Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Postacie


Strona 22 z 55 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 38 ... 55  Next

Go down

Pisanie 10.03.15 22:46  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Będę oceniał HIRO, żebyście sobie nie myśleli. Growa już kiedyś oceniałem, tak.

NICK: Właściwie to nie bez powodu zwykle proszę cię, żebyś pomógł mi znaleźć jakieś imię dla postaci, ale ty nigdy nie chcesz. (ノಠ ∩ಠ)ノ彡( o°o) No i co zrobisz? Nic nie zrobisz. Rzecz w tym, że zawsze mam wrażenie, że – już nie tyle co nicki, a imiona twoich postaci – są jakoś tak fajnie wkomponowane w całokształt, zwykle podoba mi się ich brzmienie i w ogóle nadal chcę, żebyś mi kiedyś kogoś ochrzcił. I nie, nie chcę żadnych Petuniów. Zmierzam do tego, że tym razem nie jest inaczej i nick też przypadł mi do gustu. Może też dla tego, że swojego czasu sam stosowałem dość długie loginy, tak.
AVATAR: Czasami wystarczy mi do szczęścia fakt, że av jest szary, estetyczny i nie ma źle dopasowanego napisu, więc nie ma tu się czego czepiać. Mimo, że jestem wielkim fanem twoich zestawów, Ev też odwaliła kawał dobrej roboty. No i art jest całkiem niezły. Poprzedni – a widziałem, że widnieje w podpisie – jakoś tak trochę mnie gryzł.
PODPIS: Teraz to ten link mi zaburza estetykę! *pedant graficzny* W każdym razie zawiera najpotrzebniejsze informacje, sygnatura jest dopasowana, czyli to, co Take lubi najbardziej, tak. Nie mam tu za bardzo siły się rozwodzić.
POSTAĆ: Wreszcie jakiś konkretny podpunkt. Nie miałem okazji poznać hiro osobiście. Miejmy nadzieję, że znajdzie się tu miejsce na jeszcze, bo mimo wszystko chciałbym przekonać się, jak to z nim się pisze na fabule. Tym bardziej, gdy wróciły ci na niego chęci. Ogółem większość mojej oceny pochodzi z twoich opowieści i z samego czytania karty, ale już to sprawia, że chciałbym mieć z nim jakikolwiek wątek. Koniecznie na Zero, bo z Ryanem by sobie nie pogadał.
H: *próbuje telepatii*
R: *omija go*
H: ...
Tak. Właśnie! Podoba mi się to, że jest niemową. Ogólnie w twoich postaciach zwykle podobało mi się to, że miały coś takiego swojego. Kiedy ty narzekasz, że brak im oryginalności i trzeba coś dowalić, one już są wyjątkowe same w sobie. Właściwie jestem niemal pewny, że gdybyś zrobił zwykłego szaraka, to i tak byłby zajebisty przez sposób, w jaki byś go prowadził. Anyway, Hiro jest uroczy. Podoba mi się to, że nie okazuje emocji, co doskonale pasuje do tego, że jest wymieszany z pandą (do tego mam sentyment przez Share'a [*]), bo... no. Jest takim „szarym człowieczkiem”, którego na dodatek możesz kształtować, bo jest młody, jeszcze wiele może się nauczyć i to właśnie jest fajne. W dodatku koncepcja z przyszłą mocą odczytywania wspomnień, owrrr. No i no. To na razie tyle jestem w stanie powiedzieć. Poczekam na fabułę, tak.
POSTY: Już oceniałem. Moje zdanie w tej kwestii się nie zmieniło i na pewno się nie zmieni. Kocham je, w całej mojej forumowej kadencji to ty jesteś mistrzem pisania i w ogóle jak kiedyś wydasz książkę lub więcej książek, to wywalę kasę nawet na rękopisy. Jak mi je sprezentujesz, to nie będę się opierał, hue hue.

Beep, beep. Bonus, bo jeszcze zamierzam ocenić GROWA jako POSTAĆ.
Nie mam co robić ze swoim życiem, więc piszę w tematach. Ale ogólnie, gdy oceniałem Growa nie miałem aż tak dobrego wglądu na niego. Pewnie teraz też wielu rzeczy o nim nie wiem, ale jednak podczas fabuły z Zero miałem też okazję spojrzeć na niego z innej perspektywy. Może też przez to, że pisząc Ryanem faktycznie odczuwam fakt, że jednak nie przejmuje się dogryzaniem i traktuje Jace'a pobłażliwie. Leslie ma jednak inny stosunek i prawdę mówiąc, w tej jednej fabule przeżyłem tyle zaskoczeń i zwrotów akcji, że... ło. NO KTO BY POMYŚLAŁ, ŻE TAK SZYBKO SIĘ WSZYSTKO WYDA. Ale nie żałuję. Podobało mi się to, że Growlithe potrafił go wyprowadzić z równowagi. Właściwie wystarczyło, że niektóre rzeczy przeczytałem, a już wiedziałem, że Zero zareaguje gwałtownie i tak bardzo pokrzyżowałeś mi wszystkie plany. Ale pomimo tego, że Syon potrafi dać popalić, jednocześnie jakoś ciągle mnie rozczula. BFNJDFSDFMKSD, płakał. Poza tym już wyżej niejednokrotnie wspomniano, że Grow jest taką żywą postacią. I to prawda. Potrafisz zaznaczyć każdy jego szczegół, pamiętasz o nim, jakoś nie odczułem, żebyś o czymś zapominał podczas fabuły, ponadto zawsze można doszukać się czegoś nowego. I jednak zaskakujesz, więc może powinienem się cieszyć, że nie chcesz mi spoilerować swoich zamiarów, ale czasem po prostu trudno się doczekać i takie tam. Po prostu ta postać to dla mnie taka Kinder Niespodzianka, ale z wieloma nieodkrytymi jeszcze zabawkami w środku. Well.


Ostatnio zmieniony przez Zero dnia 10.03.15 23:41, w całości zmieniany 3 razy
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.15 22:47  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
x NICK: zauważyłem dziwną zależność, o której ci już opowiadałem, ale się powtórzę, bo jestem Kapi Kapuś, yo. Dawno, dawno temu, dokładnie rok wstecz opowiedziałem ci o historii Growlithe'a, przy okazji wymieniając dwunastkę dzieciaków, z jakimi się przyjaźnił. WYOBRAŹ SOBIE, ŻE GROWLITHE'OWI JEST TERAZ DZIWNIE. Wcześniej miałeś Garretta, a to już w ogóle patologia, skoro najlepszy przyjaciel Jace'a z lat dzieciństwa miał na imię Garet, a ten twój był jednym z jego największych wrogów. A teraz? Teraz jeszcze Zero, który jest zupełną odwrotnością Zero, jaką znał Jonathan. To była nieśmiała dziewczynka, typowy przedstawiciel hikikomori, całkowicie niezdolna do życia w społeczeństwie, więc co tu w ogóle mówić o jakichkolwiek kontaktach międzyludzkich? Ale wiadomo, że nie jednemu psu Burek na imię. I chociaż bardziej podoba mi się imię postaci, to jednak nick też się fajnie prezentuje. Nie uważam, żeby Lassie był zerem, ale... >D
x ZESTAW: miałem lekki uraz, bo to ja ci wysłałem ten art i chciałem go sobie kiedyś dać na Growlithe'a, ale już mi przeszło. Tak av, jak i sygna mi się podobają. I ta twoje rewelacyjna, dopasowana obróbka, yh. .___.
x POSTAĆ&POSTY: goń się. Nigdy nie podejrzewałem, że ktokolwiek założy takie konto, a już na pewno, że będzie nim grać. Nie tworzę postaci, w których łatwo się zakochać, bo są zwykle mocno irytujące, dlatego jak rzuciłeś, że planujesz założyć Leslie'ego, początkowo podchodziłem do tego chyba bardzo sceptycznie. „Założy, popiszemy z dwa wątki i pod kosiarkę”. Poza tym, pisząc z tobą wątki Growlithe-Ryan miałem jakieś zapaści. Sam nie wiem. Niby chciałem, żeby ta relacja była jak nie pozytywna, to chociaż neutralna, a i tak wychodziło, że cały czas się kłócą. Wiesz jak mnie to wkurwiało? Nie umiałem się powstrzymać przed pyskowaniem w postach, więc tylko podsycałem ogień. Twoje posty jak zwykle były na wysokim (NAJWYŻSZYM) poziomie, ale nie umiałem się wpasować, tak, jak robiłem to Gilbertem, bo jednak Grow się mocno od niego różni. Ta relacja w moich oczach zmarniała, bo zaczęli zachowywać się, jakby próbowali na siłę powybijać się słowami i argumentami. Nie męczył mnie sam fakt, że na siebie szczekali, bo lubię rozgrywać takie akcje. Męczyło mnie to, że miałem wrażenie, jakby to nie oni się kłócili, a my.
Nie wróżyłem więc relacji Growlithe-Leslie świetlanej przyszłości, pełnej pstrokatego różu. Nawet sobie nie wyobrażasz, jaką odczułem ulgę, gdy zaczęliśmy pisać tymi kontami. Lassie jest jednak bardziej... hm... elastyczny? Już serio nie chodzi o to, że kocha Growlithe'a i jest wobec niego lepszy. Chodzi o sam fakt, że Growlithe... serio go lubi. Jednak jestem specyficznym Kowalskim-kun, który w poczynania bohatera się wczuwa na tyle, że nie umiem na siłę udawać, że Grow kogoś lubi tylko dlatego, że tak wcześniej się ustaliło z jakimś użytkownikiem. Między innymi dlatego nie biorę nigdy pozytywnych relacji, a już na pewno nie na start. Leslie ma to do siebie, że ma do niego dobre podejście. Pewnie tylko dlatego, że go kocha, ale jednak. Grow się powścieka, zwyzywa go i zbastuje, bo nie będzie podjudzany. Rzadko mam okazję opisywać spokój w postach – przy Lassie'em jest to możliwe i chwała niebiosom. Strasznie mi się podoba to, jak Vessare podchodzi do Growlithe'a. Jak za każdym razem potrafił odpowiedzieć „wszystko jest w porządku” i ani razu szczerze. To, że trzymał język za zębami od dawna, choć miał go pod samym nosem, pewnie podświadomie wiedząc, że Grow nie miałby nic przeciwko niemu – w końcu są przyjaciółmi. Co zabawne, serio nimi są, nawet jeśli moja postać niespecjalnie dużo mówi o tym, co tam mu się przydarzyło. Leslie jednak i tak wie więcej, niż niektórzy. Jasne, że nie wszystko, ale dopiero przeprowadziliśmy JEDEN wątek (nie liczę ratunku Growa), a ten już się przyznał do imienia, z którym nie identyfikował się od setek lat. O czymś to jednak świadczy. ~
W dodatku tak fajnie nim kierujesz. Te jego nieoczekiwane reakcje, gesty, do których się zmusza, choć w głębi serca ich chce. Nawet to, że musiał się zebrać w sobie, by go tylko objąć. Miło się to czyta. Tylko raz w życiu byłem postawiony w sytuacji, gdy cudza postać zakochana jest w mojej i nie jest to mdłe, nienaturalne i „na mus”. Co z tego, że Leslie to duży chłopiec? Wyrażanie uczuć wychodzi mu potwornie i niezdarnie. Już serio pomijam, że w gruncie rzeczy wcale się do miłości nie przyznał – Grow sam to sobie na siłę dopowiedział, wyciągając wszystko z kontekstu i podkolorowując tak, by stworzyło zgrany barwami obrazek. Nie planuję, by Growlithe był w jakimkolwiek związku, ani by pokochał kogokolwiek innego, jak zrezygnuje z Nathaniela, ale Zero byłby pierwszy, którego brałbym pod uwagę. Mam nadzieję, że będziesz go rozwijać i że przeprowadzimy jeszcze dziesiątki różnych wątków, w tym koniecznie ten z prysznicem, zadrapaniem Leslie'ego i alkoholem.

