Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 22 z 53 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 37 ... 53  Next

Go down

Pisanie 12.12.14 20:12  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Jak najbardziej za Ev.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.12.14 20:12  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Za. I żądam dodania Growa do pochwał. Męczył się nad ogłoszeniami, ostatnio zasuwa z całym porządkowaniem tematów, zagania innych, zgarnia misje na swoją głowę, bo niektórzy zbijają bąki na swoich stanowiskach. Wszędzie go pełno, a tu dalej klapki na oczach. Nie ma to tamto.


Ostatnio zmieniony przez Fucker dnia 13.12.14 0:53, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.12.14 20:13  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Jak dla mnie powody powyżej są bezdyskusyjne.
I tak samo bezdyskusyjne 3x za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.12.14 20:16  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Nie trzeba nic dodawać. Jak najbardziej za (cała trójka)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.12.14 20:17  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Fucker napisał:Za. I żądam dodania Growa do pochwał. Męczył się nad ogłoszeniami, ostatnio zasuwa z całym porządkowaniem tematów, zagania innych, zgarnia misie na swoją głowę, bo niektórzy zbijają bąki na swoich stanowiskach. Wszędzie go pełno, a tu dalej klapki na oczach. Nie ma to tamto.
Aż mi wstyd, że nie pomyślałam. Oczywiście za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.12.14 20:21  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Oczywiście, że Grow też : )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.12.14 0:00  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Jak najbardziej jestem za daniem pochwały Growowi jak i Blightowi. Zapierdalają nad forum jak mają wolny czas. Ludzie - orkiestry.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.12.14 0:25  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Za-za-za wszystkimi! Ewidentnie nie ma co owijać w bawełnę. Zasługują jak nic!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.12.14 0:51  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Fucker napisał:(...) zagania innych, zgarnia misie na swoją głowę, (...)

Zgłoszenia - Page 22 EAAjvql

Nie no. Dzięki. xD
Sporo osób się wypowiedziało, więc wklejam pochwały.

Ahahahah, tak. Nic nie poradzę, że to było pisane na szybko. xD Ale teraz już wiemy, co robisz po nocach!
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.12.14 15:48  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
Czasami jest tak, że jakaś osoba to tutaj coś doda od siebie, to tam coś doda od siebie, to jest aktywna na fabułach, albo robi takie plot twisty, że kapelusz spada z głowy. Ale nie jest to zauważane, bo nie robi jednej wielkiej rzeczy, a kilka, małych rzeczy. Postanowiłam zaproponować osoby, które moim zdaniem zasługują na pochwały za CAŁOKSZTAŁT zaangażowania w Virusa, a nie poszczególne rzeczy. I kij, że niektórzy niedawno otrzymali pochwały. A co. To ta magia świąt, bla bla. Raz do roku mogę >:c No to lecimy po kolei.

Nick: Growlithe i Take.
Powód: Grow jest fundamentem Virusa i bez niego nie byłoby forum. Zapierdala jak ruski samochodzik pomimo zmęczenia czy też innych obowiązków, albo braku dostępu do internetu. Zawsze pomaga i można na niego liczyć w kwestiach Virusowych. Za aktywność na fabułach, za zachęcanie innych do aktywności, za event Halloweenowy, za bycie MG pomimo obowiązków, za przyjemną atmosferę na cb, za cały czas udoskonalanie Virusa To samo Take. Za aktywność i że jak coś się spieprzy, to zawsze poprawi i naprawi. Za przeprowadzony ostatnio event świąteczny, za to, że zawsze pomoże jak potrzeba, za pomoc w wielu Virusowych kwestiach oraz za pomysły.
Inne: To co, że dostali niedawno pochwały. Należy im się za całokształt i to, co dają do siebie na Virusa.

Nick: Blight, Luka, Taihen Shi.
Powód: Za te wszystkie pomysły, które pojawiły się na forum. Za komentowanie każdej innej i dołożeniu swojej małej cegiełki. Za propozycje, wypowiadanie sie i aktywność. Na forum jak i na fabułach. Za robienie MG i sprawianiu, że Virus cały czas się rozwija a nie stoi w miejscu. To takie trzy, małe samochodziki, które zasuwają ile się da i szukają okazji, żeby coś dodać od siebie.
Inne: To samo. Niby dostali ostatnio, aczkolwiek proponuję ich za całokształt.

Nick: Ailen i Mio
Powód: Gazetka i radio. Jak pojawia się wyznaczony termin, to nie ma siły, żeby go przesunąć. I jedna i druga goni oraz gryzie, byleby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Gazetka i radio to zajebiste pomysły, uatrakcyjniające forum, które nie zostały pożarte przez nicość i dalej świetnie funkcjonują dzięki właśnie dziewczynom. Oby tak dalej.

Nick: Gavran i Len
Powód: Za aktywność zarówno fabularną jak i w propozycjach. Cokolwiek się pojawi - zaraz lecą i się wypowiadają. Zachęcają też innych na cb do wypowiadania się, pomagają jeżeli pojawi się jakieś pytanie (czego byłam świadkiem niejednokrotnie), a Gavie dodatkowo za mini event halloweenowy oraz przekochaną atmosferę na cb.


No >:c
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.12.14 16:10  •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
I jak się tu nie zgodzić, jak zwykle jestem za, o!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Zgłoszenia - Page 22 Empty Re: Zgłoszenia
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 22 z 53 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 37 ... 53  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach