:: Postacie

Strona 53 z 53 Previous  1 ... 28 ... 51, 52, 53

Go down

Re: Oceń osobę powyżej

Pisanie by Gość on Sro Maj 16, 2018 2:57 pm
*odkopuje temat*

Nick: Samo w sobie "Nove" brzmi ładnie, a za sprawą tego, że wyraz pochodzi z włoskiego, jakoś bardziej go lubię. Dokidoki. Do liczb w nickach w sumie też mam pewną słabość, bo lubię się doszukiwać symboliki .w. Tutaj miało coś znaczyć czy niekoniecznie?
Avatar: To Deli go zrobił, nie? Uwielbiam tego avka i styl, w jakim Delek robi grafiki, sam art zresztą też jest śliczny. Pamiętam może jeden czy dwa poprzednie avatary Nove, jednak niewiele mogę o nich powiedzieć, bo niewiele już kojarzę. Pamiętam, że też mi się podobały, choć moim absolutnym ulubieńcem u twoich postaci jest ten, który nosi Faith. Ta pani z little witch academia była cudna, przez co grafika z nią budzi miłe wspomnienie~
Podpis: Obrazek swoją drogą i do niego zaraz przejdę, ale zawsze mi się podoba, jak naturalnie wplatasz informację o językach, jakimi posługują się twoje postacie. Zapowiada to dla mnie zawsze uwzględnienie jakiejś bariery językowej, a mam do odgrywania jej pewnego rodzaju słabość. Przechodząc do obrazka - śmieszy mnie ilekroć go widzę. Nie umiem zdecydować tylko, czy bardziej mnie niszczy sam tekst czy mina Nove.
Postać: Jeszcze nie miałem przyjemności jej poznać z bliska, jedynie przeczytałem kartę i ojeja, po odświeżeniu jej przed chwilą stwierdzam, że chcę w końcu zagrać ten wątek, w którym się poznaje z Hachim jako wielki władca żywiołów. Karta jest napisana w bardzo żywy sposób, co bardzo jest na plus, forma też jest przyjemna. Widać też pewne typowo włoskie cechy czy zachowania. Doceniam mocno.
Posty: W zasadzie bezpośrednią przyjemność znowu miałem tylko z Fai i wrażenie mam takie samo jak to wspomniane przy karcie. Lubię twój styl; płynny, lekki, błędów albo nie łapię albo nie są rażące (a siedzę trochę w korekcie, więc muszę mieć oko do takich rzeczy). Ładnie ukazujesz emocje postaci, ich akcje nie są obleczone nudą, a same bohaterki (i...i telewizor |: ) są kimś, z kim chciałoby się zagrać. Na pewno je wszystkie wyłapię.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nathair on Sro Maj 16, 2018 3:07 pm
Nick: Nie muszę chyba tutaj zbyt wiele mówić. Lubię, podoba mi się, fajnie, że trzymasz się tych swoich ósemek zawsze i wszędzie. Idealnie wpasowuje się w niebieski kolor i serio, nie potrafię sobie wyobrazić Haćko w innej odsłonie. No po prostu nie ma takiej opcji xD Tak więc nick na wielki plus. (No i mam słabość do nazwiska, bo tak miękko się je wymawia)
Avatar oraz podpis: Nie wiem jak to robisz, ale z tego co pamiętam, to zawsze masz ślicznie dopasowane zestawy. I zawsze nad nimi rozpływam się jak lody w upale. Zwłaszcza nad aktualnym. Niby nic, niby zwykły art bez jakiejś obróbki, ale ma w sobie coś, że człowiek nie jest w stanie oderwać wzroku. Urok chyba tkwi w tej prostocie. Ale przez to wszystko mam cholerny dylemat. Bo z jednej strony dawno nie było u ciebie niczego nowego, ale z drugiej... masz tak dobry av, że z powodzeniem możesz go mieć już na zawsze QwQ
Postać i posty: UWIELBIAM Haćko. Miałam przyjemność poznania go na misji, gdzie byłam MG. To tak rozkoszny, upierdliwy, złośliwy mały głupek, że normalnie nie da się go nie uwielbiać. Jak on chciał, by Shinek żył dalej, awh. Ale tak teraz poważniej, to Hachiro jest bardzo fajnie skonstruowaną postacią. Bo widzę, czuję, że pod maską wioskowego głupka kryje się cień i jakiś tragizm tej postaci. A to daje naprawdę fajną mieszankę. Co do postów, lubię je. Lubię z tobą pisać. Już na Valku zauważyłam, że masz tendencje do rozweselania drugiej osoby, a po Hachiro, że jednak umiesz pisać poważniej. To się liczy <3

Even if I just imagine, darkness falls in time
These aligned streets are so deep
I forgot how I even got here in the first place

Nathair
Anioł Stróż
GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liam ♥ on Pią Cze 29, 2018 1:26 pm
Nick: Ja go szczerze nie lubię. Przypominają mi się cudowne czasy SL'ów, tak jakieś 5-6 lat wstecz, gdzie wszędzie było od cholery Nathanów, Nathów, Nathanów i wcale bym się nie zdziwił jakby jeszcze jakieś Nathairy były. Podobnie jak te wszystkie Joshe, Jonathany, Wiliamy i inne popularne w tych czasach imiona.
Ja wiem, że Nathair jest starą postacią i w zasadzie już się wszyscy do tego przyzwyczaili i podejrzewam, że dużo osób by się zdziwiło, jakby nagle przestał się ten nick pokazywać, no ale. Mnie się źle kojarzy.
Avatar: Zmieniasz te obrazki jak rękawiczki i dzięki bogu, że jeszcze są opisy wyglądu w kartach postaci, bo czasem można pomyśleć, że Nath ograbił M3 ze wszystkich peruk jakie mieli i dodatkowo posiada własną farbiarską fabrykę w Edenie.
Anyway, ten co teraz masz (różowowłosy wstydzioszku) jest taki... no wolałem poprzedni, bardziej rysunkowy i klimatyczny. W tym bym wywalił ten cień ze sweterka, jeśli się da, bo wraz z tłem o takim samym kolorze prezentuje się to dziwnie. I brakuje mi jakiegoś klimatycznego cytatu na dole. Jest tam tak dużo miejsca, że pasowałoby.
Podpis: Schludnie i... pusto. Boli, ze nie ma żadnego minimalistycznego symboliku chociaż, bo sam tekst jest taki... no do tekstu nic nie mam, ale sam tekst w podpisie jest taki smutny, w dodatku taki szary.
Postać: Ciężko mi powiedzieć jak ta postać mogła się zmieniać, bo podejrzewam, że na początku wyglądała zupełnie inaczej. Przeczytałem chyba ze dwa wątki (?) i to było takie... "no weź się tato". Trudno serio powiedzieć mi tutaj coś więcej, bo ani z nim nie pisałem, ani też niewiele czytałem. Ale albo mi się wydaje, a ze zbuntowanego nastolatka, zrobił się taki stateczny aniołek.
Posty: Och, dobrze mi się pisało. Ale zauważyłem ogólną tendencję do pisania tak jaki ma się nastrój i raz są to pełne dynamiki eseje, a mam wrażenie, że czasem te posty są na zasadzie "kurde, napisałbym coś lepszego, no ale nie mam nastroju".
Chciałbym powiedzieć coś na temat warsztatu, ale mój jest chujowy, więc nie będę innych oceniać lD

You know that you are not first.
But do you really care?

O krokodylach różańcowych l Głos

Liam ♥
Chart     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jekyll on Pią Cze 29, 2018 2:28 pm
Nick: Ot, imię jakich tysiące imion na świecie. Niczym szczególnym się nie wyróżnia. Pospolite, popularne. Krótkie i łatwe do zapamiętania. Nie wzbudza we mnie praktycznie żadnych uczuć. Niemal na każdym forum jest przynajmniej jeden Liam, a przynajmniej na tych, na których bywałem i bywam.
Avatar: 50 twarzy Liama. Każdy avatar, który przewijał się na tej postaci (chociaż ja pamiętam zaledwie trzy sztuki) przedstawia całkiem inny wizerunek - inny kształt twarzy i całkiem inną fryzurę, zatem skupię się przede wszystkim na tym obecnym.
Przyznam uczciwie, że miałem nieco inne wyobrażenie na temat tej postaci. Przede wszystkim myślałem, że jest blondynem, dlatego zdziwiła mnie ta zmiana. Nie mówię, że to zmian na gorsze, bo otóż nie. Avatarowi pod względem technicznym niczego nie brakuje. Jest minimalistyczny, prosty, bez żadnych dodatków w postaci napisów. Rzuciły mi się w oczy dwa niedociągnięcia, ale są ledwie widocznne. Avatar jest w moim guście. Nawet znalazł się na nim tatuaż. Po prostu mi się podoba.
Podpis: Przede wszystkim nie pasuje kolorystycznie do avatara. To pierwsze myśl, która mi towarzyszyły ilekroć go widzę, ale przynajmniej ma głęboki związek z postacią. Jest cytat, jest też krokodyl, a pod spodem dwa odnośniki. Proste i czytelne. Uwielbiam tę krótką notatkę na temat gada, w którego zmienia się Twoja postać.
Posty: Nie miałem zbyt intensywnej styczności z twoimi postami. Czytałem kilka na evencie DOGS i podobały mi się. Ładnie zarysowujesz w nich sytuacje i uczucia bohatera. Nic więcej nie mogę na ich temat powiedzieć. Może kiedyś uda mi się nadrobić ten brak.

Exitus acta probat.
UWAGA! Jekyll ma trudność z zapamiętywaniem imion, więc zwykle nadaje anglojęzyczne przydomki.

Jekyll
Bernardyn     Opętany
GODNOŚĆ :
Dr Jekyll

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 53 z 53 Previous  1 ... 28 ... 51, 52, 53

Powrót do góry

- Similar topics