Kocham cię.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.15 22:48  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Jako, że oceniłam już kiedyś Growa, to teraz ocenię Hirokiego.

Nick: Bardzo mi się podoba. Uwielbiam dwuwyrazowe nicki. I choć jest długi, to zaskakująco łatwo wpada w pamięć. Przynajmniej dla mnie. I można z niego robić fajne komplikacje i skrócać wedle uznania. Shiro, Yate, Hiro, Shiro-Hiro. Swoją drogą nazwisko świetnie pasuje do postaci. Ale co najważniejsze - nie kłuje mnie w oko japońszczyzna. Pomimo tego, że na wielu pbfah większość ma nicki właśnie po japońsku, jest tego przesyt to akurat w tym przypadku nie przeszkadza mi. Jest melodyjne i takie... no. Nie wyobrażam go sobie z innym imieniem czy nazwiskiem.
Avatar & Podpis: U-W-I-E-L-B-I-A-M. Ta obróbka jest nieziemska. Zresztą, generalnie jestem fanką Twoich avatarów oraz innych cudów, które robisz z artami. Naprawdę świetnie komponujesz, dobierasz kolorystykę, kadrujesz czy też wybierasz textury. I choć czasami zdaje się być tego za wiele to i tak, wszystko wygląda jednolicie, cudownie się komponuje i aż chce się patrzeć. Cieszy oko. Ponadto ja nie wiem jak wy to robicie, ale jesteś kolejną osobą, która ma dar dobierania artów. Tak więc masz sto razy na tak i tym razem. I te plamy na palcach, które dorobiłeś, aww. Kiedyś naprawdę chcę jakiś av od Ciebie czy to na Jinxa czy Shiona, ale chcę!
Postać & posty: Przed twoimi postami padam na ryj i składam mantrę, by umieć pisać tak jak ty chociażby w paru procentach. Uwielbiam twoje posty. W sumie jesteś jedną z dwóch osób na forum, z którymi pisząc praktycznie zawsze wiem co chcę odpisać. Nie wiem czy reszta osób też tak ma, bądź podobnie, ale już czytając Twojego posta, w głowie układa mi się mój, to, co zrobi bądź ewentualnie powie moja postać. A to jest naprawdę rzadkością, tak więc chylę przed tobą czoła. Z twoimi postami nigdy się nie nudzę. No nie da się |: Nie wiem jakiej magii używasz, acz robisz to dobrze. Co do samej postaci Hirokiego to uwielbiam. ._. Nie zapomnę jak się bardzo ucieszyłam, kiedy zgodziłeś się na fabułę Jinxa i Hirokiego. Nawet nie wiesz, jak bardzo twoja postać pomaga mi w rozwijaniu mojej własnej. Chyba jeszcze nigdy w ciągu paru dni nie ustaliłam tylu wątków, tak szybko nie wymyśliłam historii jak i całej postaci i tak szybko stwierdziłam, że gra mi się dobrze postacią. Bo zazwyczaj potrzebowałam do tego sporo czasu, by doszlifować i poznać swoją własną postać. A tu co? Przychodzi taki Hiroki i.... jestem zdobyta |: Uwielbiam motyw, że jest niemową. No po prostu niesamowity pomysł! Te jego pandzie plamy mnie rozczulają... zresztą, jak cała postać. Ten motyw z jego zagubieniem w świecie wymordowanych, molestowanie, te PLAMY NA CIELE. Oww. Świetnie go prowadzisz. Hiroki wydaje się być niezwykle prawdziwy, namacalny. Nie jest sztuczny ani mdły. Jego reakcje nie są sztuczne ani też irytujące, są takie realne. Nie ma mowy, żebym oddała go Anemii > Podsumowując: Uwielbiam. I mam nadzieję, że będziesz go dalej rozwijać, bo jestem ciekawa jego ewolucji na fabułach <3



Ostatnio zmieniony przez Nathair dnia 15.03.15 1:55, w całości zmieniany 2 razy
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.15 19:54  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Nigdy nie widziałam innego Nathaira, huh. Brzmi całkiem przyjemnie i zawsze mi się kojarzy z Twoją postacią, więc jest dobrze. Lubię go nawet.
Avatar: Kolejna osoba z epickimi avkami, kurde D: Za wiele nie powiem, bo wystarczyłoby tyle, nie wiem tylko, czy jakoś mi pasuje do Nathaira. Nie wiem, no, mam takie przeczucie. Jest ładne, ale nieco... Za delikatne dla niego? Ja wiem, że nie jest badassem, ale jednak, no. xD
Podpis: Pamiętam, że ten art też był kiedyś Twoim avkiem, ha! Ogólnie rzecz biorąc, art ni nie grzeje, ni nie ziębi. Nie kuje w oczy i nie ubolewam, jak go widzę, a to jest najważniejsze.
Postać: O dżizys. Tak czytam, czytam... Kolejna postać, którą mogłabym spotkać w swoim życiu, nawet chyba sama czuję, że w pewien sposób mogę z nim bułeczkę przybić, czy coś. To taki uroczy, uparty, pyskaty dzieciaczek. Pewnie sporo osób dostałoby choroby nerwowej, jakby zaczął skakać i szpanować. Postać niewątpliwie wydaje się być ciekawa, a i twierdzę, że dobrze ją prowadzisz, skoro w tle doczytałam tyle pozytywnych opinii. Tyle musi wystarczyć, nie jestem specem w kwestiach rozpisywania się, czytałam tylko trochę Twoich wątków, więc za wiele nie mogę powiedzieć. |:
Posty: Nie pisałam, czasem coś czytałam, tyle wiem. Ale mamy relacje, więc może w końcu to się zmieni, tak. Marzenia zawsze mogą być ukryte gdzieś tam w szafie, czasem można je nawet spróbować wykopać.
Są długie, to trzeba przyznać, przynajmniej większość. Ale jest w nich coś epickiego, bo nawet rozmowy o pogodzie czytałam bez odrywania i ziewania, a o akcjach (np. tamto w lesie, co z Growem wialiście przed CATS bodajże) nie będę już nic mówić. Jak już zaczniesz czytać, to trudno się oderwać. Uczcie mnie ;_;


Ostatnio zmieniony przez Abigail dnia 13.03.15 17:47, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.15 19:56  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Hm, chociaż nigdy nie byłam entuzjastką imienia Abigail, to do tej postaci po prostu pasuje. A że nick to nick i lubię te pochodzące po prostu od imienia, to nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Jest jaki jest i nie znajduję w nim żadnej winy. I od czasu virusa imię Abi kojarzy mi się jednoznacznie z zielonym kolorem...
Avatar: Podoba mi się bardziej niż ten poprzedni, ale wciąż tak jakoś średnio. Może to dlatego, że nie do końca podobają mi się włosy Abiś, przez co dziwnie mi się na to patrzy. Za to podoba mi się styl arta i jego spokojna kolorystyka. Także ten, jest dobrze~
Podpis: Minimalistycznie, 10/10
Postać: Ano niezły element z tej Abigail. Anielica, która nawróciła się na nową wiarę. Jedyna z takich postaci na forum (chyba że jestem ślepa), a to zawsze spory plus. Ktoś w końcu musiał się podjąć niewdzięcznej roboty bycia tym niewiernym, a jeżeli dodatkowo znajdujesz w tym przyjemność i umiesz dobrze prowadzić postać (a umiesz) to pozostaje mi się z tego bardzo cieszyć. Dodatkowo wydaje się być raczej sympatyczną istotą, trochę zwariowaną, pewnie gdybym taką spotkała, to bym polubiła.
Posty: Pisałam z Tobą raz, na innej postaci, aczkolwiek styl masz dobry, przyjemny, dobrze się czyta i odpisuje. Masz ode mnie kciuka w górę, a żeby nie było, że za bardzo ludziom słodzę, to się już przymknę ^^
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.15 20:25  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Na początku dość mi się mylił z Lili, ale tylko na początku. Jest taki słodki i uroczy, jak dla mnie idealnie pasujący do postaci. I w sumie śmieszne, że nie wpadłam na Lilo i Stitcha (tak, czytałam wcześniejszą ocenę), ale to chyba dlatego, że jakoś z miejsca otworzyłam profil i było takie "aww, uroczo". Ale to odnoszę się do krótkiego.
Biorąc pod uwagę długie, prawdziwe imię - Liselotte. Uwielbiam. Jest takie dostojne i w ogóle rawr. Zawsze lubiłam wszelkie Liselotte, Charlotte, Liselle, Lisette i inne pochodne, z którymi się spotykałam.
Avatar: Cudownyyyy. D: Co prawda ja jako ja przy takim avatarze i tak widzę Lilo jako 145cm czystej słodyczy, ale jest po prostu aww. Zdecydowanie zasłużył na tytuł "Najładniejszej bohaterka w kategorii anioł", tak. Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami. I podoba mi się, że nie ma naciapanych napisów, tylko ten jeden w kółku, który w dodatku zamiast rujnować obrazek to idealnie go dopełnia. Jak kiedyś Rhy spotka Lilo to ją wyprzytula. :I
Podpis: No. Czekam. :I Na jakiś ładny.
Postać: Niby taka zwykła, typowa przedstawicielka anielskiej rasy, ale ma w sobie jakąś taką... naturalną, nieprzesadzoną słodycz. Czasami patrząc na urocze postaci robi się wręcz niedobrze, ale w przypadku Lilo tak nie mam. Po prostu jakoś tak pozytywnie do mnie przemawia, że naprawdę. No i podoba mi się, że nie jest pusta, czy głupia. A ponadto jest medykiem. Ho!
Chcę takiego anioła stróża ;w; Ewentualnie jakiegoś super przystojniaka, no. *obie wersje takie podobne*
Posty: Ogólnie czytałam póki co tylko kartę postaci, ale jak będę miała nieco więcej czasu to wyciągam się gdzieś. No i postalkuję ci nieco jakąś sesję. Tak powierzchownie patrząc to posty masz przeróżne (jak ja~) od krótkich, poprzez średnie, po długie. Podoba mi się, że twoja postać jest jedną z tych, które pozostają dobrymi i pomimo zniknięcia Boga, nadal czują się powołane do służby. Taka nadzieja dla grzeszników, houhou. Kiedyś cię ocenię jeszcze raz jak już będziemy po rozgrywce!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.15 20:53  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Po raz kolejny muszę przyznać, że nie nauczyłam się jeszcze tego wymawiać i zapisywać. Heh. Nie wiem, co mogę o nim powiedzieć. Z pewnością jest dość oryginalny. Przynajmniej nie spotkałam się jeszcze z takim.
Avatar: Art "sprzed dwóch avatarów" jakoś najbardziej kojarzył mi się z wyglądem tej postaci. Z taką chłopczycą, starszą siostrą, dzieckiem ulicy. Obecny? Hmm. Podoba mi się chyba najmniej ze wszystkich (były 3, tak?). Nie wiem, co mogę tu jeszcze dodać, bo nie lubię wygłaszać negatywnych komentarzy.
Podpis: Przedtem pasował do avatara i całkiem ładnie się to prezentowało. Teraz wydaje mi się przez to trochę samotny. Sam w sobie jest jednak ładny.
Postać: Troszeczkę kojarzy mi się z Haruki'm, bo ma młodsze rodzeństwo i pracuje w S.SPEC. Na tym podobieństwa się jednak kończą. Charakterek ma chyba dość ciekawy. Właściwie, czytałam tylko jedną jej fabułę, na której nie wydała mi się taką "wredna, sarkastyczną mendą", ale może to tylko kwestia chwili na którą trafiłam. Z chęcią przeczytam też kilka innych fabuł, by lepiej ją poznać.
Posty: Język i styl nie ranią oczu, błędów też żadnych nie zapamiętałam, całkiem przyjemnie się czyta. Przyznam, że bardziej przyglądałam się twoim postom pisanym jako Nemesis. Podobają mi się. Przyjemnie mi się z tobą pisze. W postach dużo się dzieje, nie ma przesadnego lania wody, są przejrzyste.
Nie wiem, co jeszcze dorzucić, więc na razie skończę. Pewnie jeszcze się kiedyś rozpiszę, jak dorwę tutaj Nemesis. ; )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.15 21:36  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nie pamiętam czy oceniałam D: Ale teraz mam lepszy wgląd na postać.

Nick: Prosty. Łatwy do zapamiętania, acz dość pospolity. Widziałam wiele osób z takim nickiem, jednakże przez Virusa to kojarzy mi się tylko z Tobą. Swoja drogą lubię angielską odmianę imienia naszej polskiej Natalii, więc w sumie na plus.
Avatar: Ładny. Art jest w porządku i znam go, w sumie jak miałam jeszcze Alicję na Ev, to swego czasu zastanawiałam się nad nim na nią, hue~ Co do obróbki to jest okej. Ale widziałam, że sporo sobie zażyczyłaś w nim zmian, więc było przy nim sporo do roboty (zmiana koloru włosów tak bardzo czasochłonne) tak więc w ostatecznym podsumowaniu na plus.
Podpis: Tylko napis. Osobiście razi mnie nieco jego jasność i osobiście przyciemniłabym go plus dała na środek. Ot, taka estetyka dla mnie.
Postać: Dobra, nie pisałam nigdy z Natalie, więc ogólnie ciężko mi o niej powiedzieć coś sensownego. Ale ogarnęłam kartę oraz par postów, choć nieco pobieżnie. I bez obrazy, ale chyba podobała mi się bardziej wersja zwykłej Natalie. Jako człowiek i haker. Miałaś naprawdę sporo możliwości na tym stanowisku, szkoda, że wybrałaś drogę eksperymentowania na niej, jednakże nie mówię, że jest to źle! Znalazłaś sposób na rozwój swojej postaci i to się liczy. Pod tym względem masz wielkiego plusa! Po prostu Natalie jako haker urzekała mnie ._. Ale nie jest źle, choć czasami nieco nią dramujesz. Ale nie robisz tego w nadmiarze, więc łap okejkę.
Posty: Przeleciałam wzrokiem, niektóre przeczytałam. Jedne są średniej długości inne krótkiej. Chyba nawet trafiły Ci się dłuższe. Generalnie bez znaczących błędów, choć czasami jakiś ort bezczelnie się wkrada, ale ogólnie okej.


Ostatnio zmieniony przez Nathair dnia 14.03.15 2:33, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.15 21:48  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Dżynks. Dżinks. Nie wiem, jak się czyta, ale ja wolę to drugie. XDW każdym razie skojarzyło mi się z postacią z lol'a czy.... też nie wiem jak się pisze ten skrót. Dobra. I... to jest tak, jak z tą sukienką białą i złotą czy czarną i niebieską. Na początku nie pasował mi do postaci, a potem nagle patrzę, a tu pasuje. Poczytałam posty i... no. Więc mi się podoba!
Avatar: Widać, że Chisana wdała się w ojca. To po nim jest takim super badassem i wszyscy przed nią drżą ze strachu. No, a w każdym razie... Mru! Niezły badass. Taki badass, że nie jakaś taka zła dupa w necie, a nie w życiu, ale taki badassowy badass. Lubię go! <3 A, miałam oceniać avek. xD No to w każdym razie podoba mi się. Jest taki... estetyczny!
Podpis: Więc tak. Nie lubię takich wysokich podpisów, ale... no. Czasami są fajne gify i za dywan nie można ich jakoś wygarnąć czy coś. Ale gif jest naprawdę świetnie wybrany, podoba mi się <3
Postać: Huehueheuehu. Hueheuheue. |D Pan i władca jedynego takiego super burdelu w Desperacji! Nie zerkając do karty, to wydaje mi się, że on jednak gdzieś tak jakoś jest trochę inny, niż nam się wydaje.
Zerknę do karty!
Och, no nic. I tak jestem pewna, że za takim badassem bez uczuć skrywa się cos więcej! Ale ogólnie bardzo mi się podoba, jak go wykreowałaś. Widać, że się starałaś i wyszedł naprawdę tak... żywotnie, o!
Posty: Uwielbiam Twoje posty i chyba tyle w temacie, nie? D: Nie wiem, co jeszcze napisać!


Ostatnio zmieniony przez Alicja dnia 11.03.15 22:45, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.03.15 21:56  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
x NICK: leci plusik. >:c
x ZESTAW: dżiz, tu powinienem wstawić jakiś durny tekst z cyklu „rwałbym jak Reksio szynkę”, ale jestem poważnym dżentelmenem i się powstrzymam przed takim ośmieszającym mnie stwierdzeniem. Ale rwałbym. Obróbka 10/10.
x POSTAĆ&POSTY: nie znam postaci, nie pisaliśmy... Co zabawne, nie pisaliśmy nawet wątku Gavran-Growlithe albo Giggle-Growlithe... a znamy się już od tylu miesięcy... tak... |:< Trzeba to nadrobić. Jak nie trzeba, jak trzeba. Mam tylko wrażenie, że przy Alicji twoje posty są... hm. Bardziej staranne, poważne? Nie do końca wiem, jak to określić, ale coś w tym stylu. To komplement, żeby nie było. Chowajcie noże. W ogóle jak czytałem tę kartę postaci, to nie byłem pewny, czy to twoje konto. Serio jakoś inaczej ją wykreowałaś. Rezerwuję sobie fabułę. Jakąkolwiek, w Edenie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.03.15 8:40  •  Oceń osobę powyżej - Page 22 Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Grow, o Grow... Jeez, nadal mam ten wierszyk w głowie i nie potrafię się go pozbyć. Lubię ten nick i w sumie jestem chyba jedną z nielicznych osób, którym nie kojarzy się z pokemonem. Najpierw poznałam Virusowego Growa, a dopiero dzisiaj wyguglałam o co z tymi pokemonami chodzi... i wolę Ciebie ._.
Avatar: Czarno-biały. Serduszkuję mnóstwo bardzo wiele. I tak jak sobie rozmyślam nad tym napisem to się zastanawiam, czy to nie jakaś aluzja do oceny Lil w Twoim wykonaniu... ale o tym niżej~
Podpis: Hm, podoba mi się w sumie. Nic dodać, nic ująć. Chociaż w sumie to lubiłam zamieszczone tam znaki szczególne, bo gdy wszyscy mają wszystko powpisywane w polach profilu, to strasznie dużo scrollowania się z tego robi.
Postać, posty i inne duperele: Pisałam już, ze uwielbiam Growa? Pisałam. A że zdania od tej pory nie zmieniła i nie zamierzam, to wprost nie mogę się doczekać ujrzenia mięknących nóżek Wilczura. W ogóle, w głowie mi chyba siedzisz, bo moim pierwszym pomysłem na wspólny wątek fabularny były właśnie ciemności...


Ostatnio zmieniony przez Lilo dnia 12.03.15 16:25, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Postacie

Strona 22 z 55 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 38 ... 55  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach