:: Internet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2   

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Rayissa on Nie Lis 27, 2016 6:44 am
Arcanine napisał:Ja tu zarzucę linkiem, którym wczoraj na CB zarzuciła Spad. A szczególnie tym:
http://miudy.blogspot.co.uk/2015/06/wujek-survival.html
Bo to mnie zniszczyło.
Co ja właśnie przeczytałam...?

#84718a

Rayissa
-----------
Opętana

Liczba postów : 552

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Arcanine on Nie Lis 27, 2016 9:21 am
Rayissa napisał:
Arcanine napisał:Ja tu zarzucę linkiem, którym wczoraj na CB zarzuciła Spad. A szczególnie tym:
http://miudy.blogspot.co.uk/2015/06/wujek-survival.html
Bo to mnie zniszczyło.
Co ja właśnie przeczytałam...?

¯ \ _ (ツ) _ / ¯

CZY WIDZISZ TE GRUZY NA SZCZYCIE? TAM WRÓG TWÓJ SIĘ UKRYŁ JAK SZCZUR. MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE ZA KARK WZIĄĆ I STRĄCIĆ GO Z CHMUR. I POSZLI SZALENI ZAŻARCI, I POSZLI ZABIJAĆ I MŚCIĆ, I POSZLI JAK ZAWSZE UPARCI.         JAK ZAWSZE ZA HONOR SIĘ BIĆ.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 22191

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Gość on Nie Lis 27, 2016 10:45 am
...umiałem. ;-; co to jest?

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Banshee on Nie Lis 27, 2016 11:45 am
Jasne, że Wattpad ma polską odsłonę, w innym wypadku też bym nie czytał xD

Lament Banshee: #cc0000
Jeśli w trakcie fabuły zobaczysz odpis, w którym znajdzie się oznaczenie [...], to znaczy, że Twoja postać została właśnie zaatakowana przez Soniczny krzyk Banshee. Efektem tego są bóle głowy, omdlenia a nawet krwotoki wewnętrzne.  Może się również zdarzyć, że białowłosy rozpyli wokół siebie substancję, która spowoduje otępienie postaci i strach. Nie działa to na androidy i osoby z blokadą umysłu.

Banshee
-----------
Opętany

Liczba postów : 306
GODNOŚĆ : Sidhe de Danann

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Izanami on Sob Wrz 23, 2017 11:07 am
http://czerwonypiach.pl

Well. To eksperyment, który pisarka przeprowadza na tubylcach tego bloga, że tak to ujmę.
W oparciu o pierwszy rozdział/prolog, ludzie musieli zarzucać propozycje rozwinięcia wątku bądź dodania nowego. A jak to wyszło? Powiem, że wyszło bardzo sensownie. Autorka wie, co z czym łączyć, żeby miało to ręce i nogi.

Styl w sumie też ma całkiem niezły. Gładko mi się to czyta. Jakoś sama nie siedzę w blogach. Z takich to tylko ten znam.

Historia kręci się we wnętrzu murów osady ulokowanej na pustyni. Ten, kto wyrusza poza nie, może spodziewać się zastania burzy piaskowej przywołującej żądne krwi kreatury. To tak w telegraficznym skrócie. Zabawny jest wątek pary złodziei oraz króla, który zaginął, i podwładni są zmuszeni do znalezienia kogoś, kto go zastąpi na czas świąt "miasta".

Izanami
-----------
Inkwizytor     Opętany

Liczba postów : 215
GODNOŚĆ : Izumi Tosatsu『イズミとさつ』

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2   

   

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry