl – jest lekki, uporządkowany, więc proces przebrnięcia przez dłuższy tekst trwa kilka krótki chwil i nie stanowi wyzwania oraz nieprzyjemnych doznań. Nie dostrzegłem drastycznych błędów oprócz nielicznych problemów z interpunkcyjną, ale nie jestem właściwą osobą, by takiej wytykać.
                                         
Aurich.
Generał Eliminatorów
Aurich.
Generał Eliminatorów
 
 
 

GODNOŚĆ :
Rokuro Aurich


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.12.19 7:21  •  Oceń osobę powyżej - Page 55 Empty Re: Oceń osobę powyżej
NICK: Masz idealnie pasujący do postaci nick. >D Generalnie bardzo mi się podoba. jeszcze ta kropeczka na końcu, to w ogóle urok +20. Jest też prosty, miły dla ucha i łatwy do zapamiętania. Jeszcze bardziej lubię prawdziwą godność tej postaci, bo jak słyszę 'Rokuro' to w ogóle wzdycham i nagle jakoś ciepło się dookoła robi.
AVATAR + PODPIS: ... (⁄ ⁄•⁄ω⁄•⁄ ⁄) Ogólnie mówiąc... bardzo szmeksi. Uwielbiam ten avek, bo naprawę nic tylko się niem zachwycać. Wygląda na to, że ująłeś na nim ten lepszy profil Majora? Żartuję, oba są tak samo dobre. Podoba mi się głównie to, że jest kolorowy, ale jednocześnie tak stonowany, że zachowałeś idealny balans. Klimatem też nie odstaje, więc jak dla mnie cudo.
Podpis też jest elegancki i przypada do gustu. Generalnie jestem fanem polskich cytatów, więc za to też leci plusik. Widać, że to przemyślana koncepcja.
POSTAĆ: ........ (⁄ ⁄•⁄ω⁄•⁄ ⁄) He he. Lubię Majora. I to bardzo. Zawsze śledzę każdą jego fabułę, no ale przecież ci się nie przyznam, bo jeszcze mi powiesz, żebym tego nie robił. xD Wydaje mi się taki mego przeuroczy, a jednocześnie profesjonalny. Nawet nie wiesz jak żałuję, że na dłuższy czas się poddałem z Mayhem i nie mamy lepszej relacji. Co nie zmienia faktu, że teraz nad nią pracuję i będę cię wyciągać na tyle fabuł, że zaczniesz przede mną uciekać! Ale no. Bardzo chętnie prześledzę dalsze losy Majora. Uważaj na niego, to cenny towar. '^'
POSTY: Dobrze wiesz, że kocham twoje posty, inaczej bym ich tak chętnie nie czytał. >3 Masz fajny, lekki styl, który bardzo przyjemnie się czyta. Posty przede wszystkim nie męczą i później nawet nie wiadomo, kiedy się tak szybko skończyły (nie wiem, czy to zdanie ma sens, pardonne-moi, spanko powoli wzywa). Przede wszystkim zawsze je tak szybko zwracasz... TY FRANCO. XD Pamiętam, jak raz cię prosiłem, żebyś nie odpisywał zbyt szybko, bo strasznie wtedy lamiłem, a ty odpisałeś w PÓŁ GODZINY, ŻUR, JAK MOGŁEŚ. XDDD Pisz ich więcej. *kaszl* Schodzą jak ciepłe bułeczki. >3
                                         
Rhett
Kundel     Opętany
Rhett
Kundel     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.20 18:01  •  Oceń osobę powyżej - Page 55 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Rhett. O wiele bardziej podoba mi się od tego, którym wolisz, aby do Ciebie mówiono. Jest krótki i bardzo uroczy - idealnie komponuje się z ideą Twojej postaci, więc daje mocne 10/10. No i bardzo ładnie mu w żółtym! Zdecydowanie ładniej niż w fiolecie.
Avatar: To urocze stworzonko jest tak słodkie, że ojeju. Ale generalnie zawsze masz przejrzyste i czyste zestawy, które ładnie komponują się z forum. Bardzo je lubię dlatego i ten jest bardzo śliczny i go również ukochuję mocno.
Podpis: Prosty, mało skomplikowany, nie rozciąga i nie rzuca się za bardzo w oczy. Lubię takie. Dlatego bez większego rozpisywania 10/10.
Postać: Oh! Bardzo podobają mi się kreacje Twoich postaci, a Rhett jest jedną z tych, które wstawiłbym w swojej topce. Jest przeuroczą maskotką, zawsze energiczną i rozkosznie zawraca komuś cztery litery. Bardzo zachwyca mnie jego lojalność wobec tych, którzy sobie zasługują. Stara się być miły dla innych, aczkolwiek jest przy tym bardzo ostrożny. Zdecydowanie pasuje Ci tytuł maskotki, nawet jeśli uważasz siebie za groźnego i nieustępliwego!
Posty: Well. Polubiłem z Tobą pisać. Masz przyjemny styl, który bardzo przyjemnie się czyta. Zawsze starasz się, aby Twoje posty wyglądały estetycznie i schludnie, a także nie były gniotkami. Pomimo tego, że czasem każdy tak myśli o własnych postach, to oczywiście tak nie jest. Lubię je przeglądać i Cię czasami stalkować, ponieważ też wiesz, kiedy trzeba więcej się rozpisać, a kiedy krócej, coby fabuła nie była monotonna i nudna. ~
                                         
Sansar
Doberman     Poziom E
Sansar
Doberman     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Sansar, najbrzydsza morda ever.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.22 23:30  •  Oceń osobę powyżej - Page 55 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Weird. Chyba mój najmniej ulubiony z twoich dotychczasowych, tak się specyficznie układa. Ale dostajesz plus dziesięć za obecność i plany obalenia M3, więc ostateczny wynik to 15/10.
Avatar: I like it. Tyćkę mógłby być jaśniejszy, ale i tak ma super klimat, więc daję 9/10.
Podpis: Trochę za wysoki ten av. Ale pasuje do avka, kolorek jest fajnie dobrany, no i sam art lubię, więc daję 7/10.
Postać: Słabo znam, ale pewnie badass. KP wygląda całkiem ciekawie, mordercze i urojeniowe zapędy zawsze są w cenie. Za chęć podboju M3 ponownie plus dziesięć punktów, więc ostatecznie 17/10.
Posty: Lepsze z każdym rokiem, we both know it. Dobrze ci idzie pisanie badassami, he he.
User: 10/10 póki nie jesteś głodny, stary : | xD
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Postacie

Strona 55 z 55 Previous  1 ... 29 ... 53, 54, 55
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach