:: Internet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next   

Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Arcanine on Pon Gru 30, 2013 3:24 am
Właściwie temat diabelnie podobny do tego o creepypastach. Już myślałem o tym, by... je ze sobą scalić. Ostatecznie jednak, po burzliwych dyskusjach z samym sobą, uznałem, że... a co mi tam. Najwyżej mnie pożrecie, a ja wam oddam z pomnożoną siłą. Nie odchodząc od głównego wątku: znacie jakieś dobre, solidne strony, które warto czytać? Wzruszające, romansowe badziewia lub mrożące krew w żyłach kryminały? Może sami jesteście autorami (nie)znanych blogów? Podzielcie się linkami, skomentujcie dane opowiadanie - niech rozstrzygnie się dyskusja, jakich mało.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dobra. Nie znam właśnie zbyt wielu, co mnie cholernie boli. Czytam chętnie, ale jestem wybredny i kręcę nosem za każdym razem, gdy coś nie porwie mnie po pierwszych dwudziestu linijkach. Niestety. Znalazłem jednak póki co dwa blogi, które mnie powalają na kolana.

* http://empiryczniefantastycznie.blogspot.com/ - autorem jest... kolega. Nie będę kłamać, że jak patrzę na szatę graficzną, to mi się cofa, ale za to treść jest genialna.
* http://www.by-silencio.blogspot.com/
;3

Throw me to the wolves
and I'll return leading the pack

-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 17752
GODNOŚĆ : Grow, na Desperacji.

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Gość on Sob Paź 18, 2014 10:04 am
Mogę polecić mojego bloga. Nie są to może stricte opowiadania, bo głównie piszę tam o moich przeżyciach z szermierki, ale czasem brzmią dosyć... nieprawdopodobnie.
Taniec z mieczem

Polecam także to miejsce, bo sarkazm lejący się z tych kilku linijek tygodniowo jest niesamowity.
Henio trolejbus

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Fucker on Sob Paź 18, 2014 10:47 am
Tai napisał:Polecam także to miejsce, bo sarkazm lejący się z tych kilku linijek tygodniowo jest niesamowity.
Henio trolejbus
Zacząłem czytać i czytam dalej. Faktycznie niezłe. ~

Praca fizyczna
Wymaganie:
Orzeczenie o niepełnosprawności.

xD

You see this face? This is my face of
NOT GIVING A SHIT.

-----------
Rottweiler     Opętany

Liczba postów : 4754

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Arcanine on Sro Lut 11, 2015 11:21 pm
Serio nikt inny nie zna jakichś stron? Albo pojedynczych opowiadań? Bo szukam i szukam... i się nie doszukałem. |<

Throw me to the wolves

-----------
Wilczur     Poziom E

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Samael on Czw Lut 12, 2015 4:45 pm
http://straszne-historie.pl/
Czytałam kiedyś. Dodawali wtedy sporo ciekawych opowiadań, ale trzeba było je odławiać od tych gorszych. Jak jest teraz? Nie wiem.

UWAGA:
Z racji, że moja postać nie jest znana (a jeśli już to po świecie krążą o niej sprzeczne informacje) proszę o kontakt ze mną zanim Twoja postać spróbuje użyć wiedzy o Natalie zdobytej poza fabularnie.
Piszę to, bo były już przypadki wpadek fabularnych.

#660066 Mowa po japońsku.
#660066 Mowa po angielsku.
#444444 Myśli Natalie.
#777777 Myśli Mortis.
#999999 Komunikaty z soczewek.
Potrzebujesz czegoś? Zapomniałam o czymś? Wal śmiało na PW albo GG.

-----------
Wtyka     Anioł

Liczba postów : 2603
GODNOŚĆ : Natalie Violette Dark / Samael

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Gość on Czw Lut 12, 2015 10:07 pm
Mogę polecić parę ciekawych blogów, ale to nie będą opowiadania.
http://polaherbaciane.blogspot.com/ - posty o reklamach i recenzje złych książek są najlepsze, chociaż cytaty z jej synów też są cudowne
http://krzykmurow.blogspot.com/ - wizualnie
http://blog-dragonelli.blogspot.com/ - zwłaszcza starsze posty
https://sporothrix.wordpress.com/ - czysto medycznie, z okazjonalnym tępieniem mitów
No i mam jeszcze całą stertę społeczno-politycznych, ale nie wiem, czy ktoś będzie chciał.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Arcanine on Wto Kwi 05, 2016 9:26 pm

Throw me to the wolves

-----------
Wilczur     Poziom E

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Yuu on Wto Kwi 05, 2016 9:41 pm
Zacznij sam pisać, Grow C:

Those who stand at the top determine what's wrong and what's right!
This very place is neutral ground! Justice will prevail, you say?
But of course it will! Whoever wins this war becomes justice!

-----------
Przywódczyni

Liczba postów : 4035

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Arcanine on Wto Kwi 05, 2016 9:44 pm
... : |
Czy ja cię ośmieszam publicznie, że mi się odpłacasz z nawiązką? : |

Throw me to the wolves

-----------
Wilczur     Poziom E

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Yuu on Sro Kwi 06, 2016 7:58 pm
... ale dlaczego sądzisz, że cię ośmieszam |D Proponuje jedynie, że mógłbyś coś pisać, ale przecież nie musisz się zgadzać z moją opinią odnoście twojego pisania >D

Those who stand at the top determine what's wrong and what's right!
This very place is neutral ground! Justice will prevail, you say?
But of course it will! Whoever wins this war becomes justice!

-----------
Przywódczyni

Liczba postów : 4035

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Zero on Sro Kwi 06, 2016 8:02 pm
Popieram. Chcę opowiadania Koiry.

WAŻNE: Jako że nie ma co zaznaczać tego w każdym poście – jeżeli Zero jest poirytowany lub odczuwa jakąkolwiek negatywną emocję, osoby w jego pobliżu zaczynają być skrajnie przybite, wściekłe albo wystraszone. Dzieje się tak, ponieważ nie do końca panuje nad manipulacją emocjami. Nie dotyczy osób z blokadą umysłu.

-----------
Anioł Stróż

Liczba postów : 4218

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Arcanine on Nie Lip 24, 2016 10:38 am
Ja tu zarzucę linkiem, którym wczoraj na CB zarzuciła Spad. A szczególnie tym:
http://miudy.blogspot.co.uk/2015/06/wujek-survival.html
Bo to mnie zniszczyło.

Throw me to the wolves

-----------
Wilczur     Poziom E

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Arcanine on Nie Lis 27, 2016 12:44 am
Zna ktoś jakieś dobre opowiadania, najlepiej z morałem albo o tematyce horroru, post-apo, czystej fantastyki z genialnie rozrysowanym światem i nowymi perspektywami?

Throw me to the wolves

-----------
Wilczur     Poziom E

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Banshee on Nie Lis 27, 2016 12:55 am
Poszukaj na Wattpadzie.

Lament Banshee: #cc0000
Jeśli w trakcie fabuły zobaczysz odpis, w którym znajdzie się oznaczenie [...], to znaczy, że Twoja postać została właśnie zaatakowana przez Soniczny krzyk Banshee. Efektem tego są bóle głowy, omdlenia a nawet krwotoki wewnętrzne.  Może się również zdarzyć, że białowłosy rozpyli wokół siebie substancję, która spowoduje otępienie postaci i strach. Nie działa to na androidy i osoby z blokadą umysłu.

-----------
Uzdrowiciel     Opętany

Liczba postów : 242
GODNOŚĆ : Sidhe de Danann

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Arcanine on Nie Lis 27, 2016 1:06 am
W tym rzecz. Jakbym sam coś znalazł, to bym do was nie pisał. I jednak angielski nie jest moją mocną stroną, chyba, że Wattpad ma polską odsłonę.

Throw me to the wolves

-----------
Wilczur     Poziom E

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Blogi/strony/itepe z opowiadaniami    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down