Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Postacie


Strona 35 z 55 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 45 ... 55  Next

Go down

Pisanie 15.08.15 19:33  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: przez Ciebie nie mogę się skupić, gdy czytam o geograficznym Kaukazie :I
Avatar: nie przepadam za typowo animcową grafiką, ale podoba mi się obróbka. Nie rzuca się w oczy, a to dla mnie plus.
Podpis: umarłam i nie wstaję. 10/10. Aktualnie nikt na forum nie ma lepszego.
Postać: nie pisałam jeszcze (z jednej strony szkoda, z drugiej strony to chyba lepiej dla moich postaci...), ale czytałam parę Twoich fabuł i powiem tak: jestem urzeczona. Prowadzisz go konsekwentnie, a przy tym bardzo rozrywkowo, wystarczy spojrzeć na Twoją listę poszukiwań ludzi do wspólnych pSZypałów.
Muszę Ci kiedyś podrzucić Lukę do niezobowiązującego mordobicia.
Posty: długość mi się podoba, nie robisz niepotrzebnie długich elaboratów. Trochę problematyczna interpunkcja... Nawet trochę bardzo, ale nadrabiasz stylem i charakterem postaci.
Uwielbiam niektóre Twoje wstawki, są trafne - zwłaszcza ta o zmutowanym ryżu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 21:30  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Krótki, łatwo zapamiętać. Taki zwyczajny w sumie, niestety z niczym ciekawym mi się nie kojarzy.
Avatar: Fajny, zdecydowanie ma swój klimat. Pasuje do forum, do postaci, a to najważniejsze.
Podpis: Ciekawy cytat, lubię takie.
Postać: W fajny i ciekawy sposób wykreowana, chciałbym kiedyś spotkać ją na fabule. Nuż widelec może jakaś słodka negatywna relacja dla nich?  
Posty: Szczerze mówiąc nie czytałem posty od Luki, ale posty Ayako są super, więc myślę, że tutaj będzie podobna ocena.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.08.15 11:12  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Łatwy do zapamiętania, a co najważniejsze - do wymówienia. Kojarzy mi się z Tym amerykańskim sklepem... nie pamiętam nazwy. >D
Avatar: Nie podoba mi się. Po pierwsze; pan ma bardzo niekorzystną fryzurę i kreski wyglądające jak makijaż trochę mnie denerwują. Napis też jakiś 2k05, nic tak naprawdę mi do gustu nie przypadło.
Podpis: --
Postać: Czytałem trochę postów, karty postaci nie było dane mi obejrzeć, ale spojrzę na pewno. Z samych wypowiedzi, jest okej nawet.
Posty: Średniej długości, bez błędów i ogólnie, spokolokoeurospoko. :G
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.09.15 13:42  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Krótki i fajny. Przypadają mi do gustu krótkie nicki. Asi kojarzy mi się z pracą ze względu na programy o podobnych nazwach, ale pozytywnie
Avatar: Każdy ma swój gust. Lubię jak na avku widać że postać ma troche nierówno pod sufitem. Szaleństwo jak wypływa to sprawia, że przyjemniej mi się czyta i pisze posty z taką osobą.
Podpis: ---
Postać: Czytałem kartę, ale dopóki nie popiszemy razem to raczej nie mam zdania.
Posty: j/w
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.09.15 13:51  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
No nie mogę się oprzeć

Nick: Normalny, fajny, ujdzie. Bardzo fajny 2/10 ; D
Avatar: Avatar Ciro siedzącego na kiblu był mistrzowski aczkolwiek ten jest naprawdę si. Dobra robota przy obrabianiu
Podpis: --
Postać: Nienawidzę. Kocham. Umrzyj. Przepadnij.
Posty: Czasami bardzo przyjemnie się je czyta i aż ma się ochotę poczekać na kolejny post a czasami, jak piszesz na siłę bo Ci się nie chce to aż oczy bolą jak się czyta. Ale każdy ma swoje dobre i złe chwile!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.09.15 23:34  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick
Nie wiem co sądzić. Lubię gdy nickname ma jakieś znaczenie i zdradza co nieco na temat postaci, a tutaj jest ono dla mnie nie jasne ._. Nie mówię, że złe czy coś. Raczej...takie obojętne 5/10 : |

Avatar:
Ten napis... ;-;
Bosze.
BOSZE.
Czemu taka czcionka...
...i to wykadrowanie ,;-;,
Jeśli to wszystko z zamiarem powodowania krwotoku oczu u ludzi pedantycznych, lubujących się w symetrii bądź posiadających wyszukany zmysł artystycznych to jesteś mistrzem zua u-u

Postać
Nie wiem co sądzić. Raz podpatrzyłam z dwa posty w kanałach...Wydaj się być chorą psychicznie psychopatką chociaż not siur czy nie mylę postaci, lecz jeśli wszystko się zgadza to...trochę to straszne ;-;

Posty
Nie jestem wybredna. Dla mnie liczy się fabuła, a to co tworzysz jest jasne w odbiorze i na poziomie więc propsuję ._.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.09.15 23:17  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Kaukaz, Kaukaz, teoretycznie przywodzi na myśl nasze okolice, wschód Europy, ale ja się pytam. Pytam ja się. Czemu nie Ural? A tak swoją drogą to uwielbiam jego imię i nazwisko, dobrze mi się kojarzy, szczególnie nazwisko.
Avatar: Z tego co pamiętam z anime to taki trochę z niego dupek był. Cholernie dobry w tym co robił, ale poza tym dupek. No i Azjata, nie Polak. Ale ten jeden mankament mogę Ci wybaczyć, bo strasznie podoba mi się jego przeróbka i te tuszowe zacieki, które pewnie tylko ja widzę.
Podpis: Uwielbiam. Ten obrazek jest GENIALNY i pewnie każdy będzie tak mówił i będzie miał rację. Gdyby nie Ada to bym w tym momencie lizała monitor. Czy coś. Nie no, dobra, nie.
Postać: Na razie słyszałam o Kaukazie tylko z opowieści Ady. Przystojny, burkliwy, umila wieczory, przypomina wrednego kota. Aż nie mogę doczekać się balu, na którym poznają się z Taihen. Wtedy pewnie ocenię jeszcze raz, mogąc powiedzieć coś więcej. A, wspominałam, że uwielbiam jego nazwisko? No właśnie. Wyjdź za mnie.
Posty: Są różne. To znaczy nie tyle tracą na jakości, co różnią się od tych szpadlowych. Z jednej strony lisi komediant, z drugiej groźny wojskowy, który obija wszystkim mordy. Jaram się bardzo i od czasu do czasu zerkam na to co tam z Adą tworzycie w mieszkaniu. Chcę czytać więcej o demolowaniu barów i aresztowaniu łowców podejrzanych. Nawet załatwię błogosławieństwo dziadzia Cronuska.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.15 21:13  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Ładny, fajnie się wymawia (o ile dobrze to robię xD)
Avatar: miałaś lepsze, serio o wiele lepsze ;c
Podpis: podoba mi się, pasuje mi na prorokini.
Postać: nie poznałam zbytnio, a szkoda
Posty: z tego co kiedyś tam czytałam, były one ładne, składne i bardzo przyjemnie się je czytało.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.09.15 13:49  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Kojarzy mi się z kobietą. Histeria i te sprawy. No po prostu nie pasuje mi jakoś do takiego Samca przez duże S. Chyba że Twoja postać taka nie jest.
Avatar: Postać na avatarze pasuje do Virusa, tak mi się wydaje. Sam avatar, no cóż. Zbyt wiele to się na nim nie dzieje. Żadnej obróbki, żadnych napisów, także nie bardzo jest nawet co oceniać. Można powiedzieć jedynie, czy obrazek się podoba, czy też nie. A kiedyś chyba się jarałam takimi chłopcami. Teraz chyba mi przeszło, co jednak nie wnika na urodę avatara.
Podpis: Prosta informacja, tyle że zdrobnienia i ta emotikonka na końcu tylko dodają kobiecości postaci.
Postać: Może kiedyś dane będzie nam poznać się fabularnie, to będę miała okazję ocenić. Na podstawie samej karty robić tego nie będę. Z doświadczenia wiem, że to, co w karcie, niekoniecznie pokrywa się z tym, co w fabule.
Posty: Przeglądając posty widać, że twój styl jest prosty. Posty są lekkie, z nutą humoru i zaznaczającą się kobiecą naturą Hystericsa. Nie podobają mi się tylko zwroty typu "se". I czasem gubisz przecinki, co momentami dosyć znacząco wpływa na znaczenie. Taka drobna uwaga
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.09.15 13:59  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
zaklepuje!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.09.15 22:48  •  Oceń osobę powyżej - Page 35 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Asi... Krótkie toto. Łatwo zapamiętać. Mam neutralne nastawienie.
Avatar: Ta Bernkastel wygląda nie jak psychiczna, a jak zjarana D: Poza tym całkiem mi się podoba. Szczególnie kolorki, yup.
Podpis: To się na mnie patrzy... |:
Postać: Kot.
W sumie mogłabym już zakończyć opis, ale nie wypada. Ogółem koty mnie chyba za bardzo nie lubią, a ja, mimo iż lubię je głaskać, wolę unikać, więc do samej Asi też bym nie podchodziła bez kija. A tak poza tym? Wydaje się być taką postacią w stylu "prawie geniusz, ale leniwy jak jasna cholera". Urocze. Można takowe postacie polubić, zależy, jak zostały napisane. W przypadku Asi jestem ponownie neutralna.
Strasznie mi przypomina Bern. Ale to też dlatego, że nie do końca ją znam. I jedną, i drugą. Pewnie napiszę więcej, jeżeli kiedyś zdołamy się nawzajem złapać na fabule.
Posty: Ciężko mi coś napisać, bo jeszcze nigdy razem nie pisaliśmy, a samych postów na Asi masz strasznie mało. Ale wydają się być całkiem całkiem. Nie wiem, no, za wiele do napisania tutaj nie mam, wybacz. :v
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Postacie

Strona 35 z 55 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 45 ... 55  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach