Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mam nadzieję, że chociaż ktoś zaczął to sobie pod nosem nucić. |:
Cześć!
Święta się zbliżają, Mikołaj już tankuje sanie, więc czas zacząć omawianie najnowszego numeru gazetki! Czy macie jakieś pomysły na wydanie świąteczno-ziomowo-noworoczne?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nie |: Ale coś wymyślę. Pewnie zrobię coś z ciekawostek jak rok temu.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Ja mam, pomysłem zdążyłem podzielić się z Growem. Otóż, mam zamiar zrobić coś w rodzaju przedstawienia. Ogarniacie mniej więcej jak wyglądają jasełka szkolne? No, to postanowię to opisać w dość zabawny sposób, wkręcając w to wiele postaci z Virusa. Mam nadzieje, że mi wyjdzie. Będę jeszcze nad czymś myśleć, ale jak na razie to tyle.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Też coś ode mnie będzie. I jak zawsze - mogę być pomocnikiem. Teraz, jak idą święta, to to nawet ma lepszy wydźwięk. Chociaż te rajtuzy...
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Rumcajs, brzmi super! Będziesz to przedstawiał w formie opowiadania czy bardziej coś na wzór dramatu? Że będzie to wyglądało jak scenariusz? No i zawsze mogę w czymś tam dopomóc, wiadomka.
... a jak mowa o pomocnikach, to elfie-Gilbu, może wznowimy śmieszne cytaty z fabuł? Co ty na to?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jasełka w wersji Virusa. Będzie się działo, nie ma co. |:
Ja pewnie naciągnę znowu Ruma na jakieś świąteczne wydanie plotek i losowo wyłapanych istotek, a tak poza tym to nie wiem. Zobaczymy, ile towaru będzie od reszty. W razie czego mogę też bawić się w pomocnika, tak.
Ewentualnie mogę wymyślić jakieś malutkie, świąteczne komiksy dla was. Lub pojedyncze kadry. Czy same postacie nawet. Wiem, że wy to uwielbiacie. c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nove, jakieś króciutkie kadry czy komiksy z postaciami brzmią super! *^*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Wznowię cytaty.

Nov, błagam, nawet na kolanach, zrób komiksy/kadry. |DD
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Tak, Nov, ploty obowiązkowo. Poza tym, rób też świąteczny komiks, skoro możesz. Na pewno ludzi to ucieszy, tak.
Alien, w sumie to nie wiem. Wydaje mi się, że zabawniej będzie w wersji scenariusza, aczkolwiek zobaczę jak mi wyjdzie. Jak zacznę to pisać, to Ci powiem, o. I jasne, w razie czego będę pytać o coś.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Przyjęłam do wiadomości. Ja wam coś wymyślę. >D
Z pewnością w choć jednym kadrze będzie mieć dziwne brody, rogi i inne stroje. Czego chcieć więcej.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Poza Drogą Shi mogłabym napisać jakąś opowieść wigilijną, ostatnio bardzo mnie korci żeby coś napisać. I w sumie nadal mam nagraną tę nieszczęsną Virusową kolędę z zeszłego roku.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach