Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 13 z 53 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 33 ... 53  Next

Go down

Pisanie 26.08.14 3:17  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
Even napisał:Osobiście nie szastałabym tak pochwałami za samo udzielanie się na fabule. Bo to poniekąd "obowiązek" użytkownika. W końcu przychodzi na forum pbf. Taki jest cel forum. Zabawa na fabule. A jak ktoś tego nie robi, wpada na forum pooglądać i to wszystko - jego problem, jego strata.
Dostaniemy zjebkę oboje, bo się pod tym podpisuję. Oczywiście jestem za wszystkimi wspomnianymi pochwałami, bo są jak najbardziej zasłużone, ale to tak na przyszłość.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.14 12:19  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
Ev, Yuno: raczej chodziło mi o coś innego, a sam fakt pisania na fabule (i to, jak piszą na fabule) było dodatkiem. Co innego konkretne angażowanie się w dane wydarzenie i rozwijanie wątku, co innego trzaskanie dwulinijkowcami, w których co prawda coś się dzieje, ale koniec końców to nie to samo, co "przysiąść i napisać coś solidnego".
Ale w sumie chwilę się nad waszymi słowami zastanowiłem i nawet uważam, że owszem, pisanie na fabule mogłoby być nagradzane samo w sobie. Ha. Nawet powinno. Niby racja, że forum zostało założone po to, aby na nim pisać, ale z doświadczenia wiemy, że nie wszyscy to praktykują. A dwa, że różni się rozwijanie fabuły, a gadka-szmatka o wczorajszym pikniku w parku. Ludzie mogą przeprowadzać akcje, w których werbują nowych do swoich organizacji, w których rzucają się na dyktatorów lub proroków, aby ich zabić, mieszają się w ewidentnie nie swoje sprawy, ale mogą też śmiało piętnasty raz z rzędu zacząć post od: "Hej, jestem Reksio, chcesz pomiziać moje kości? *brewka pedofila*" Oboje piszą na fabule, ale tylko jedna strona na nią działa. A chyba jednak chodzi o to, żeby forum rozwijało się również pod względem fabularnym, wątkowym? By można było wejść i zostać przygniecionym kolejnymi nowinkami i plotkami o tym, że X podpalił bar, Y rzucił się na Z'a, bo ten mu wisiał piętnaście groszy, w Północnej Części ktoś spieprzył cały festyn, bo ukradł wszystkie skrzynie z fajerwerkami. Aktualnie, jak widzicie, nie dzieje się praktycznie nic, prócz akcji DOGS, tego, co prowadzą Hasira i Taihen, ale również Mengele i Hasira, z tego co widziałem pobieżnie, prowadzą wątek w stylu: "wielki wężu, zapisz się do nas, mamy ciastka" (co z kolei miałoby rozwinąć S.SPEC, wzbogacając go o nowego członka).
Mówcie co chcecie, ale prowadzenie... a jeszcze lepiej: utrzymanie i rozwijanie organizacji, jakiejkolwiek, to zadanie, któremu niewielu podoła, bo to zwyczajnie robota na dłuższą metę, w której trzeba nie tyle, co mieć pomysły, a być konsekwentnym i ambitnym. Często ludzie się do tego palą, ale w ostatecznym rozrachunku wychodzi z tego marny potworek, a nie ogromna, zamierzona katastrofa. Wiadomo jednak, że organizacja nie składa się tylko z przywódcy, a im więcej robią jej członkowie, tym lepiej. Nie oszukując się: aktualnie mało kto tak naprawdę myśli o tym, by zaangażować się w życie swojej grupy, jakoś do niej nawiązywać fabularnie, sprowadzać na nią kłopoty (co innego kwestia CATS, ale i ona przycichła). Może jakieś niewielkie nagrody dla kogoś, kto już jednak cudem ruszy dupę i spróbuje postawić fundamenty, zachęci innych do podjęcia podobnych kroków? Wiadomo przecież, że to nie na zasadzie jedna akcja = jedna pochwała, bo wyrosłyby nam tu mutanty o siedemdziesięciu mocach i stu trzydziestu umiejętnościach. Tu chodzi o to, by co jakiś czas, pogłaskać tego naszego pupilka za to, że tyle z nami wytrzymał i jeszcze tak się stara, by nie było nudno. Nagrodzony szczeniak, to szczeniak, który wie, że to co zrobił jest dobre, więc będzie robił to dalej.

Niemniej, lud decydował, ja się nie wpieprzam. Dodaję pochwały Blightowi, Taihen i Hasirze.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.08.14 12:38  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
Podpisuję się pod Gilbem, bo kazał mi spamować. Zauważcie też, że nikt tu nie szasta pochwałami. Gdyby tak było, pewnie poszłoby jeszcze więcej osób na liście, a przyznam, że sam na gg zaproponowałem Gilbowi przyznanie im pochwał, bo akurat siedziałem na telefonie, a skopiowanie tam formularza byłoby dla mnie udręką. Dlatego też te pochwały zostały raczej przemyślane, a nie od tak rzucone, żeby były, bo – jak już wspomniano – te osoby coś robią. Blight wszędzie wepchnie się jako MG, Taihen pokazuje swoje zadatki na stanowisko i próbuje ruszyć organizację, która bądź co bądź leży, ale jednak dzięki niej widać, że jakiś swój wkład w życie ma, a Hasira jej w tym pomaga. W dodatku nasze świeżaki, że tak to określę, jednak prowadzę tę fabułę z głową i nie zwlekają z postami kilka dni, tygodni czy miesięcy. Nie. Dostają posta i od razu w miarę możliwości zwijają się i lecą na niego odpisać w dość wyczerpujący sposób i w efekcie powalają wszystkich swoim tempem. Plus są to osoby, które nie założyły konta i przez długi czas zastanawiały się nad zaczęciem z kimś fabuły. Po prostu od samego początku zaczęły grać. A jest mnóstwo przypadków, w których ludzie zamiast zgłosić się do kogoś, kto nadal ma aktualne ogłoszenie, zakłada swoje, a później czeka na cuda, które nie następują, bo okazuje się, że można być nieśmiałym nawet w internetach. ~
Także... no. Faktycznie na PBF'ach chodzi o grę, ale wyżej już zaznaczono różnicę, więc nie mam nic do dodania. Po prostu wierzcie, że takich propozycji nie rozrzucamy na prawo i lewo (zresztą wtedy nawet ja byłbym przeciwny, he).
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.14 21:19  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
Proszę, żeby niebyło shitstormu. Proszę, żeby nie było shitstormu. Ładnie proszę, żeby nie było shitstormu. Moim celem wcale nie jest rozpoczęcie shitstormu ;___;

Fajnie, fajnie, ale forum najwyraźniej samymi pochwałami żyć nie może. Niestety.  *drama button*
Nick: Hasira
Powód: Nie wiem jak wy, ale ja jestem zdania, że dobra atmosfera jest jednym z najważniejszych – jak nie najważniejszym – elementów zabawy na PBFach. Bez dobrej atmosfery nawet forum o najbardziej wymyślnej fabule za długo się nie utrzyma, bo ludzie po pewnym czasie zaczną z niego najzwyczajniej w świecie uciekać. Negatywne nastawienie i psucie atmosfery powinno być w takim wypadku karane, zwłaszcza jeżeli wiąże się ze złamaniem punktów regulaminu, co też zaserwowała nam Hasira:
Spoiler:
^ złamanie 3. punktu regulaminu ogólnego:
3. Jesteśmy sobie równi. Zabrania się obrażania, wyśmiewania, oczerniania innych użytkowników, ich wiary, orientacji seksualnej, własnego zdania i tym podobne. Uprasza się o kulturę i tolerancję.
A tutaj  incydent, który miał miejsce jakiś czas temu:
Spoiler:
I z kolei łamie punkt 4. regulaminu ogólnego:
4. Kłótnie należy załatwiać przez Gadu–Gadu, e–mail, PW bądź inny komunikator prywatny. Łamanie tego punktu grozi tymczasową banicją na chatbox/forum!
(Należy zauważyć, że nawet po zwróceniu uwagi, kłótnia nie została przeniesiona poza obręb forum.)
Inne: Zanim zacznie się, że „haloo, przecież niedawno dostała pochwałę, więc o co chodzi?”, pragnę sprostować; aktywność fabularna aktywnością fabularną, a atmosfera atmosferą. To, że za jedno dostała pochwałę, nie oznacza, że za psucie drugiego nie powinna dostać osta. (R)amen.

Gratuluję wszystkim, którzy przez to przebrnęli i jeszcze raz zaznaczam, ze nie chcę kłótni tylko pokoju i sprawiedliwości na świecie. Jestem dobrym ziemniakiem, tak .______.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.14 21:26  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
No ja generalnie jestem za wklejeniem tego ostrzeżenia, choć to tak totalnie wygląda, jakbym ja też miała na jakieś zasługiwać i to jest takie skeri... |D"""" Eeehehehe.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.14 21:37  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
Zgadzam się co do zgłoszenia (czy może raczej tego, że psuje to atmosferę), ale nie tylko Hasira jest winna. W pierwszym przypadku, który dotyczy mnie: to, że tak odpowiadam, to dla większości chleb powszedni, ale są osoby, które nie znają mnie na tyle, aby tolerować podobne, gówniarskie zachowanie. Bądź co bądź jestem administratorem i nie usprawiedliwia mnie fakt, że byłem zmęczony, bo dopiero wróciłem (czy jakikolwiek inny). Wkurzyło mnie, że - z tego co zrozumiałem - nie mogę mieć życia realnego, a wszystko zaczęło się od głupiego zgłoszenia w poprawkach (za które odpowiadam głównie JA). Nic dziwnego, że Hasira mogła poczuć się w jakikolwiek sposób urażona: prawdopodobnie powściągliwość w emocjach zdziałałaby tu cuda. Zabrakło tego, poleciało zgryźliwością i koniec końców wykopano pod sobą dołki. Jestem więc zdania, że mnie też powinno się pociągnąć do odpowiedzialności.
Co zaś tyczy się drugiego: z całym szacunkiem dla naszej forumowej księżniczki i maskotki przytulaśności, ale wina leży głównie po stronie Mio, bo to ona zareagowała negatywnie w stosunku do Hasiry, która - nie oszukujmy się - zadała tylko pytanie odnośnie Atsushi'ego. No, a potem się potoczyło.
Co innego, gdyby Hasira na wszystkich najeżdżała z buta, grożąc i obrażając, niszcząc dobry humor innych w pojedynkę, a co innego, że my jej odpowiedzieliśmy tym samym, też psując atmosferę. Po prostu nie. Uważam, że byłoby to absolutnie niesprawiedliwe, gdyby miała otrzymać wszystkie baty, zważywszy na to, że winowajców w tej kwestii jest więcej (i widać to gołym okiem).


Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia 30.08.14 21:48, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.14 21:47  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
Zgadzam się za ostem, nie zgadzam się w pełni z Growem.

Co do pierwszego, rozumiałabym bulwers ze strony Hasiry, gdyby zgłoszenie wisiało tam z tydzień. Ale było bez odpowiedzi jeden, powtarzam, JEDEN dzień. Nie przesadzajmy z tym, że ktoś musi wszystko robić w paru sekundach. Wystarczyło delikatne zwrócenie uwagi, a nie, wbijanie i pisanie pretensjonalnym tonem oraz wyzywania innych od ślimaków. (poważnie?)

Co do drugiego. Nie przeleciałam wzrokiem po tym, co Nat wkleiła (to z cb) ale pamiętam, że Hasira napisała coś takiego: "Osoby pokroju MsMindfuck oraz Nathair nie powinny odzywać się publicznie". Nie pamiętam czy było tak słowo w słowo, ale wydźwięk był właśnie taki. Plus zarzucenie, że jestem kolejnym kandydatem do nie odzywania się do mnie, bo rzekomo zły humor. A ludzie udzielający się na cb ze złym humorem nie świecą inteligencją. Nie brzmiało to zbyt miło, wręcz ocierało się o urażenie innej strony.

Oczywiscie dokładnie nie pamiętam ale Nat, jeśli masz to w całości możesz mi przesłać.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.14 22:04  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
*Wchodzi tutaj i nagle okazuje się, że debata o niej, lol*

Róbcie co chcecie, ale zniechęciliście mnie do tego forum na tyle, że usunę konto jak tylko skończę wszystkie aktualne wątki(głównie z Mengele) ponieważ nie chcę innym psuć fabuły. Nie czuję się tutaj komfortowo, wiecznie ktoś do mnie dzióbie a tego nie lubię. Nie lubię także takich odzywek jakie prezentuje sobą ta cała Mio per księżniczka, która powinna mieć bana, ale dobra, nie wnikam. Growlithe czy jak się pisze ten nick także mnie zaskoczył taką odpowiedzią i powiedziałabym coś jeszcze, ale wtedy to dopiero byłoby wielkie obruszenie.

Co do ciebie Nat, to tak, powiedziałam tak bo to hm... Prawda? Nie byłeś wobec mnie miły podobnie jak owa Mio, o której moje zdanie masz powyżej.

Może jestem sztywna, nie znam się na żartach, jestem wyjątkowo wrażliwa ale tak mam. Może jakbym była tutaj dłużej(a nie będę) to bym się zaaklimatyzowała i przestała tak zachowywać, ale w tej sytuacji pozostaje mi tylko pomachać łapką z krzywym, udawanym uśmiechem. Jeszcze ostrzeże was przed tworzeniem elitki jest to znane na wielu forach i wpływa bardzo negatywnie na atmosferę. Napisałabym więcej ale po co, i tak nikt mnie nie lubi.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.14 22:07  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
Hasira napisał: Growlithe czy jak się pisze ten nick także mnie zaskoczył taką odpowiedzią i powiedziałabym coś jeszcze, ale wtedy to dopiero byłoby wielkie obruszenie.
Mhm, Growlithe.
I powiedz to, co chciałaś. Skoro jedziemy po bandzie, to jedźmy bez trzymanki. O to chodzi, żeby "wszystko" wyszło na jaw.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.14 22:10  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
A mi wszystko jedno. Może dostać to ostrzeżenie, może go nie dostać – myślę, że będę spoglądał na tę sprawę równie obojętnie, choć przyznam, że dziś zostałem lekko wyprowadzony z równowagi. Ale już przy pierwszej kłótni ostrzegałem, że jak jeszcze raz zobaczę coś podobnego, to nie będę się powstrzymywał przed wykopywaniem, bo jednak Hasira nie miała żadnych podstaw, a i mogło od razu obyć się bez psucia atmosfery i wyciągania pochopnych wniosków. Nie oszukujmy się – odrobina powściągliwości, a rozmowa skończyłaby się w momencie, gdy Koira napisał, że idzie zerknąć do formularza, ale nieee... Oczywiście trzeba było uczepić się tego, że ktoś ma życie prywatne. To naprawdę taka abstrakcja? Sam mogę potwierdzić, że w momencie prośby Gilb akurat jakieś 15 minut wstecz wrócił do domu. Ale oczywiście ja i Ev byliśmy na forum, ale prawda jest taka, że skoro widzieliśmy temat, a go nie ruszyliśmy to musiał być ku temu jakiś powód. Można wierzyć lub nie, ale dla mnie to nie żaden problem, by otworzyć kartę, jednak to nie jest moje forum, a nawet jako admin mam wyznaczone swoje zadania, ponadto znam Gilba i wiem, gdy nie lubi, gdy wyrywa się mu z łap jego pracę, więc zwyczajnie zostawiam ją w spokoju, bo mogę się oferować, a on i tak woli odmówić i zrobić to sam. Pozostaje mi jedynie uszanować taką decyzję. Czasem po prostu lepiej nie podjudzać, gdy nie wie się, jak jest naprawdę. Przy okazji jedna doba czekania to jest NIC. Tym bardziej, że pracę nad kartą można zacząć w dokumencie i wkleić wszystko na spokojnie. Tyle.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.14 22:11  •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
Hasira napisał:Nie czuję się tutaj komfortowo, wiecznie ktoś do mnie dzióbie a tego nie lubię.
Skoro nie lubisz to czemu prowokujesz, wdając się w dalsze dyskusje, czego byliśmy świadkami na cb?

Hasira napisał:Nie lubię także takich odzywek jakie prezentuje sobą ta cała Mio per księżniczka, która powinna mieć bana, ale dobra, nie wnikam.
Za co bana? A jak nie lubisz, mogłaś ją zgłosić tutaj. Albo załatwić sprawę na pw. Ewentualnie ignorować.[/quote]

Hasira napisał:Growlithe czy jak się pisze ten nick

Wystarczyło spojrzeć na jego nick. ZERO poszanowania dla drugiej osoby. Smutne.

Hasira napisał:także mnie zaskoczył taką odpowiedzią i powiedziałabym coś jeszcze, ale wtedy to dopiero byłoby wielkie obruszenie.
To nie zaczynaj, jak nie zamierzasz kończyć.

Hasira napisał:Co do ciebie Nat, to tak, powiedziałam tak bo to hm... Prawda? Nie byłeś wobec mnie miły podobnie jak owa Mio, o której moje zdanie masz powyżej.
Zważ, że wtrąciłam się dopiero po jakimś czasie Twej przepychanki z Mio. Ale nie obrażałam Cię, czego nie można powiedzieć o Tobie.

Hasira napisał:Może jakbym była tutaj dłużej(a nie będę) to bym się zaaklimatyzowała i przestała tak zachowywać,
Czyli zawsze zachowujesz się tak na nowych forach?

I czemu zamiast wyjaśnić sytuację na spokojnie piszesz w pretensjonalny oraz prowokujący sposób?

EDIT: I jeszcze jedno. Nie wymagaj, że ludzie będą dla Ciebie mili, skoro Ty też taka nie jesteś w stosunku do nich.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Zgłoszenia - Page 13 Empty Re: Zgłoszenia
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 13 z 53 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 33 ... 53  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach